Autor Tema: Heusinkveld Ultimate Pedals  (Posjeta: 9122 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DlxWrecker

Odg: Heusinkveld Ultimate Pedals
« Odgovori #15 u: Prosinac 16, 2016, 09:29:01 »
Tnx...

pitanje: imaš li Pro ili Ultimate verziju pedala?


Offline Blade Runner

Odg: Heusinkveld Ultimate Pedals
« Odgovori #16 u: Prosinac 26, 2016, 13:11:08 »
Ja sam uzeo Pro s 2 pedale jer su se tako na forumu prodavale pa su me izasle nesto jeftinije a koristene su bile za samo 1 trku.Ultimate ti nebi preporucio,to je bas za trke,moras stisnut ko konj,simulira prave sile kao u LMP itd,ove Pro da ih uzmes ces smanjit tj neces koristit na full tako da nepotrebno.Ma mislim nemos falit s njima,padnu ti nekako prirodno,nezz objasnit.Naravno pitanje je dali ti to treba,koliko se utrkujes i tako.Ja igram iracing i tamo kocenje i kvaliteta kocenja igra strasno veliku ulogu,u Pcars mozes kocit s cim hoces,mislim drugacije je jbg.Pcars ne kaznjava greske previse,mozes radit sta hoces prakticki dok u iracing ne bas.Ugl trebao bis si postolje nabavit ili napravit da ih zavidas,nesto jace jer su sile vece nego kod V2.Ja sam si napravio neku kutiju pa mi vise odozgo,GT stil.
Neznam dali ih je Marko probao,zanima me sta on kaze.
Btw da ih kupis i da ti ne pasu(cisto sumnjam ali nikad neznas) proda ih se u roku odmah na iracing forumu.
Vidim da su sada 600e nove,ja sam dao mrvu manje s postarinom

E cuo sam da Pcars 2 nastavlja s istom filizofijom kao jedinica,nesto arcade-sim tip,ma nek se nose :)
« Zadnja izmjena: Prosinac 26, 2016, 13:13:29 od Blade Runner »