Autor Tema: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread  (Posjeta: 41800 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iceman


Offline bartul_9

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #31 u: Rujan 10, 2016, 18:22:49 »
Teraflopsi..Pa to je neka jedinica u kojoj se mjeri snaga racunala, konzole itd.To je kao neka kompletna snaga racunala.Sta vise teraflopsa to bolje.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #32 u: Rujan 10, 2016, 19:58:51 »
Ohh, mnogo infromacija na wikipediji. XD
Postoji više od teraflopsa jedinica za mjerenje, ali naučit ću kad mi se dadne sad nemam vremena :)
Uglavnom hvala kolege!:)

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Evil

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #33 u: Rujan 22, 2016, 18:27:19 »
Pozdrav

ne znam uopće gdje bih strpao ovo pitanje a s obzirom na jedan odgovor od prije kontam da je ovo najbolje mjesto :D
Znači zapeo sam za neki butt kicker, tj bilo kakvu alternativu koju bi mogao ugraditi na Playseat i skopčat preko plejke 4 pa bi trebao neki savjet/prijedlog jel na netu ima dosta toga, uglavnom nedostupno po europi a kad kliknem na narudžbu iz Amerika da si ne čupam kasnije kosu s glave. Znači aura pro, adx, reckhorn, zahvalan za svaku informaciju, budzet cca 250$

Offline hendrix

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #34 u: Rujan 22, 2016, 19:14:57 »
Vibreur de Chaise ou Fauteuil de Bureau ButtKicker Gamer 2 Noir: Amazon.fr: High-tech

al meni je bio totalno bezveze, tako da ti ga ne bi preporučio. Ti vidi  kadt1kažem
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Evil

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #35 u: Rujan 22, 2016, 20:53:06 »
Pa da, to si mi i rekao iako čitam po netu toliko oprečnih mišljenja da više ni sam ne znam, uglavnom prešao sam sa PC-a na PS4, znači ovo je najnaprednije što mogu ići u vožnjama, da mi se trese sic pa sad razmišljam da li uparit 2/4 shakera neka jeftinija ili ići na buttkicker, iako ovaj ni ne shipaju kod nas..

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #36 u: Rujan 22, 2016, 21:38:08 »
Ja ga imam (Buttkicker 2), i odma da ti velim da je jedan premalo, osjećaj nije ništa poseban, a skupi su ko suho zlato. Čak na PS4 radi puno slabije nego na PC-u jer nemaš mogućnosti podešavanja. Ako pojačaš da dobiješ neki efekt, upali se lampica na njemu i može izgorit. Radije te novce uloži PS VR.
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Evil

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #37 u: Rujan 22, 2016, 21:55:38 »
OK, buttkicker gubi 2:0, vidim da ili ih nema ili im je cijena nebulozna skroz, imao sam opciju sa parts expressa naručit, naravno na 300$ robe poštarina pa carina izađu 350$ tako da ništa
U svakom slučaju hvala vam obojici za info

VR sam se veselio ko majmun banani al sad sa najavom PS4 pro, kontam da će na običnom VR bit katastrofa kak su i najavljivali
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2016, 22:04:36 od Evil »

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #38 u: Rujan 22, 2016, 22:07:53 »
Ma skupi su ko sam vrag, ja sam uzeo svoj baš od hendrixa mislim da prošle godine, možda sam ga od kako ga imam upalio 10 puta. Gledaš na youtubeu recenzije i oduševiš se njime, a zapravo nije uopće neki doživljaj. Ako imaš playseat, čuje se svaki šeraf na njemu dok ovaj trese, moraš slušalice obavezno imat.

Ima neka firma u Italiji što je uvoznik, prodaju ih za 200 i nešto eura, ali nabiju poštarinu do nas 100 eura za taj paket.

Ako te još nešto zanima u vezi toga, samo pitaj ;)

Ili ako si iz okolice VŽ, ČK - možeš doći probat kod mene.
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Evil

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #39 u: Rujan 22, 2016, 22:17:54 »
Pa da, mislio sam na playseat to roknit, u biti palo mi je na pamet ubost neko mono pojačalo i zaštekat 4 shakera na stolac, palo mi je na pamet i prodat bicikl i kupit motion platformu i svašta još.
Na kraju ću kupit za dva evra ovo i trest se skupa sa playseatom i svime
http://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/9e/4a/63/9e4a63b5f5aeda154225223383582541.jpg

Nažalost nisam u blizini, slavonija okrug..
Simvibe je naravno samo pc stvarčica, nekad se mrzim što sam prešao na plejku uopće. A Reckhorn, jel si čuo šta o njihovim stvarima, na netu ima ukupno dva rivjua a s obzirom da su to ZEgermans čak i da je rivju na engleskom oni bi ga sinhronizirali
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2016, 22:26:54 od Evil »

Offline c0bra123

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #40 u: Rujan 22, 2016, 22:40:36 »
Na kraju ću kupit za dva evra ovo i trest se skupa sa playseatom i svime
http://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/9e/4a/63/9e4a63b5f5aeda154225223383582541.jpg


HHAHAH ja prizor zamislio i smijem se ko budala  cer1njo cer1njo cer1njo

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Evil

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #41 u: Rujan 22, 2016, 22:53:07 »
Jeftino a trese :D

Offline hendrix

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #42 u: Rujan 23, 2016, 11:40:06 »
Gledaš na youtubeu recenzije i oduševiš se njime, a zapravo nije uopće neki doživljaj. Ako imaš playseat, čuje se svaki šeraf na njemu dok ovaj trese, moraš slušalice obavezno imat.

To je mene zivciralo.. glasnoca..sve mi je lupalo na rSeatu. Ako ga stvarno podesis kako treba I na pravu glasnocu onda ce ti I davat ono sta trazis. Premda mislim da je on vise za pucacine nego za voznje. Kod njih bolje prepozna raspon zvukova I onda stvarno osjetis svaki metak kad ispalis. Nisam FPS igrac al znam da sam bio testirao preko youtuba I bilo je super. Al isto je problem kod mene sta kupim impulzivno I poslije zazalim. Jedu govna ovi youtuberi kad svi dobe djaba to I onda moraju malo marketinga napravit.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Evil

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #43 u: Rujan 23, 2016, 12:05:10 »
Vjerujem, bilo bi najbolje probat prije kupovine i sam vidit onda jel ti to paše ili ne, svakako ću još razmislit šta bi mi bilo ok. A kod nas jedino možeš u Mulleru probat billy boy vibrator al i to je zapakirano.
A pretpostavljam onda sa 4 shakera na playseatu da bi previse treslo i lupalo.
Našao sam Reckhornovu ponudu, mono amp i dva shakera od 100w za pristojne novce tj cijenu buttkickera ili nešto manje

Offline bartul_9

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #44 u: Rujan 25, 2016, 14:30:13 »
Moze preporuka podloge za misa? Do 100kn, ne treba mi velika, nekih 30x30 cm.Na sta trebam pazit i sta da gledam kad kupujem?
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller