Autor Tema: Black Desert  (Posjeta: 1932 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aerys Targaryen

Black Desert
« u: Veljača 27, 2016, 11:51:57 »


Utipkao pod tražili, i nema ove teme.
Najočekivaniji MMORPG ove godine (do sada, ne zaboravimo Citizena koji bi TREBAO van krajem godine), izlazi 3.3.2016., a za nas nahajpane, koji smo obavili preorder i nešto ranije.
Igru već 2-3 godine (neda mi se sada na google) igraju naša braća po demokraciji - Koreanci (južni, jel), te ćemo napokon i mi ostali, napokon, bez promjene IPa i engleskih patcheva, moći zaigrati ovu igru na službenim serverima Europe i sjeverne Amerike.
Igra se odlikuje odličnom grafikom, detaljnim mogućnostima kreiranjima lika, odličnim sustavom borbe i predivnim, potpuno otvorenim svijetom.
E sada, malo se razlikuje od tipičnih MMORPGova po tome što se endgame ne sastoji od grindanja dungeona i masakrovima po raidovima, već na (meni za sada) složenijem sustavu kreiranja trgovačkih ruta, kojima dostavljamo svoje proizvode na mjesta gdje takvih proizvoda nema baš previše (u tim gradovima postižu bolju cijenu, jel).
Da bi nešto proizveli, potrebno je unajmiti radnike koji će recimo, sjeći drva, onda je ta drva potrebno obraditi, napraviti od njih stolice, stolice složiti na palete i dostaviti ih u grad gdje nitko ne ne prodaje stolice, te ih tamo masno naplatiti.
Kompleksnost igre dolazi do izražaja kroz svaki njen segment.

Nema PvP/PvE servera, igrači su do lvla 50 only PvE, dok vas nakon toga može zgenkati bilo tko na mapi jer je PvP flag od tog trenutka uvijek dignut. Miroslave, mir, i ti si, znam.

Hoće tko od racing manijaka na neko vrijeme ostaviti volan sa strane i krenuti na izlet u svijet Black Deserta, te kao i ja, po tko zna koji put reći pozdrav društvenom životu?

Detaljna kreacija lika:

Rey (!)


 
Emma Watson


Evo i Norrisa



Ima ogromna baza kreiranih poznatih faca na netu, i svi se daju ubaciti u igru :)
« Zadnja izmjena: Veljača 27, 2016, 19:44:24 od Aerys Targaryen »

Offline Cole™

Odg: Black Desert
« Odgovori #1 u: Veljača 27, 2016, 16:51:05 »
Ajd malo uredi taj post, malo slikica kada si se već potrudio s tekstom.  kuul
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: Black Desert
« Odgovori #2 u: Travanj 08, 2016, 19:48:52 »
Igra netko? Ja skidam pa ćemo vidjeti hoću li se pogubiti ili navući :)

Nisam inače fan MMORPG igara, ali ovo mi brutalno izgleda  shy1
All work and no play makes Jack a dull boy.