Autor Tema: Resident Evil 6  (Posjeta: 23507 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Resident Evil 6
« u: Siječanj 20, 2012, 01:18:58 »
Trailer je tu.  sm1jeh

Resident Evil 6 Official Trailer US


Izlazi: 20.11.2012.
Platforme: PS3, X360, PC

Iskreno - jedva čekam.  kadt1kažem
« Zadnja izmjena: Siječanj 20, 2012, 01:25:08 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #1 u: Siječanj 20, 2012, 01:43:11 »
I ja jedva cekam, makar je petica bila akcijski orijentirana i miljama daleko od klasicnih resija - bila mi je jako dobra. Najveci problem je bila lokacija. Sad bi to trebalo biti ispravljeno. Jos cekam najavu za Mgs 5  :P

Offline Wulf

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #2 u: Siječanj 20, 2012, 10:32:10 »
u jebal te ćuk... ovo izgleda žešće  thumbs1

Offline KimiHR

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #3 u: Siječanj 20, 2012, 10:52:49 »
RE je već svojim četvrtim nastavkom bio bliži TPS nego hororcu , što po meni i nije bila loša promjena na PS2 . S petim nastavkom i prelaskom na novu generaciju konzola RE mi je bio lagano razočarenje uglavnom radi svoje zastarjele koncepcije i loših kontrola. Nemogučnost kretanja lika prilikom pucanja mi je totalno bezveze.
I po ovom traileru vidljivo je da serijal nastavlja u smjeru koji je počeo s četvorkom , još više akcije i pucačine, al se nadam da će kontrole i gampley doživjeti određena unaprjeđenja.

Offline Wulf

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #4 u: Siječanj 20, 2012, 11:54:58 »
Igrao sam peticu i meni je bila skroz bezveze... Pogotovo ona ženska kao sidekick kaj nea pojma :/
I te kontrole isto su me ubile u pojam...

Ovo mi izgleda puno bolje... Po samo atmosferi i gameplay kakav bu bio
Podsjeća me na RE2: apocalypse... Atmosfera u gradu i tak to.

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #5 u: Siječanj 21, 2012, 01:47:32 »
Svaki RE sam prosao minamalno 2 puta i slazem se da je petica razocaranje.
Sheva je glupa ko qrac i sam koncept co-opa ubija osjecaj straha i bespomoci.
Kontrole mi nisu smetale al nemam nista protiv ako budu napredovale.... neki dijelovi u triaileru me podsjecaju na max payne i ni sam ne znam dal mi se to svidja ili ne hmm Bez obzira na sve, nabrijan sam totalno i jedva cekam da nam dodje  sm1jeh
Na pravi survival mozete zaboraviti, takav punokrvni zanr vise ne donosi profit, a za nase misljenje ih boli ona stvar...

Offline Jack-Darkman

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #6 u: Siječanj 23, 2012, 11:37:11 »
A čeka malo, a Resident Evil: Operation Raccoon City?? Navodno u 3mj. za Europu.

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #7 u: Siječanj 23, 2012, 12:28:06 »
To ti je spin-off u serijalu iliti pokusaj da se naivnim fanovima uzme sto vise para na temelju poznatog imena.
Na igri radi Slant Six Games, likovi su radili na starim SOCOM igrama. Ono kaj sam vidio na trailerima mi se ni malo ne svidja i vjerojatno zaobilazim u sirokom luku. Sestica se ceka  sm1jeh

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #8 u: Siječanj 23, 2012, 13:21:50 »
Svaki RE sam prosao minamalno 2 puta i slazem se da je petica razocaranje.

I ja, ali meni valjda jedinom ovdje RE5 nije bio razočaranje. MIslim, daleko je više bio od prva 3 Resija (i Code Veronica koji je meni osobno genijalan i imao neke od najstrašnijih dijelova), ali mi je svejendo bio jako zabavna igra.

No ova šestica, po traileru mi se iskreno čini da će se vratiti malo i na stare staze. Tj imam dojam da će kampanja sa Chrisom biti više akcijska dakle RE 4 i 5 stil, ali sa Leonom mi ima totalno RE2 ugođaj, a to bi mi i bio neki logičan korak ako će biti 2 kampanje. Bilo bi besmisleno da su obje "iste" tj pucačina, a i vjerojatno se žele dodvoriti i starijim fanovim i novijim koji su naučeni/željni akcije. Ugl, ovo bi IMO mogao biti Resi sa najboljim od oba svijeta. Živi bili pa klali  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #9 u: Siječanj 23, 2012, 13:30:20 »
Meni je RE5 bio genijalan i jedina stvar koja me ubijala je ta da nisi mogao hodat i pucat. Inače to mi je ujedno i prvi RE pa stoga vjerovatno takav pogled na igru. Sjećam se da su animacije ownale sve živo. Mogao bi prije 6-ice ponovo preć budući da nisam igru prošao do kraja.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #10 u: Siječanj 23, 2012, 13:46:23 »
Pod pojmom razocaranje ne mislim da mi je igra losa, vise sam bio sokiran jer su se udaljili od nekih tradicionalnih vrijednosti survival horrora koje su medju ostalima i oni stvorili. Trebalo mi je privikavanje al nakon toga sam igru prihvatio i prosao ju 5 puta ukljucujuci i professional mode. Odlicna je ako se ne usporedjuje sa prethodnicima s kojima osim imena i nekih likova nema bas veze.

Nadam se da ce sad u novom sve bolje tempirati jer falili su mi oni momenti usamljenosti i nelagode iako kraj tebe nema apsolutno nikoga od neprijatelja. Da bi kasnije izbio totalni kaos i jedino kaj ti preostaje je bijeg i samo usputno klanje zombija, a ne planirani genocid. Sjetite se samo pilicijske stanice  sm1jeh

Svidja mi se ovo s vise kampanja jer ce vjerojatno konacno svima udovoljiti. Cak mislim da ce biti jos jedna kampanja uz te dvije, a prema traileru mi se cini da ce u jednoj od njih opet biti dostupan co-op. Sto vise analiziram - sve manje sumnjam u igru i vise sam nabrijan ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #11 u: Siječanj 23, 2012, 13:48:07 »
Prvi Resident Evil Cole? Nadam se da nije ostao i jedini  shy1

Inače, apsolutna preporuka svima je remake jedinice na Gamecubeu. Znam da je većina fanova odigrala prvi dio, ali isto sam tkao svjestan da većina, pa čak i oni koji su odigrali možda "sve" nastavke nije odigrala remake jedinice (i Zero, ali on je manje bitan  kuul) jer GCN, pogotovo kod nas, nije bio baš najpopularnija platforma, na žalost (jer je riječ o jendoj od najboljih konzola ikad cry1).

Ugl, svatko tko je na bilo koji način u mogućnosti, a danas je možda i lakše to jer za razliku od kjuba, Wii se jako dobro prodaje, pa i kod nas, ako ništa, nabaviti remake jedinice za GCN, nabaviti classic controller ili original Gamecubeov i spojit ga na GCN, i odigrat to remek djelo. Najbolji RE u serijalu, možda i najstrašniji te po meni i najljepši do danas. Osim petice, ali smao kad aje u pitanju rezoucija, jer art dizajn i sve ostalo u jedinici je nenadmašivo  ave1

P.S.Jedan od najboljih remakeova neke igre ikad - nije smao grafika nabrijana nego su dodane skroz nove lokacije, protivnici i dodatna cijela priča, no ima se dojam da je igra od početka tako zamišljena (možda je i bila), i stvarno sve paše savršeno.

OK, malo sma offtopic jer je tema RE 6, ali ovo starno preporučam svima, tko god može odigrati... Savršen je  cry1


Inače, razlika PSone i GCN  shy1







P.P.S.

Jedan od bonus kostima za Jill  shy1



I da, fali vam survival horror?



Nadam se da sam vas uvjerio  kuul
« Zadnja izmjena: Siječanj 23, 2012, 13:53:45 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #12 u: Siječanj 23, 2012, 13:54:13 »
Igrao i jedino kaj mogu reci je:
Danasnji horrorci se mogu sakriti i igra mi je ljepsa od vecine danasnjih iako je pozadina prerenderirana.
Definitivno najbolji remake ikad ave1 ave1 ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #13 u: Siječanj 23, 2012, 13:56:23 »
Too care, drago mi je da nisam jedini koji je uživao u tom dijamantu  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #14 u: Siječanj 23, 2012, 14:07:31 »
Ako se sjecas, uz Zero i Re1 su trebali izbaciti Re2 i Re3 u tom novom engine-u ali frajerima se nije dalo pa su samo portali PS1 verziju i naplacivali po istoj cijeni kao nove uz natpis na kutiji da su punokrvni remake-ovi  cer1njo