Autor Tema: Battlefield 1  (Posjeta: 28481 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #120 u: Siječanj 09, 2017, 15:27:34 »
Pa BF se ni neigra radi SP. SP je smece i dno dna u BF1, al zato je MP vrhunski.

Offline Cole™

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #121 u: Siječanj 09, 2017, 15:28:44 »
Isuse Kriste, zar i ti????   fpalm1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #122 u: Siječanj 09, 2017, 15:32:31 »
Dobro ti Praetorian kaže. U SP ne ulažu niti 10 % resursa jer to ne prodaje Battlefield tako da ocjenjivati igru na temelju SP-a je fail. Ja se ne sjećam ni jednog BF-a koji je imao poštenu kampanju. Zaigraj MP pa onda javi dojmove, to je ko drugi svijet.

Offline Cole™

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #123 u: Siječanj 09, 2017, 15:36:25 »
Da ste uopće pročitali komad teksta koji sam se potrudio napisat vidli bi da mi je račun od Origina posuđen da odigram SP dio igre, SP dio igre sam i ocjenjivao.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #124 u: Siječanj 09, 2017, 15:42:09 »
Sve sam prethodno pročitao ne brini sm1jeh Ali i dalje stojim iza napisanog da SP ne može bit mjerilo BF-a. Odigraj MP ako si ikako u prilici pa ćeš vidjet kolko je drugačiji doživljaj.

Offline Cole™

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #125 u: Siječanj 09, 2017, 15:48:53 »
Nisam pretjerano MP igrač, tako da me MP ne zanima.
BF3 me zanimao, pa sam ga i kupio. BF4 sam odigrao SP i nije me zanimao MP.
Ovdje je isti slučaj. Znači; ocjenjivao sam SP dio.

Ne vidim problem.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #126 u: Siječanj 09, 2017, 16:20:00 »
Slazem se sa navedenim, BF igre se igraju radi MPa, SP je tu samo reda radi i zato je vecinom bezvezan.

Inace dobra recenzija, al SP im je uvjek nekako nedorecen, pun bugova i bezvezan, nikad im prica ni likovi nisu ni blizu COD igrama.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Thergothon

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #127 u: Siječanj 09, 2017, 17:25:01 »
Problem su rokovi, nemaju dovoljno vremena/resursa za sve, a fijasko s MP segmentom si nikako ne mogu dopustiti jer upravo o tome ovisi dobra prodaja.

Eh sad, kad bi se fokusirali isključivo na kampanju, siguran sam da mogu kvalitetnije iskustvo dostaviti od bilo kojeg COD-a koji ispod svog tog blještavila i holivudskih glumaca nema ništa posebno kvalitetno u sebi. I dalje je onaj stari COD2 po svim mehanikama, od infinite spawn neprijatelja pa nadalje.

Za MP kakav BF nudi treba jako puno truda u odnosu na zatvoreniji COD MP koji usput teško saka već unazad nekoliko nastavaka i ljudi se moraju više veseliti COD4 remasteru.
« Zadnja izmjena: Siječanj 09, 2017, 17:38:35 od Thergothon »

Offline c0bra123

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #128 u: Siječanj 09, 2017, 17:48:26 »
Pa šta radi SP tu? Kad se nema dovoljno resursa? Šta im treba? Što uopće izbaciju, cijele godine se fukosiraju na MP i Izbace SP koji je u jednu ruku dobar a oni govore da je to BONUS, ... Izvinite puko sam, lik na HCL.HR-u mi je tlak digao, znači odma, isti momenat. Kao na prekidač sam bio...


Ne možete mi reći da se treba igrat MP I SP u igri, to je razlika ogromna.

Ako netko voli SP i nevoli se naganjat sa BOTovim na MP-u igrat će SP i tjt. Zato su se sad malo i fokusirali na SP jer će idući put bit još bolji, a onaj tamo još bolji. E onda će govorit: Loosers!! Di je SP u BF, si vidio? Ma kaki kod bate. fpalm1
« Zadnja izmjena: Siječanj 09, 2017, 17:55:38 od c0bra123 »

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #129 u: Siječanj 09, 2017, 17:54:06 »
Za ekipu koja neće kupiti igru ako nema kampanju, ima se resursa u pogledu novca, ali ne i u pogledu ljudstva i vremena da se zadovolje nametnuti rokovi.

Pogotovo od kad su pod EA-om i rade simultano na više igara, nije opravdanje, ali jedan od razloga zašto su kampanje većinom zaboravno sranje u svima MP orijentiranim igrama.

Offline bartul_9

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #130 u: Siječanj 09, 2017, 18:05:14 »
MP se ne igra sa botovima nego sa pravim ljudima.

Al ono, BF je pokrenuo revoluciju u MPu jos od prve igre, dao je ekipi puno vozila, ogromne mape i igra se 32 vs 32 na conquest large koji se najvise igra i koji je pravi BF mod. Oni znaju da sva ekipa koja kupuje BF, kupuje u 99% slucajeva izrazito radi MPa koji je jedinstven za BF naslove i gdje god vidis i cujes SP ce se u Battlefield igram uvjek spominjat kao sporedna stvar jer je od nastanka Battlefielda cjeli fokus na MPu koji skuplja brdo igraca i koji je jedinstven.

Nema te tu sta cudit, ako naprave bolji SP neka naprave ja cu ga s gustom prjec, al fokus je na multyplayeru po cemu je Battlefield i poznat.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #131 u: Siječanj 09, 2017, 18:14:12 »
Za ekipu koja neće kupiti igru ako nema kampanju, ima se resursa u pogledu novca, ali ne i u pogledu ljudstva i vremena da se zadovolje nametnuti rokovi.

Pogotovo od kad su pod EA-om i rade simultano na više igara, nije opravdanje, ali jedan od razloga zašto su kampanje većinom zaboravno sranje u svima MP orijentiranim igrama.

Potpisujem podcrtano.

Pa da, to je njihov problem što ih ekipa opravduje radi toga što su se orijentirali na MP i što razvaljuju MP, svaka im čast. Ako si izbacio SP onda je to SP ovo je MP. Došlo je se vidit SP naprimjer ne gleda se MP. Obratno kod CoD-a.

MP se ne igra sa botovima nego sa pravim ljudima.

Al ono, BF je pokrenuo revoluciju u MPu jos od prve igre, dao je ekipi puno vozila, ogromne mape i igra se 32 vs 32 na conquest large koji se najvise igra i koji je pravi BF mod. Oni znaju da sva ekipa koja kupuje BF, kupuje u 99% slucajeva izrazito radi MPa koji je jedinstven za BF naslove i gdje god vidis i cujes SP ce se u Battlefield igram uvjek spominjat kao sporedna stvar jer je od nastanka Battlefielda cjeli fokus na MPu koji skuplja brdo igraca i koji je jedinstven.

Nema te tu sta cudit, ako naprave bolji SP neka naprave ja cu ga s gustom prjec, al fokus je na multyplayeru po cemu je Battlefield i poznat.

Bio sam sarkatičan kad sam spomenio Botove.

Pa 99% ljudi su MP igrači, koji vole MP. Razumiješ!?

EA je htio da privuče još više igrača na BF kojima nije MP bitan, već SP. Uzeli su velik zalogaj, zbog toga mi je drago jer konkurencije se onda trude što bolje izbacit. Bolje za nas.  p1va

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #132 u: Siječanj 09, 2017, 18:26:33 »
EA je htio da privuče još više igrača na BF kojima nije MP bitan, već SP. Uzeli su velik zalogaj, zbog toga mi je drago jer konkurencije se onda trude što bolje izbacit.

Battlefield: Bad Company iz 2008. je prva BF igra koja je imala klasičnu SP kampanju i od tada je prisutna u svakoj BF igri jer je danas nezamislivo izbaciti mainstream FPS koji nema kampanju. To automatski ruši konačnu ocjenu u recenzijama, a ovako ispada kao bonus od 5-7h trajnosti bez obzira na kvalitetu istog. Druga je stvar dok seciraš igru pa posebno ocjenjuješ SP od MP-a.

Offline c0bra123

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #133 u: Siječanj 09, 2017, 18:40:03 »
Druga je stvar dok seciraš igru pa posebno ocjenjuješ SP od MP-a.

O tom se priča. A opet, ako to većini smeta i ako njima smeta neka izbace SP.. hah Pa mora rušit ocjenu, mslm "mora". Dolazi u jednom paketu ali nije to skupa. Za mene to nije isto.
Što bi bilo nezamislivo bez SP ?  Bilo bi nezamislivo ako ne žele povećat broj igrača i ako ne žele skrenut pažnju sa kampanje od Call of Duty-a, a i dalje imaju SP. To je nezamislivo.

Ja garantiram kad bi se još više potrudili ugodit svima SP I MP igračima e to bi bio FPS... Za sve. I svi se volimo i sve.  hug1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #134 u: Siječanj 09, 2017, 18:48:43 »
Nisu to toliko loše kampanje da ih se ne bi isplatilo odigrati i bolje da ih ima nego nema, pogotovo dok na launchu pljuneš puni iznos za neku igru. Nitko te ne sili da taj SP odigraš, možeš odmah u MP.

U biti nikako nije dobro dok su recenzije u pitanju, SP ruši ocjenu i dok ga ima u ovakvom stanju, a još više bi da ga nema jer uvijek se povlače paralele s konkurencijom, a zadnji COD donosi stvarno brdo sadržaja i izbacivanje nikako nije opcija.
« Zadnja izmjena: Siječanj 09, 2017, 19:00:41 od Thergothon »