Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 293342 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1035 u: Rujan 11, 2013, 15:44:44 »
 cer1njo

Na žalost jesam  cer1njo  cry1

Ali svejedno će se voziti, ako ništa zbog ljubavi prema autima i da ih sakupljam u garaži i slikam  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1036 u: Rujan 11, 2013, 15:53:05 »
Dok nema druge opcije... ;D cer1njo

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1037 u: Rujan 11, 2013, 17:45:38 »
Shvatio sam ja, ako se na mene odnosilo.

I onaj link sto sam postao, nisam mislio da je to dobar (u smislu jako jako dobar volan) vec da se DFGT moze kupiti za niske pare...

I slikaj, zanimaju me tvoje slike. Ja cu danas nove tri staviti na forum sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1038 u: Rujan 11, 2013, 18:45:58 »
Mene je samo zanimalo je li igriva igra na kontroler tj da nije baš žešći drek tako igrati. A MTR recimo tako tvrdi no versus suprotno... šta sad? ...

da ne bi ispalo da lažem ove napaćene Šveđane ;
ne preporučujem ja kontrolor. Točan izraz za to što mislim o kontroloru je - prihvatljiv. tj. u nedostatku volana, i kontrolor može poslužiti.

volan treba stalak. Pa birati kakav. WheelStandPro ili kopiju? Pa sic. Ili možda sic sa stalkom? Custom ili neki oficijelni? Meni, lijenome kakav jesam, to je bila gnjavaža dok nisam sve poslagao zadovoljavajuće.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1039 u: Rujan 11, 2013, 18:49:17 »
Meni, lijenom, odgovara i bez stalka, sica, kacige, rukavica, tenisica :P

Šalim se, ja sam se snašao i stavio volan na čvrsti, debeli stol na odgovarajuću visinu. Jedino što me za*ebava je stolica, kičma mi propada. jaad
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1040 u: Rujan 11, 2013, 21:17:01 »
To je još jedan od tih problema tj razloga protiv kupnje volana sad - treba mi stalak. Ovdje ga nemam gdje prikvačiti
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1041 u: Rujan 16, 2013, 13:52:12 »
Za trofej Gold Standard pise ovo:" Get a gold trophy in every race event, license test and special event.".
Mene zanima odnosi li se to bas na svaku utrku (pretpostavljam da je tako, zbog every), bilo u a i b specu ili mogu imati sve dovrseno u b specu, dok mi u a specu fali jos dvije utrke?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1042 u: Rujan 16, 2013, 14:24:16 »
A i B spec moreš kombinirati, bitno da imaš zlato u svemu kaj igra nudi...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1043 u: Rujan 17, 2013, 18:28:16 »
Imam dva dualshock kontrolera. Jedan je od kupnje PS3-a, znaci 4 ipo godine, a drugi je napunio godinu ipo.
Prvi je u losem stanju, izgledom je ok, ali kad bi pritisnuo prakticki svaku tipku ili ako bi gljivu okrenuo, on bi poblesavio i to bi registrirao kao da sam pritisnuo neki drugi botun. Najgore je kad se p00ca u MW; stalno bi mi se ukljucivao/iskljucivao nightvision, nekontrolirano knifeanje i pucanje preko desne gljive. Dakle, uzas. Cudi me sto ga nisam bacio na pod i zgnjecio sa stolom od gnjeva i stresa koji mi je priustio.
Drugi je DS3 kupljen zbog prvoga, gotovo da vise nisam mogao igrati ista. I bi sve u redu do danas. Pustio svoje dopingirane mandrile da B-Specaju 24h Le Mansa, s konacnim ciljem da imam 100% u GT5 i da se nastavi ta tradicija koja je zapocela s GT4.
Nakon 12h i 26min, odlucio sam pauzirati utrku da konzola udahne zraka, iako je bilo sve u redu. U nastavku, nakon nekoliko sati, uzimam svoj stari DS3 i nastavljam utrku. Htio sam sa starim da mi se novi ocuva (skuzio sam da i novi ima vec "tragove" koristenja). I vamo i tamo, nakon 20 min davanja uputa 3 imbecila koji i dalje ne znaju skretati u zavoje, stisnem x za potvrdu i on mi ode na odlazak s utrke. Ja se sav izbezumio i od panike stisnuo jos jednom x. Ovaj zadnji x je bio koban.
Brzo ugasim napajanje PS3-a i jos brze upalim. Pokrenem ponovo igru nakon nekoliko minuta restoranja podataka. Nisam bio siguran hocu li moci krenuti s utrkom odakle sam stao ili sve isponova. Kad ono pise u pravokutniku: Resuming race shy1
Izgubio sam dva ipo sata i u trenutku pisanja jos nisam nadoknadio tih dva ipo sata, ali dobro, sve ce biti gotovo oko 03:00.

Nadam se da cu onda biti bar visoki lv 36, trenutno sam na niskom 35.om...

P.S. ima li nade za taj DS3, moze li se popraviti?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1044 u: Rujan 18, 2013, 00:09:33 »
čisto sumnjam, takva ti je situacija i kod mene, imam jedan DS3 koji je došo s konzolom i taj radi super sam kaj mi je L2 feder ispal i gljivice su razlohane, a imam i novi DS3 koji je istrošen pa mi tak pritišče tipke sam od sebe, sad kupujem prek ebaya neke 3rd party controllere koji izgledaju fora a sve tipke izgledaju istoko i na DS3, L2 i R2 čak izgledaju bolje..možeš ga probat otvorit i malo naštimat al je malo sje* na novijim DS3 jer je onaj dio između L1/L2 - R1/R2 spojen pa je malo teško ih izmigoljit i ponovno sastavit...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1045 u: Rujan 18, 2013, 21:37:41 »
Mislim da je bilo postova i u drugim temama kao što se igra i gt5 photomode ali da odgovorim/prokomentiram sve ukratko.

Riješio sam one dlc-ove, hvala ljudima koji su me uputili u dobrom smjeru. Evo sada imam već 40-ak auta a od toga sam osvojio njih 5 sam, ostalo dlc. A medju njima ima od "govana" poput yarisa preko gtr-a do aventadora i onog red bull čuda. Uz osvajanje drugih imam dojam da za zavrsavanje igre necu morati nista kupiti, samo za svoj gušt  cer1njo
Danas igrao 2 sata a to samo proučavao aute i vozio malo, privikavao se na vozni model, podesavao, učio itd. Igrat ću na sve off, jedino abs ostavio na 1 tek toliko da mi ne blokira kotače osim na divljacke pritiske jer probao sam off ali nemam osjećaja na kvadratu za to. Na piceku igram sve vožnje sve off jer boxov kontroler ima savršene tipke za doziranje ali ovdje to ne ide.
Photomode još nisam ni takao ali budem skoro kao što nisam i još neke stvari poput onlinea.

Kad se u takvoj igri mozes izgubiti satima da ni ne vozis, samo iz ljubavi prema automobilima.

Takodjer moram komentirati da zvuk zapravo nije baš tako loš kako se prica i čini na yt-u. Ok igram na super sluske i samo preko tv-a je lošije ali ono... Nije forza no nije ni za bacit.

P.S. Spa je predivna hug1
« Zadnja izmjena: Rujan 18, 2013, 21:39:38 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1046 u: Rujan 18, 2013, 23:48:45 »
Zvuk je u 90% slučajeva loš, točka.  cer1njo

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1047 u: Rujan 19, 2013, 06:34:22 »
 Shimmy , također potražiti na Storu ako već nisi pa skini i aute koji su besplatni DLC-ovi ; dvije verzije Corvette; Test i Final Prototype te Scion FR-S '12 . Procedura instalacije u igri je ista kao što si napravio i s DLC-ovima koje si dobio uz Academy ediciju.

Negdje sam pročitao da je za završavanje kompletne igre trebalo kupiti samo 3 ili 4 auta .I novim autima dobro je odmah promjeniti ulje u GT Auto dijelu , jer tek nakon toga će imati performanse koje su naznačene u Dealership-u.

Lova se najbrže osvaja u Seasonal Eventima , nažalost u nekima je Skid asistencija zaključana na ON, a ovim novijim je po defaultu namješten na ON pa ako želiš voziti bez asista obavezno prije utrke provjeri i podesi Driving Options.

U single player modu najzanimljiviji a vjerovatno i najteži su Special Events , meni najdrži su Flight Academy Mercedes-Benz i Grand Tour.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1048 u: Rujan 19, 2013, 18:02:58 »
Skinuo i mijenjam svima ulje, stara fora  ;D

Nego kaj su ti seasonal events?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1049 u: Rujan 19, 2013, 19:03:59 »
Otvori me :)

Otvori me s vadicepom

Seasonal eventsi su skupine evenata gdje s utrkama, TT-ovima i Drift Trialovima skupljas ogromne pare i xp bodove za A i B-spec. Ugrubo napisano, skuziti ces kad odes na neki TT, imas restrikcije, pravila, nagrade i vozila koja mozes voziti... A natjecati se protiv svojih na frend listi i kad budes prvi na tablici od frendova ili npr, 37. na svijetu-neprocjenjivo sm1jeh
« Zadnja izmjena: Rujan 19, 2013, 19:07:49 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.