Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 293185 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #975 u: Ožujak 21, 2013, 06:41:13 »
Od jutros u Seasonal Eventima imamo i nešto drugačiju i dosada neviđenu (bar ne u SE, iako več viđeno u licencama ) vrstu Time Trial izazova ; Overtake Challenge No.1
Dakle , radi se o Time Trial-u  koji se vozi na jednom odsječku staze a uz vaš tu je još i pet AI automobila koje treba preteći .Za osvojiti zlato ipak je potrebno odvoziti zadano vrijeme  a ne zauzeti prvu poziciju u eventu ,iako je da bi se vrijeme postiglo to vjerovatno ipak nužno. Eventi se voze sa predefiniranim , stock autima(ne morate ih imati u garaži) pa evo prilike za one koji nisu kupili DLC aute da ih provozaju.SRF je u sva tri eventa zaključan na OFF , nagrade u vidu Special Ticket-a mogu se osvojiti samo jednom , a zlato u sva tri eventa donosi Ticket1000.

Tu su i novi TT i DT No.58 , a dobra vijest je da se TT opet vozi sa stock autima .

Sve pojedinosti u temi :GT5 Time Trial & Drift Trial  
« Zadnja izmjena: Ožujak 22, 2013, 06:27:23 od KimiHR »

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #976 u: Ožujak 28, 2013, 06:22:04 »
Nastavljam monolog na temu.

Novi Seasonal Event Mini Challenge je u prvom postu teme GT5 Seasonal Events . SRF još uvijek zaključan  fpalm1 cry1.

Za dva tjedna po mom planu trebao bi SuperCar Nostalgia Cup

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #977 u: Ožujak 28, 2013, 07:49:46 »
Ekskluziva je kad dobijes SRF: OFF fpalm1

Gotovo je s tim sezoncima, sto je bilo, bilo je. Sad samo ponavljaju i mozda nas ocekuje jedno iznenadjenje u par mjeseci.

Je li tko vozio onaj prosli koji je bio dobar?  Overtake se zvao...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #978 u: Ožujak 28, 2013, 13:26:50 »
Odvozio sam taj Overtake , ništa spektakularno ali eto bar neka promjena u Time Trial-u a i SRF je OFF.

Najviše sam vozio Nurburgring i jedno vrijeme bio oko 70. pozicije na Leaderboards-u ,trenutno koliko vidim držim 179. misto

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #979 u: Travanj 05, 2013, 17:18:49 »
Stigao odgovor na hakiranje igre i tzv hybrid aute.

GT5 INFORMATIONNotice of Account Ban Measures
Last Updated: Apr 05, 2013

 We have recently confirmed usage of illicitly modified game data in the online services of Gran Turismo 5, and the relevant accounts have now been banned from the service.
 
Hereafter, these Online IDs will no longer be able to access the online features of Gran Turismo 5.
 
Please be aware that usage of illicitly modified game data and any mischievous conduct against other players using such data are strictly prohibited, and will be subject to penalties as soon as they are found.
 
We ask everyone for their continued understanding and support.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #980 u: Travanj 05, 2013, 22:58:54 »
Tako treba.

U međuvremenu sam ovu sliku iskopao na GTP-u kuul


You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #981 u: Travanj 18, 2013, 20:39:04 »
NewEgg Lists Gran Turismo 6 for PS3, Begins Pre-Orders-neznam engleski,šta im to znači,zna li tko?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #982 u: Travanj 18, 2013, 20:54:29 »
Prije svega, lijep pozdrav!

Nista posebno sto bi te trebalo uzbudivati. Neki ducan je stavio vijest kako se moze vec prednarucivati GT6, koji navodno dolazi na PS3.
U prvim satima te vijesti, pisala je jos jedna informacija, a to je kako GT6 izlazi 28.11. 2013., ali je to bilo ubrzo izbrisano.
Dakle, nitko nista ne zna, vjerujem da niti Poliphony Digital, tvorac Gran Turisma, ne zna kad ce i na koju platformu izici GT6, ali ta stranica zna...

Toliko, nadam se da sam bio od pomoci...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #983 u: Travanj 18, 2013, 22:25:41 »
nekulturno od mene
pozdrav ekipi-gt igram od gt 1 na ps 1 pa do danas-živjeli krediti,jedini način da se dode do ps,ko zna kolko će koštat ps4,i ak nebu gt tam,ja ne kupujem.

a naručio sam se i za gt 5,pa bi i za gt6,kad god da izađe normalno

i samo još ovo-netko je ovdje dobro zaključio da su parni gt- zakon i  rasturačina ,a neparni priprema za pravi,samo što sve duže čekamo,bok

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #984 u: Travanj 18, 2013, 22:37:42 »
 sm1jeh

Da bude i sluzbeno, klikni na poveznicu: Predstavite se

Lijepo je vidjeti jos jednog zaljubljenika u serijal.
Krediti su blazeni, bez njih nicega ne bi bilo. Kako sam odigrao svega 3 nastavka GT-a, pocevsi s GT4, ne mogu reci kako je svaki parni GT bolji od neparnog, ali mogu reci kako je GT4 bolji od GT5.
Jedina stvar zbog koje sam nekako vise na strani GT5 je online. Igras li ti online?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #985 u: Travanj 19, 2013, 22:48:50 »
online da,al sesonske drivinge,ebiga,engl mi ni jači,a i žao mi što nisi igrao sve,a sad čisto sumnjam da i budeš,jer sam neki dan  išao presnimit gt 4 šogiju,grafika ,nakon gt5 ,jer trebam kaj reć,a sad  da se vratiš na gt2,koji mi je najdraži bio,izgleda ko da ga  je neko djete crtalo,a sad sam i na volanu,pa mi joistik komande-ko da sam pijan,odoh se predstavit-promakao mi taj dio,sory.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #986 u: Travanj 23, 2013, 01:29:46 »
eto mene opet žicam-šta ovo?

We have recently confirmed usage of illicitly modified game data in the online services of Gran Turismo 5, and the relevant accounts have now been banned from the service.

Hereafter, these Online ID's in question will no longer be able to access the online portion of Gran Turismo 5.

Please be aware that usage of illicitly modified game data and any mischievous conduct against other players using such data are strictly prohibited, and will be subject to penalties as soon as they are found.

We ask everyone for their continued understanding and support.




ili ovo-nemorate sve ,samo bitno,pliz

Polyphony Digital Take Action Against “Illicitly Modified Game Data” in Gran Turismo 5

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #987 u: Travanj 23, 2013, 06:39:23 »
Dakle radi se o tome da će oni koji imaju  odnosno koriste hakirane aute u online modu, posebice u Time i Drift Trial Seasonal eventima, dobiti bananu te neće više moći koristiti taj account u online modu.

Neki likovi su probili kod igre te su značajno promjenili performanse nekih automobila , nazivaju ih Hybrid . Pa ako na You Tube ukucaš npr. GT5 hybrid cars vidjet ćeš raznoraznih čuda , npr Fiću sa 1000 konja , Red Bulla sa 100 000 ili Red Bulla sa MINUS 3500PP s kojim onda odvozi jednu utrku u Seasonal Eventu i osvoji 40 miliona kredita zbog velike razlike Performance Point Bonusa.

Našli su oni i neke stvari koje se u igri nikada nisu ni pojavile a postoje u tom njenom kodu. Npr. dodatne tunning djelove , dodatne komponente guma , nagradne kartice pa ćak i neke automobile . Tu je i nekakav tajni meni u koje su mogli podešavati i brzinu protivnika na stazi i slično.

Sve u svemu , mislim da se u ova dva najavljena maintenance-a 23. i 25. priprema i nekakav update koji će hakiranju stati na kraj.
A ako ti imaš nekakav auto koji si možda od nekoga dobio kao poklon , a čije performanse spadaju u naučnu fantastiku , predlažem ti da ga ne koristiš bar u online-u ako se ne želiš oprostiti od accounta s kojim trenutno igraš.

A evo ti i link na temu s GT Planeta gdje možeš vidjeti što je tip sve u igri otkrio , ima toga jako puno : Some hidden/reserved GT5 tickets - GTPlanet Forums
« Zadnja izmjena: Travanj 23, 2013, 16:46:08 od KimiHR »

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #988 u: Travanj 23, 2013, 12:42:25 »
Baš sam sad malo pogledal na kaj to liči. Ovo mi je pravo:

Gran turismo 5 hacked hybrid car race


Enivej - ne kužim ekipu kojoj je gušt to hakiranje i onda online ići ostalima uništavati igru. Nažalost nijedna popularnija igra nije na to imuna, al ajde - na konzolama je to teže postignuti nego na PC-u, pa je u donekle manjoj mjeri. Jučer npr. sam pokrenul malo na Wii-u Call of Duty: Black Ops - prva runda, uvjerljiva, brza pobjeda - pogledam skorove - vidim lik prvi u timu 49 killova 0 smrti, ime trollguy - odma mi je sve bilo jasno. U drugoj rundi me stavilo na drugu stranu - naletim na njega, pucam drito u njega marker je skočil kojih 8 put, ne pada frajer - automatski leave game i doviđenja, zbog takvoga se ne mislim živcirati.

Dobro da PD izbacuje update da popravi stanje po tom pitanju, ali te strašne hakere ne budu ni banovi zaustavili, sigurno budu opet našli neku rupu kak to već ide. Da nejdu online, nikome ništ.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #989 u: Travanj 23, 2013, 13:32:20 »
ona manjakvost GranTurisma, to što nemaš dojam brzine ;
npr. u pravom autu na 200km/h imaš dojam da letiš, u igri je 200km/h sasvim sporo i upravljivo...

e, u tim videima sam skužio da se i u igri može dobiti dojam brzine
ali počinje negdje oko 400-500 km/h

(nemam zaključak, samo zapažanje  kuul )