Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju  (Posjeta: 163534 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #225 u: Prosinac 26, 2012, 01:03:16 »
Šugavi T-com i njegov internet
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #226 u: Prosinac 26, 2012, 01:11:47 »
Daj ga resetiraj, mamu mu yebem da bar jednu normalno odigramo  cryCH cryCH cryCH

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #227 u: Prosinac 26, 2012, 01:14:07 »
Izbriso sam sve otvorene portove i resetiro sve postavke routera na default.
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #228 u: Prosinac 26, 2012, 01:14:56 »
Izbriso sam sve otvorene portove i resetiro sve postavke routera na default.

Jučer je dobro radilo, i prvu je dobro radilo do 80 min. Ocemo probat ?

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #229 u: Prosinac 26, 2012, 01:17:06 »
Ma neda mi se više hebat sa tim, sutra ću napravit, idem spavat, a ako nebude radilo zovem support i radim masakr
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #230 u: Prosinac 26, 2012, 01:18:18 »
kad te izgleda onak... cura ostavi?  fpalm1 cry1 hmm

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #231 u: Prosinac 26, 2012, 01:19:01 »
kad te izgleda onak... cura ostavi?  fpalm1 cry1 hmm

Na Božić ?   cry1 fpalm1

Budiša, nazoveš tcom i kažeš im "Pa jel stalno moram zvati, nemogu obaviti posao kako spada, stalno mi puca konekcija a šef mi pyzdi i stalno me zove da vidi jesam odradio kako treba. Ili ustabilite vezu tj pojačajte signal ili ću istog trena raskinut ugovor s vama". Buraz moj da vidiš kak pali  thumbs1
« Zadnja izmjena: Prosinac 26, 2012, 01:25:36 od Kole »

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #232 u: Prosinac 26, 2012, 01:49:01 »
E da znaš da oću. A ako budem naišo na ijedan lag nakon toga, majke mi iskopčat ću modem, odnijet ga tamo pred T-com i razčetvorit ga
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #233 u: Prosinac 26, 2012, 01:50:17 »
E da znaš da oću. A ako budem naišo na ijedan lag nakon toga, majke mi iskopčat ću modem, odnijet ga tamo pred T-com i razčetvorit ga

Moj frend mi je to reko. On je bio popyzdio, svaki dan sporo učitava stranicu i takva sranja nazvao i to je reko i da vidiš. Ko metak ide  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #234 u: Prosinac 26, 2012, 12:46:40 »
Ova Fifa i Origin, to je sranje šašavo.
Stavio na novo winse i sve radi, ali 5 od 7 ljudi s kojima sam probao online, njima se dešavale nekakve nepovezane peripetije.

 cry1 kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #235 u: Prosinac 26, 2012, 13:25:46 »
Origin je sranje, ubije mi volju za igranje online. Više imam problema nego što mogu igrat tekmu.
Od 10 tekmi online ak uspijem 5 odigrat bez problema.
Zato je tu Career mode s njim nemam problema kad je SP.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #236 u: Prosinac 26, 2012, 13:30:38 »
kad te izgleda onak... cura ostavi?  fpalm1 cry1 hmm

 cryCH

a kako to misliš - izgleda?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #237 u: Prosinac 26, 2012, 14:22:02 »
Ova Fifa i Origin, to je sranje šašavo.
Stavio na novo winse i sve radi, ali 5 od 7 ljudi s kojima sam probao online, njima se dešavale nekakve nepovezane peripetije.

 cry1 kava1

Meni je malo čudno, imam tcom i mislio da će bit sranja s fifom al svaki put kad uđem piše mi da je port otvoren(zeleno) a do sada nisam imal niti jedan problem s originom. Možda jedan kad nisam mogao vidjet friend listu ali sam ga resetiral i sve je radilo.

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #238 u: Prosinac 26, 2012, 14:23:08 »
@Cole & Praetorian   thumbs1 thumbs1 thumbs1 thumbs1 thumbs1 mrljavi šugavi Origin, ne kužim kako u Call of Dutyu i u PES-u imam OPEN a u FIFI imam moderate...
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #239 u: Prosinac 27, 2012, 22:15:16 »
kad te izgleda onak... cura ostavi?  fpalm1 cry1 hmm


 cryCH

a kako to misliš - izgleda?


Nije mi se činilo legit  cer1njo

kad te izgleda onak... cura ostavi?  fpalm1 cry1 hmm


Na Božić ?   cry1 fpalm1



Looks like it..

But wait... False alarm.. Niš od toga, everything seems to be in order here  hugCH

EDIT: nastavak je ovdje...

Medveščak