Autor Tema: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)  (Posjeta: 16694 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #30 u: Travanj 14, 2016, 20:48:25 »
Pogledo sam ovo...
Ben Affleck je najboljio Batman ikad!!! Kristijan je fenomenalan kod Nolana ali Ben je taj Bruce Wayne!! Neznam, ali znam da jebe majku!
Ubija, ova Batman obleka jebe sarmu svima prije!

Ali film... Em su cijeli film spojlali sa trailerom, em je to jako loše!

Moje, ali pazite moje, mišljenje je da Ben Affleck nije ovako jebeno dobro odradio ulogu šišmiša ovaj film bi bio sprdačina teška!!

Razočaran sam jer sam imo nebeska očekivanja!

Čekam Affleckov film o šišmišu gdje je glavni glumac i redatelj  thumbs1

Priznajem, očekivo sam AVIONE KAMIONE!!

Ali želim Affleckov Batman film, ma koliko a vi mrzitelji, (neargumentirani) mrzili tog glumca!

Offline Cole™

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #31 u: Travanj 14, 2016, 21:12:10 »
Ma odradio to maestralno da.
Ali ja sam oduševljen činjenicom da Ben režira novu Bats trilogiju ili sagu kako već.
Znam da će imat oko sebe ekipu koja može bit čak i bolja od Nolanove trilogije. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #32 u: Travanj 25, 2016, 18:32:41 »
https://youtu.be/IKryvj0aBsw

Naletio na ovo... Ima jos slicnih filmica gore, njih cu mozda poslije pogleati.

Sent from my E2303 using Tapatalk


Offline doktor1

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #33 u: Lipanj 30, 2016, 15:50:32 »
Pogledo i Extended Ultimate Edition od 181 minute...
A ono... Od ovog filma su trebalči napravit triologiju i onda bi sve došlo na svoje mjesto  cer1njo

Ali ono, prije nisam spomenuo prvo pojavljivanje Wonder Woman u filmu.... Savršenstvo, najbolje pojava nekog superheroja u filmu ikad; a ponajviše zahvaljujući muzici koja ubija u tom trenutku... Jebe majku skupa sa Affleckom...
Svi su pljuvali i pol Gal Gadot kao po Benu, a savršeni su....

Batman v Superman: Dawn of Justice - Wonder Woman's First Appearance - YouTube
« Zadnja izmjena: Lipanj 30, 2016, 15:58:30 od doktor1 »

Offline the_prodigy

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #34 u: Lipanj 30, 2016, 16:33:16 »
Zar se nije ona pojavila i ranije u filmu?
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Wulf

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #35 u: Lipanj 30, 2016, 18:51:43 »
Je ali nije ko wonder woman. Bila je ko obicna zenska i bile su sumnje na nju. Ali pred njih dvojicom nije ovako

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Offline Cole™

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #36 u: Lipanj 30, 2016, 23:52:52 »
Meni je veca pojava bila kada se ranije pojavila. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #37 u: Srpanj 01, 2016, 22:53:45 »
Meni je veca pojava bila kada se ranije pojavila. :)

Ne seri! Kako ti drkaš na Downy Jra, ja drkam na tu scenu koja jebe mater svim, do jedne scene od tvoga Roberta, ALI BAŠ JEBE MATER!!
Ako ti ta scena nije vrh,  za koju 99% kredita uzima brutalno dobra audio stvar..... ali oni jebeni Iron Menovi su ti neko dostignuće..... Stabilziraj se!!  kava1
Bez ikakve uvrijede!

Znam da će te me sada pokopat jer pljujem Čoleonea... . Ali ni jedan "super heroj" nije imo bolje "predstavljanje" ka Vonderica u BvS!! Posramili su svih!!

Gal Gadot je u toj sceni jebala mater svim hejterima koje je imo i Benko!

Amen...

Možemo dalje...  kava1

Samo Ther nesmije ovo komentirat pošto mui nitko na ovom forumu nikada ne želi proturiječit!!  p1va
Čekamm te Ther; Na jadranu...
« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2016, 23:03:56 od doktor1 »

Offline Wulf

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #38 u: Srpanj 01, 2016, 23:10:56 »
Meni je to prejebacko bilo. Najezio se skroz i majke mo
I samo kaj nisam skocio sa stolice i ono "woooooo!"

Dc mi je puno bolji od marvela. Iako volim iron mana i slicne nisu mi tak dobri ko dc.


Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Offline doktor1

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #39 u: Srpanj 01, 2016, 23:20:31 »
Meni je to prejebacko bilo. Najezio se skroz i majke mo
I samo kaj nisam skocio sa stolice i ono "woooooo!"

O tome pričam!! Onaj tko kaže  da je to "meh" - sere!
Kada sam bio u kinu, kino je eksplodiralo; i zbog toga volim gledat doma filomve - jer imam alergiju na ta sranja!
Ali u ovom slučaju i meni je smješak prošo od uha do uha, a sada gledajući doma scenu sam ponovio cca 30 puta; jebu majku svima i Coletov Jr se može sakrit - po pitanju dojma!!

Ali kao šta sam reko - za taj VAU doživljaj je najzaslužnija JEBENA muzika!! Ali i onaj pogled od Galotice!  ave1

O Benu sam sve reko, Kristijan je odličan, ali ovo je trako vizualno dobro napravljeno da "WHHERE ISSS ŠIIII" Benov digitalni glas pokopava u korijenu...
Možete mi srati vi Baleovi fanovi,  ja ne kažem da Kristijan nije bio odličan, ali Benko jebe mater...  kava1
« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2016, 23:26:32 od doktor1 »

Offline Wulf

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #40 u: Srpanj 01, 2016, 23:56:28 »
Bas to. Muzika je bila slag na kraju.
Nadam se da ce ostali nastavci biti u slicnom tonu - jebackom ;D

Ali majke mi od svih heroja i kaj got, WW je imala najnajnajnaj jebenije predstavljanje.
Nije dosla i rekla "decki bok" ili da ju je netko uhvatio kako se cosplaya. Neg je dosla u najnapetijem trenutku i razvalila. A najbolje od svega je sto je nastavila razvaljivati i nije ostala lik sa strane

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Offline speedy56

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #41 u: Srpanj 16, 2016, 10:17:35 »
Pogledao sam ga i ja jučer, i to (zabunom) onu dulju verziju na popcorn appu(krenuo gledati i nakon 1h skužil da ima još 2h  cer1njo fpalm1)
Sve u svemu meni je dobar, Affleck me pozitivno iznenadio, kad su objavili da će on glumiti nakon Balea nisam baš bio oduševljen ali ovo je jako dobro ispalo
Eisenberg mi je isto bio dobar

Ovo mi je baš onak upalo u oko. Malo bezveze da film traje 3h i onda ovakvu scenu rješe u dvije-tri rečenice
Jedna od zamjerki koje imam je to da sam imao osjecaj da u filmu u nekim dijelovima fali dosta dijaloga i scena, tj. kao da su neke stvari ostale nedorecene jer bi se scene prekinule i radnja se prebacila na nesto drugo. Evo npr. Batman i Supermen su se prebrzo sprijateljili, znači velik dio filma Batman samo ceka svoju priliku, kuje plan, napokon se pošibaju tamo u zgradi, ide napeta scena na kraju borbe gdje bi ga Batman trebao probiti kopljem. U tom trenutku dopali ona zenska tamo i kao "Pa Martha je njegova majka", i odjednom ova dvojica prijatelji.  Doslovno sljedeca scena Batman obecaje Supermanu da ce mu spasiti mater.

Da već lagano nisam drijemal zadnjih 20 min bil bi mi super
« Zadnja izmjena: Srpanj 16, 2016, 10:20:35 od speedy56 »

Offline doktor1

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #42 u: Rujan 15, 2016, 22:57:25 »
Odjelo u novom filmu..



U BvS mi je odjebo bilo vrh, ali ovo mi se ne sviđa...
Vidio sam da su mnogi fanovi zadovoljni jer ovako nešto nosi i u stripu ili crtanome...
Zbilja se nadam da je ovo za posebne prilike i da će imati "staru" obleku...

Offline bartul_9

Odg: Batman v Superman: Dawn of Justice (Spojleri)
« Odgovori #43 u: Rujan 15, 2016, 23:10:45 »
Ovo u nadolazecem Batman filmu ili?
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller