Autor Tema: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)  (Posjeta: 16695 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #15 u: Ožujak 30, 2016, 16:01:29 »
Ma za Punishera znam ove ne pratim bas

Punisher, Spiderman i Batman su mi vrh.

Offline Punisher

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #16 u: Ožujak 31, 2016, 00:11:04 »
You rang m'lord

Offline Wulf

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #17 u: Ožujak 31, 2016, 15:18:00 »
Alfred zna kurit koji put, ali nisu glupe fore. Ove su bile "lošije".

@cole: da, one trening scene su vrhunske i sirove totalno. Ko da nema love za neku teretanu da si napravi  :P

Ima jedan komad u jednom stripu(mislim da je injustice) di se Bats i Soups prepiru oko jednog ubojstva. Superman je ubio, a Bats mu čita bukvicu.

Također ovo je opening za Justice League. WW bi bilo ok da su napravili neki kraći background check jer i ona čini Trinity. Ne sjećam se da sam gledao nešto, ali valjda dolazi i standalone Wonder Woman film. Pa će biti nešto o njoj.

Također nikako da napišem. Malo mi je debilno to napravljeno u cijelom filmu. Ta konstantna retrospektiva, pa paralelni timlineovi i slično. Mi smo se kidali od smijeha kad je Batman na krovu čekao Supermana sa reflektorom.
On tamo stoji sam i onda scena sa Gadot. Ona leži u krevetu i dobiva poruke od Waynea.
Pa opet Gotham i opet rez na Gadot. I dalje dobiva poruke od Waynea. Najsmješnije je bilo to kaj mi prvo nije jasno koji se kurac događa. Ispalo je ko da Batman čeka Supermana, na krovu, ali ima cajta se dopisivati sa WonderWoman. Ono "idem joj poslati koju porukicu" dok ovaj ne zajde van  cer1njo

Offline the_prodigy

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #18 u: Travanj 02, 2016, 05:23:54 »
Evo moram i ja priznat da mi je film puno bolji nego sto sam ocekivao po kritikama. Bez problema bi ga mogao opet pogledat, cak bi mi bilo i draze doma da se mogu opustit ko covjek. Tip u kinu pored mene sat vremena drobi kikiriki i šuška, uz to me leđa počela ubijat od stolice, a film me bas zainteresirao.

Jedna od zamjerki koje imam je to da sam imao osjecaj da u filmu u nekim dijelovima fali dosta dijaloga i scena, tj. kao da su neke stvari ostale nedorecene jer bi se scene prekinule i radnja se prebacila na nesto drugo. Evo npr. Batman i Supermen su se prebrzo sprijateljili, znači velik dio filma Batman samo ceka svoju priliku, kuje plan, napokon se pošibaju tamo u zgradi, ide napeta scena na kraju borbe gdje bi ga Batman trebao probiti kopljem. U tom trenutku dopali ona zenska tamo i kao "Pa Martha je njegova majka", i odjednom ova dvojica prijatelji.  Doslovno sljedeca scena Batman obecaje Supermanu da ce mu spasiti mater.

To su jedine neke sitnice koje su me malo smetale, i nesto sto ste naveli prije, a inace mi je film bio skroz ok. Eh da, Alfred je jebeni ostarjeli Tony Stark, od prve scene kad se pojavio nisam to mogao izbaciti iz glave :) Ovdje je sasvim drukcije prikazan nego kako smo ga inace imali priliku gledati, vise kao neki prijatelj / sidekick, nego starac sluga koji se brinuo za njega cijeli zivot..

I Affleck i Supermen su mi odlicni bili, bilo je predobrih scena, meni je jedna od boljih ono u sudnici, kad zenska skuzi kriglu i zablokira, a malo nakon toga eksplozija. Tu me fasciniralo kako mu je Lex pametno smjestio i ocekivao sam da ce narod jos vise 'razapeti' Supermena, da ce misliti da je on raznio sudnicu jer su srali stalno po njemu, a on je ostao jedini ziv. Ali na kraju je ispala drugacija prica.

Dobar mi je onaj Batmanov outfit u pustinji, kad zamislja fajt sa Supermenovom vojskom.

A tko je onaj lik koji mu se pojavi u drugom snu, nakon tog sna u pustinji?

Uglavnom, vidjeli smo i najave za jos par superjunaka, flasha, aquamana, tako da ocekujem i njihove filmove.

Neznam koliko se moze ovaj Batman usporedjivat s Nolanovim, onaj obuhvaca dosta toga kroz 3 filma, ali ovako gledajuci, Nolanov je dosta sofisticiraniji, usporeniji, detaljniji, i CGI je koristen minimalno. Dok je ovaj nabijen akcijom, imam osjecaj da ima vise akcije nego u sva 3 Nolanova skupa. I pun je CGI-ja koji je bas primjetan, ocigledan.

Sto se tice ukupnog dojma, ja sam zadovoljan, nadam se da ce nastavak biti jos bolji, ako nista drugo, barem jednako dobar.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #19 u: Travanj 02, 2016, 09:56:15 »
Super. Slazem se totalno. Bats u pustinji je vrh.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #20 u: Travanj 03, 2016, 13:12:03 »
Počeo čitati Injustice: Gods among us ave1 ave1
Ti mater... Nisam inače čitao previše stripova, ali moram priznati da ne znam kad bum sljedeći put pročitao nešto tolko napeto i zanimljivo ave1

Offline blowfish

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #21 u: Travanj 03, 2016, 20:26:55 »
A tko je onaj lik koji mu se pojavi u drugom snu, nakon tog sna u pustinji?

Onaj kaj mu veli da je Lois Lane ključna? Koliko sam ja skužio, to je Flash. On može putovati kroz vrijeme svojom brzinom.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #22 u: Travanj 03, 2016, 20:50:37 »
Bilo bi zakon da se Flash iz serije pojavi.  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #23 u: Travanj 03, 2016, 20:52:44 »
On i je u Justice league pa bi se trebao pojavit jamacno

Offline Cole™

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #24 u: Travanj 03, 2016, 22:24:51 »
Moram pronać neki apsurd na internetu što sam pročitao kao neki likovi iz ovog Universa su se do tog datuma mogli koristiti u tom Universu, ali se sada mogu samo u konkurentnom Universu koristit iako su izmišljeni i stvoreni u onom prvom universu. Baš komične su te licence nekada.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #25 u: Travanj 04, 2016, 05:16:46 »
Prevod?
Xd

Offline c0bra123

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #26 u: Travanj 04, 2016, 15:15:09 »
Svijet ima pravog SUPERMAN-a!!


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Praetorian

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #27 u: Travanj 04, 2016, 15:23:08 »
Moram pronać neki apsurd na internetu što sam pročitao kao neki likovi iz ovog Universa su se do tog datuma mogli koristiti u tom Universu, ali se sada mogu samo u konkurentnom Universu koristit iako su izmišljeni i stvoreni u onom prvom universu. Baš komične su te licence nekada.

Ja ovo citam po deseti put  i dalje kurca ne razumijem  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #28 u: Travanj 04, 2016, 15:52:38 »
Neda mi se.  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #29 u: Travanj 04, 2016, 15:53:23 »
Ja ovo citam po deseti put  i dalje kurca ne razumijem  cer1njo
kako nisi ??

Pa ovako, neki likovi iz Universa do nekog datuma se koriste u tome Universa, znači iz ovog prvog, ali sad se mogu samo konkurentom Universu koristit ikako su izmišljeni u onom prvom
Moram pronać neki apsurd na internetu što sam pročitao kao neki likovi iz ovog Universa
e ovog gore, znači sad su u drugom Universu ali ne mogu se koristit u ovom prvom.
Moram pronać neki apsurd na internetu što sam pročitao kao neki likovi iz ovog Universa
E u ovom se ne mogu koristit više (TOP CITAC IZNAD), to je mislio da kaže, ali i dalje nešto ne kontam. Uznojio sam se. Valjda sam svatio.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.