Autor Tema: Titanfall  (Posjeta: 3600 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Titanfall
« u: Travanj 25, 2014, 21:30:26 »


Odlična je igra.
Prošao prvu kampanju koja je na raspolaganju, koja je više kao nekakav MP sa lošom pričom koja ne smeta, jer je totalno pasivna i pozadinska.
Nije grafički najljepša igra, ali je nerijetko impresivna sa svojom fluidnošću i predivnim art i level designom.

Gameplay je zlo, ali ono pozitivno. Igra je jako zarazna zbog kombinacije odličnih gameplay elemenata koji su u koheziji.
Zadnji FPS u kojem sam se ovako zabavljao je bio Crysis serijal. No ovdje je to odvedeno na višu razinu. Kretanje i parkour su odlični i u kombinaciji sa Titanima igra postaje urnebesno zabavna.
CTF je jedan od najboljih koje sam vidio u igrama, osobno najbolji mod u igri.

Oružja su fantastično dizajnirana i čini mi se da je balans istih dobar, no nisam sve isprobao.
Neke stvari poput prigušivača mi nemaju smisla, no valjda su tu čisto da bi se ispunili svi prohtjevi različitih preferencija.
Assault rifle mi je prvi izbor, makar mi je sniper isto jako privlačan.

Titanfall "vožnja" je zabavna i posebno mi je atraktivno odrađeno ulaženje u Titana kao i "hitno iskakanje".
Mountanje sebe na svog ili neprijateljskog Titanfalla je još jedna odlična taktička mogućnost u kojoj igra dobiva finu dubinu u vidu core gameplaya.
Nisam baš neki ekspert za ovakve pucačine iako mi ide solidno ovo što sam igrao do sada, no čini mi se da je health balans jako fino urađen.
Titani ne padaju lako, makar se okomili na njih sa snažnim arsenalom, treba dosta pokušaja ili pomoć suboraca kako bi se isti spremio u vječna lovišta.

Mape su mi atraktivne i ima onih jako dobrih i onih malo manje dobrih, ali su jako raznolike što je jako dobro.
Nadam se samo da ćemo u budućnosti dobiti još njih, kako bi igra dobila na još većoj raznolikosti i kako bi se ubila monotonija.
Igrate?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Titanfall
« Odgovori #1 u: Svibanj 18, 2014, 21:34:08 »
Kaj fakat nitko od vas ne igra ovu vrlo dobru igru?

Titanfall’s CTF and Pilot Hunter modes pulled from PC playlists | VG247

Neznam čemu ovo, meni osobno super modovi...

 jaad
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Titanfall
« Odgovori #2 u: Svibanj 20, 2014, 13:39:44 »
Igro sam ia jedno 10 ak sati Mp i dosadilo mi je prebrzo...očito fps nije više moj tip igara.

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Cole™

Odg: Titanfall
« Odgovori #3 u: Ožujak 11, 2015, 23:39:27 »
Svi Titanfallovi DLC paketi besplatni povodom igrinog rođendana | HCL.hr

Radi ovog se moram vratiti igri!
Ljudi koji je aktivno igraju kunu se da je igra puno bolja nego na launchu, a i onda je bila vrlo dobra.
Jako dobra podrška developera i puno modova i truda oko ove igre.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Titanfall
« Odgovori #4 u: Ožujak 11, 2015, 23:49:46 »
Lol očito je žestoko pal interes za igrom ako moraju ovakve poteze delati.

Offline c0bra123

Odg: Titanfall
« Odgovori #5 u: Travanj 11, 2016, 18:41:05 »
Sry radi toga što nije pisano u ovoj temi najmanje 120 dana, imam pitanje pa zato ću napisati.

Zašto nitko ne piše o ovoj igri?? meni izgleda brutalno dobro, dali je netko još igra? ako nije, zašto? Očito nešto fali hh.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Titanfall
« Odgovori #6 u: Travanj 11, 2016, 18:50:45 »
Sry radi toga što nije pisano u ovoj temi najmanje 120 dana, imam pitanje pa zato ću napisati.

Zašto nitko ne piše o ovoj igri?? meni izgleda brutalno dobro, dali je netko još igra? ako nije, zašto? Očito nešto fali hh.

Igra bi bila dobra, ali ima par game-breaking problema. Prvi i najgori je za mene igranje s botovima - u većini modova osim pravih igrača igraju i botovi. Još bih i prihvatio to, ali omjer je takav da uglavnom većinu vremena pucaš po botovima umjesto po drugim igračima. Ima mod di igraš samo sa pravim ljudima, ali ja se osobno nisam uspio spojiti jer nitko nije igrao. To je bilo u vrijeme dok je igra bila još donekle aktivna. Druga stvar su glupa OP oružja kao što je onaj auto-pistol. Uzmeš pištolj i kad ga približno uperiš u nekoga igra automatski nacilja i to je to. Glupi modovi, glupa oružja, prosječne mape... mislim da su uprskali odličnu ideju i nadam se da će dvojka ispuniti očekivanja.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Titanfall
« Odgovori #7 u: Travanj 11, 2016, 19:47:30 »
Igra bi bila dobra, ali ima par game-breaking problema. Prvi i najgori je za mene igranje s botovima - u većini modova osim pravih igrača igraju i botovi. Još bih i prihvatio to, ali omjer je takav da uglavnom većinu vremena pucaš po botovima umjesto po drugim igračima. Ima mod di igraš samo sa pravim ljudima, ali ja se osobno nisam uspio spojiti jer nitko nije igrao. To je bilo u vrijeme dok je igra bila još donekle aktivna. Druga stvar su glupa OP oružja kao što je onaj auto-pistol. Uzmeš pištolj i kad ga približno uperiš u nekoga igra automatski nacilja i to je to. Glupi modovi, glupa oružja, prosječne mape... mislim da su uprskali odličnu ideju i nadam se da će dvojka ispuniti očekivanja.

Eto vidiš to nisam znao, hvala na objašnjenju. Odbi me sad totalno od igre.  cer1njo

Da to je pre glupo, ali misle da mjesto popune, nećeš ti to ga što je npr 6 protiv 10, ima valjda auto balance ako nema, neka se vrate malo Call of Duty MW neka igraju i vide kako to iđe.

Od nekih cheatova pokupili fore... bit će da su developeri patili za tim.  fpalm1

Baš šteta slažem se da su uprskali odličnu ideju, zato sam i pitao šta je sa igrom, izgleda moćno. Multipalayer pucačina sa titanim. Inače ne volim "budućnost" u igrama ali ova mi se svidila na prvi pogled, a bgmi i na drugi. 

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Titanfall
« Odgovori #8 u: Travanj 11, 2016, 20:06:22 »
Bolje da igra ide u 7 FPS-a nego ono govno s botovima. Igra se s realnih 85% zaslužene ocjene srozala na 50% upravo zbog te debilane...  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Titanfall
« Odgovori #9 u: Travanj 11, 2016, 20:24:27 »
Bolje da igra ide u 7 FPS-a nego ono govno s botovima.
cer1njo
Igra se s realnih 85% zaslužene ocjene srozala na 50% upravo zbog te debilane...  kava1

srozala se na 50% realnim onda.  p1va  Ako je tako stanje s igrom pa svi "pu,pu" onda ne vrijedi te pare i zato nitko ne piše o igri više.  Hvala vam.  thumbs1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.