Autor Tema: Death Stranding  (Posjeta: 23671 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Death Stranding
« Odgovori #60 u: Studeni 03, 2019, 09:32:34 »
Šta?

Na Rebootu se svi PS članovi dižu na zadnje noge čim spomeneš nešto u vezi Death Strandinga!
Neogaf ima 30 stranica raspisano po pitanju recenzija!

Boleština!

Offline Cole™

Odg: Death Stranding
« Odgovori #61 u: Studeni 03, 2019, 12:20:38 »
Postoje četri tabora.

Prvi tabor igra igru, odigra igru, hvali igru...

Drugi tabor igra igru, odigra ju, sere po njoj...

Treći tabor sere po igri, nije probao igru, sere po Kojimi, sere po prvom tabor, seru po četvrtom taboru...

Četvrti tabor se nemože načudit trećem taboru, uz to četvrti tabor iako je neutralan, nije probao igru, želi probat igru...

90% svih naših i stranih foruma, čine treći tabori...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Death Stranding
« Odgovori #62 u: Studeni 03, 2019, 13:36:22 »
Iskreno da slusam taj treci tabor koji posere igru prije nego je izasla - nebi odigrao najmanje 50% igara koje sam odigrao i bile su mi odlicne.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Death Stranding
« Odgovori #63 u: Studeni 08, 2019, 03:32:47 »



Offline ManTheRamparts

Odg: Death Stranding
« Odgovori #64 u: Studeni 10, 2019, 23:54:09 »
Imam prek 20 sati i igra je top. Igrivo je brutalno, ono kaj bi na ostalim igrama bil grind, meni je na ovome totalna uživancija. Opće mi nije bil problem prolaziti kroz neke lokacije 5+ put. Još to balansiranje, planiranje puta, odabir opreme itd. Top top.

Definitivno nije za svakog. Čisto za primjer - imam 20+ sati i još nemam pištolj ili pušku.

Moreš ga voleti, moreš ga mrziti, ali zna Kojima napraviti igru. Skidam mu kapu kaj je napravil s ovim, nikad nisam igral ništ slično, potpuno novo iskustvo, skroz drukčije od svega. Danas to napraviti u AAA igri je velika stvar dok svi idu na sigurno i svake godine štancaju reskinane nastavke.

Ironično, super bude gledati dok bu ekipa koja opće nije probala igru (a pljuje po njoj) svršavala dok budu neke mehanike iz DS pokradene i stavljene u druge igre. Onda bude inovativno, imerzivno itd.

Sad tek vidim kolko je marketing bil odličan, u vreme dok ne moraš film ići glet u kino jer sve vidiš u trailerima, igre isto tak najbolje djelove odma pokažu dok sam u ovo ušel opće ne znajući kaj očekivati.

Top je igra.

Offline Cole™

Odg: Death Stranding
« Odgovori #65 u: Studeni 11, 2019, 01:01:58 »
 hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Death Stranding
« Odgovori #66 u: Studeni 12, 2019, 18:09:23 »









Offline ManTheRamparts

Odg: Death Stranding
« Odgovori #67 u: Studeni 14, 2019, 14:57:53 »













Offline Praetorian

Odg: Death Stranding
« Odgovori #68 u: Studeni 14, 2019, 17:03:12 »
ok slike i to aliiiii ?

Offline ManTheRamparts

Odg: Death Stranding
« Odgovori #69 u: Studeni 14, 2019, 17:44:56 »
GLS si, dostavljaš. Igra je preigriva, dugo nisam igral nekaj tak zarazno. 50+ sati imam u vreme dok mi igre dopizde nakon 2 sata igranja. cer1njo

Zasad mi je čvrstih 9/10. Možda i više. Konačno nekaj originalno.

Igra je takva da ju treba probati - il ti paše, il ne - dok gledaš gameplay na netu nemre to prenesti taj filing dok igraš. Početak igre je jedan od najboljih ikad. Obavezno se treba igrati spojen na net jer dobar dio igre se odvija indirektnom interakcijom s drugim igračima.
« Zadnja izmjena: Studeni 14, 2019, 17:50:43 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Death Stranding
« Odgovori #70 u: Siječanj 15, 2020, 15:32:33 »
Prvih 10 sati mi je bilo kriminalno loše i dosadno, kasnije me igra doslovno obuzela - 60h u igri, a niti približno završetku.
Ne znam, u isto vrijeme ju mrzim i obožavam, ali daleko je to od savršenstva ili najbolje Kojimine igre. Inovativno u svakom slučaju, ali tempo je skroz sjeban i siguran sam da će većina odustati taman prije nego se otvore najbolje stvari koje te baš povuku u igru...

Offline ManTheRamparts

Odg: Death Stranding
« Odgovori #71 u: Siječanj 15, 2020, 15:38:47 »
Ma igra je top, ljudi ne kuže, zarazno je strašno, a to je na kraju krajeva najbitnije na igrama - da je igrivo. Baš da nema jednu jedinu cutscenu, al da je jebeno igrivo, to je to. Jednostavno je takva igra, il te bu povlekla ili ju buš mrzil. Plus najbolja Kojimina igra je prvi MGS. Al Death Stranding je miljama bolja igra od jednog MGS V, čisto za usporedbu. Meni je ispred MGS-a 4 isto. Al prva 3 MGS-a su nekaj sasvim deseto, neusporedivo. Onaj Zone of Enders je žešći šit meni od Kojimikusa.
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2020, 15:41:48 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Death Stranding
« Odgovori #72 u: Siječanj 15, 2020, 15:41:20 »
Onak, samo u jednom danu sam oderal 15 sati u komadu.  cer1njo
Al velim, početak je (barem meni) takav da bi vrlo lako odustal dok veliš KEKS.

Offline ManTheRamparts

Odg: Death Stranding
« Odgovori #73 u: Siječanj 15, 2020, 15:48:17 »
Editiral sam gornji post u međuvremenu.

Meni je od samog početka igra sjela, pasal mi je taj sporiji tempo. Još je uvodna scena meni možda čak najbolje nekaj kaj sam do sad videl u igrama ak je u pitanju opening. Dok dojdeš na neke djelove, budeš znal na kaj mislim, cutscene s Die Hardmanom, brijem da je to do sad najbolje napravljen (s tehničke strane) lik ikad u igrama i prvi put da su emocije na tak nekom liku donekle prikazane uvjerljivo, da nije totalno off kak to obično biva na igrama kolko god dobro da je napravljeno. I tu se prvi put vidi liku strah, šok, nevjerica ili kaj već u očima, a da je uvjerljivo napravljeno u igrama. Eto to mi je bilo jebeno impresivno, ali vjerujem da puno ljudi nije uopće obraćalo pažnju na tak neke detalje, ak su uopće došli tak daleko na igri. cer1njo

Ima se tu dosta raspravljati o igri i temama, al nemreš to s nekim ko je igru videl samo na 15 minut kod frenda i eto - igra je smeće buhuuuuu, Kojima je precenjen buhuuuu. cer1njo

Uglavnom, taj Die Hardman kak je napravljen, briše pod s svim ostalim likovima u igrama do sad, to opće nije ni za diskusiju. Čisto s tehničke strane, karakterno je druga priča (nije loš lik, da sad ne ispadne krivo).
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2020, 15:52:12 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Death Stranding
« Odgovori #74 u: Siječanj 15, 2020, 15:52:22 »
Problem je baš u ovoj zadnjoj rečenici, lako se upecati u repetativne side misije/dostave i ljudima jednostavno dopizdi prije nego vide pravu stvar.