Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju  (Posjeta: 158646 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #345 u: Veljača 13, 2014, 18:53:38 »
YT i postrožena copyright sranja, baš da stavim snimku sebe, vjerojatno bi me blokirali jer netko posjeduje autorska prava  kava1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #346 u: Veljača 17, 2014, 16:18:13 »
Asocijalizacija i drkanje po mobitelu uvijek, svuda i sa svima
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #347 u: Veljača 17, 2014, 16:30:09 »
Da...... prava počast danas. Npr. upalim TV u subotu i na HRT1 je bila emisija Subotom ujutro. I sad u prilogu imaju nekog zagrebačkog pjevača šansona ili tak nečega, nemrem se sjetiti kako se zove i lik počne pjevati na Cvjetnom trgu. Imao je čovjeka na gitari i još jednog na klavijaturi, zvučnik i on pjeva. I ja se onak zagledam i slušam, pjevao je neku lijepu ljubavnu pjesmu, a onda je kamera malo vrludala po trgu i snimala ljude. Ajde mogu razumjeti da te boli tuki za pjesmu i pjevača, ali da sjediš sa curom, ženom, prijateljima na kavi, a tipkaš po mobitelu, e to ne mogu shvatiti. Nije ovo nikaj kontra tebe Shimmy, nego to je kod svih nas. Žalosno, ali tako je.

Offline versus

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #348 u: Veljača 17, 2014, 16:50:48 »
nije da me živcira al meni je jako blesavo da me npr. Dogzy stavlja u isti koš s onim psihopatom, kao, "smirite se obojica" i općenito sve što završava sa tim -"obojica"

brijem da, kad mi bude prva kazna (ikakva) da ću odjahati s ovog foruma
toliko

Offline Luckyluke

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #349 u: Veljača 17, 2014, 16:54:17 »
Da...... prava počast danas.
Misliš, poŠast ?

Slažem se s obojicom, prava debilana. Odem s frendom na kavu s kojim se nisam vidio 20 godina i onda mi tamo kopa po mobitelu cijelo vrijeme, pa jebote radi to doma ! Kaje to tolko teško ?! Dođem u napast samo se dić i otići van. Za sve je kriv taj free Wi-Fi kojeg sad ima svaka prčvarnica. Ja to nikad ne radim, naravno imam mobitel uz sebe ako me ko treba, jedino pogledam na sekundu kolko je sati i to je to. Ostalo može pričekat.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #350 u: Veljača 17, 2014, 17:04:38 »
a onda je kamera malo vrludala po trgu i snimala ljude. Ajde mogu razumjeti da te boli tuki za pjesmu i pjevača, ali da sjediš sa curom, ženom, prijateljima na kavi, a tipkaš po mobitelu, e to ne mogu shvatiti. Nije ovo nikaj kontra tebe Shimmy

Što si ovime htio reći da si mene vidio ili?  ;D

Misliš, poŠast ?

Slažem se s obojicom, prava debilana. Odem s frendom na kavu s kojim se nisam vidio 20 godina i onda mi tamo kopa po mobitelu cijelo vrijeme, pa jebote radi to doma ! Kaje to tolko teško ?! Dođem u napast samo se dić i otići van. Za sve je kriv taj free Wi-Fi kojeg sad ima svaka prčvarnica. Ja to nikad ne radim, naravno imam mobitel uz sebe ako me ko treba, jedino pogledam na sekundu kolko je sati i to je to. Ostalo može pričekat.

Da, tako sam ja nedavno donio odluku da gasim wi-fi i mobilni internet kad god se nađem sa nekim popričat/podružit se jer sam to imao stalno upaljeno za slučaj da mi se netko javi, nekto nešto treba, jer većina je whatsapp i sl zamjenila za sms pa i pozive. No onda bih opet svako malo gledao mobitel (jer titra lampica) no nikad ništa pametno ne bi bilo. Tako da rekoh, tko me baš treba, nazvat će, a whatsapp, facebook i pizdarije neka čekaju.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #351 u: Veljača 17, 2014, 17:12:01 »
Ja jedino čačkam po mobitelu kad druga persona ode u WC il tako neš, inače je u džepu.

Offline DogZy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #352 u: Veljača 17, 2014, 17:55:19 »
U drustvu nikad ne vadim mobitel, jedino ako je predmet razgovora mobitel, igrice, jel...


A ako ga i izvadim, pogledam koliko je sati (ako sam kojim slucajem zaboravio rucni sat :) ) .

Uzelo je to maha poprilicno, dostupno je masi ljudi, besplatno, efikasno i brzo. Ali nikako nije opravdanje.

EDIT: ako je neka poruka koju sam ocekivao ili poziv, kazem drugoj strani, a ako je vocap, vajber ili nesto trece, ne diram dok ne bude prilike za to.
« Zadnja izmjena: Veljača 17, 2014, 18:04:58 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #353 u: Veljača 17, 2014, 19:32:54 »
@Luckyluke - je pošast  thumbs1

Ovo kaj veliš za frenda, meni se to isto dogodilo prošle godine s najboljim frendom. Poslao sam ga u 3PM.

@Shimmy - da, može te biti sram. Dođeš sa tak lijepom curom, ona gleda okolo od dosade, a ti tipkaš na mobitel.  kadt1kažem  cer1njo

Ma meni se prije par mjeseci razbio mob (jel isto ima WiFi itd). Non-stop sam znao nekaj gledati na internetu i gubiti vrijeme, a sada imam običan mob sa običnim tipkama bez interneta i preporodio sam se  kadt1kažem
(ovo zadnje lažem, ali sve ima svoje prednosti i mane).

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #354 u: Veljača 17, 2014, 20:05:02 »
Nemam pojma kog si vidio a još manje da sam ja bio sa nekom "lijepom curom"  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #355 u: Veljača 17, 2014, 21:17:34 »
Skužio si da se zafrkavam, jel? I zašto je lijepa cura pod navodnicima?  cer1njo

Offline versus

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #356 u: Veljača 17, 2014, 21:24:08 »
Šimi, zašto se ti ne želiš družiti sa lijepim curama ?

Šimi, jel nam ti nešto želiš reć ?

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #357 u: Veljača 17, 2014, 23:29:00 »
Živcira me kada netko postane gay na forumu jer nemre si najti "lijepu curu" cer1njo cer1njo cer1njo p1va

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #358 u: Veljača 18, 2014, 10:46:41 »
ha?  cer1njo cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #359 u: Veljača 18, 2014, 13:16:57 »
Šta?