Autor Tema: Battlefield 1  (Posjeta: 28475 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #105 u: Listopad 22, 2016, 01:22:19 »
Meni će se skinut za sat vremena pa ću isprobat MP. Zasada sam samo SP koji mi nije nešto sjeo. Čujem da je ona mapa Argonne Forest vrh, jedva čekam to isprobat.

Offline the_prodigy

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #106 u: Listopad 22, 2016, 09:30:39 »
Kakav šou u 30 sekundi, to je ta atmosfera  ave1

This is battlefield - YouTube
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #107 u: Listopad 22, 2016, 12:07:11 »
Hoće biti ljudi sa fourma na PC verziji?
Sve mislim sljedeći mjesec uzet igru....

Offline Praetorian

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #108 u: Listopad 22, 2016, 12:08:01 »
Evo ja jesam, kad uzmes javi se

Offline doktor1

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #109 u: Listopad 22, 2016, 12:14:10 »
ALi, ali.... Ja ću biti "NOOB"!!!
Imat ću piju piju pištoljić, a ti ćeš biti expert madafaka!!!!

Offline doktor1

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #110 u: Listopad 22, 2016, 12:52:39 »

Offline Praetorian

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #111 u: Listopad 22, 2016, 12:57:06 »
ALi, ali.... Ja ću biti "NOOB"!!!
Imat ću piju piju pištoljić, a ti ćeš biti expert madafaka!!!!

Ma brzo ces pohvatat kak se igra. Na pocetku ces ginut jer si noob i radi grafike  ;D Al kad se uhodas da vidis kak ces rasutrat, iako i dalje ces ginut radi grafe jebene xD
Sad me bas zanima kak DA I izgleda na frostbite enginu na kompu

Offline Luckyluke

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #112 u: Listopad 22, 2016, 19:41:36 »
Ovo je presedan u novijoj povijesti !! Battlefield koji dobro radi od prvog dana a usput je vrlo kvalitetan.
Za sad sam isprobao dvije mape na rushu - Argonne Forest i Monte Grappa. Ova prva je jedna od najboljih BF mapa ikad. Ta šuma i predivni vizuali obaraju s nogu.
Gameplay i napucavanje vrlo dobri. Iako sam mislio da će me nareketarit pošto ne znam mape i trebam se ufurat već sam u prvoj rundi poprilično dobar score napravio.
Radi u prilično igrivom framerateu na medium postavkama kaj mi je onak neviđeno jer je za svaki BF do sad trebalo proć vremena nakon izlaska da ga pokrpaju i sve.

Uglavnom ful zadovoljan, čak sad i razmišljam da kupim igru pošto mi vjerojatno ovih 10 sati neće bit dosta. Zna netko di ima najjeftinije ?

Offline Praetorian

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #113 u: Studeni 02, 2016, 11:51:41 »
I kako igrat pored ovakve grafike, jebene teksture blata kako po oruzju tako i po podu  ;D


Offline Praetorian

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #114 u: Studeni 03, 2016, 19:23:07 »

Offline Praetorian

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #115 u: Studeni 04, 2016, 20:44:00 »
Steta sto nitko ovdje ne igra igru pa mi glupo sam s sobom razgovarat...Al koji je gust dic tenk u zrak i trojicu noobova u njemu  ;D

Offline doktor1

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #116 u: Studeni 04, 2016, 20:47:48 »
Ma ja sam odusto...
Nisam baš FPS multiplayer tip.. Nisam opšćenito multiplayer tip... Davno sam presto igrat i LOL...

Rađe ću uzet novi Deus Ex ili Disnohonred 2

Offline blowfish

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #117 u: Studeni 04, 2016, 20:49:15 »
Ja igram povremeno. Ako si na Originu dodaj me pa se joinaj ako me vidiš online.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #118 u: Studeni 04, 2016, 20:52:44 »
Mene opće ne privlači, dosadil mi je BF. Ko ga nije puno igral, kužim zakaj mu more biti dobro, jer ono u beti kaj sam videl je već onda bilo jako dobro, samo meni osobno - dosadno.

Da - i Origin mi je O-D-V-R-A-T-A-N, pa me još i to odbija.

Offline Cole™

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #119 u: Siječanj 09, 2017, 11:34:11 »
Iako je krenulo jako jako dobro, kampanja se pokazala kao potpuni promašaj kako konceptualno, tako i izvedbom...



Najveća žal ide u tom smjeru, što ova igra ima potencijala da ima najbolju FPS kampanju ikada...





Čitajući hvalospijeve o novom uratku Battlefield sage u WW1 vremenu, rekoh ajde da odigram tu kampanju. Onaj uvod kao prolog igre gdje svaki lik umire, nije me se nešto dojmio, osim što vizualno izgleda predivno. No kada sam krenuo u prvu priču, odnosno prvu misiju, vrlo brzo sam postao oduševljen. Odlična misija, odlično zamišljeno. Fantastično mi je bilo šuljanje i mjesto radnje i kretanje po istoj mi je bilo pravo osvježenje u FPS igrama. Sjajan uvod u kampanju i nakon druge misije sam već mislio kako igra ima fantastičnu kampanju. Kakvo osviježenje za žanr! Druga misija mi je isto bila odlična, gameplayom i audiovizualnom prezentacijom jednostavno rasturila.

Nakon druge misije pa sve do kraja igre, ohladio me ledeni tuš. Tri preostale priče su mi jednostavno predosadne, prenezanimljive i nikako mi nisu sjele u BF WW1 svijet. Da su od tih pet priča, prve dvije lošije od ostalih brijem da bi kampanju dizao u nebesa, ovako igru jedino pamtit po prve dvije genijalne priče, ostalo za zaborav. Čak mi ni dobro napucavanje nije spasilo užasan osjećaj smaranja koje te tri priče imaju. Nisu me ni vizualno oduševile nešto, a bogami ni idejom. Jednostavno preloše. Onakav završetak kampanje je fijasko. Već sad iz glave imao bi sto ideja kako bi kampanju digao u nebesa. Snijeg je morao biti u ovoj igri; morao! Oružja su mi fantastična, pravo osviježenje napokon, od svih onih iz WW2 do dana današnjeg koje se prelamaju već 20 godina u svim igrama. Zato ostaje strahovita žal što sve nije bolje iskorišteno. Multi nemam baš namjeru i volje igrat, tako da neću igru nabavljat sigurno. Hvala frendu koji mi je ustupio acc da odigram kampanju. Možda jednom uzmem na velikoj akciji igru, no veliko možda.









CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB