Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 291834 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #420 u: Travanj 02, 2012, 12:54:06 »
Kakav dobar osjecaj osvojit Ring.Nakon sat vremena konacan rezultat je tu 7:26.436  :P

A ja tek sad došel s pošte  kuul
Čestitam  šofe1

Kaj ne da je poseban ovaj event?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #421 u: Travanj 02, 2012, 13:08:45 »
Stvarno je zakon ovaj event,bas dobro proucis stazu i upoznas auto i onda voznja na rubu granica.Mogao sam spustis ispod 26 al sam na zadnjem dijelu postio gas samo da zavrsim.

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #422 u: Travanj 02, 2012, 13:44:48 »
Stvarno je zakon ovaj event,bas dobro proucis stazu i upoznas auto i onda voznja na rubu granica.Mogao sam spustis ispod 26 al sam na zadnjem dijelu postio gas samo da zavrsim.
jesi vozio sa driving line ili bez...
evo ja sam jučer prvi endurance riješio 4h nurnburgring sa castrol tom supra 97..i mogu reči da do 3 sata i 30 minuta sam bio treči jer ispred mene je bio s2000 amuse i onaj audi tt naranđasti koji su bili dosta brži od supre...ali ipak na kraju sam ih u zadnjih 10 minuta prestigao...
A AMG special prekrasno nešto...dry sam odradio sve zlato,,a wet je bome zajebano...ali da se i to riješit...

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #423 u: Travanj 02, 2012, 13:46:21 »
Stvarno je zakon ovaj event,bas dobro proucis stazu i upoznas auto i onda voznja na rubu granica.Mogao sam spustis ispod 26 al sam na zadnjem dijelu postio gas samo da zavrsim.
jesi vozio sa driving line ili bez...

Bez naravno.

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #424 u: Travanj 02, 2012, 13:58:44 »
Driving line bi ti kao trebao pomoči a usporava te i to dosta...
vozio sam gt-r trofej sa linijom 7:33 ,a bez 7:29:855

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #425 u: Travanj 02, 2012, 14:18:08 »
Đabe i linija ako ti neznas pravi trenutak skrecanja.To je veliki cimbenik za dobro vrijeme jer auto klizi po stazi ako znas upravljat,a mjesta kocenja svakako naucis.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #426 u: Travanj 02, 2012, 19:43:08 »
buby jesi uspio zavladat Nordom?

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #427 u: Travanj 02, 2012, 20:11:53 »
Stvarno je zakon ovaj event,bas dobro proucis stazu i upoznas auto i onda voznja na rubu granica.Mogao sam spustis ispod 26 al sam na zadnjem dijelu postio gas samo da zavrsim.

Prava je šteta što takvih eventa u GT5 nema mnogo više kao što je to slučaj bio u njegovim prethodnicima , bar po pitanju zlatnih licenci koje su bile itekako zahtjevne , te donosile sa sobom i određene "posebne" nagrade.Iako su te licence zahtjevale jako puno i živaca i vremena, ali to iskustvo se vračalo mnogostruko više.Kako u vidu što boljeg poznavanja staza , tako i u vidu poboljšanja vozačkih tehnika.

A da o ponosu na takvom uspjehu i ne govorimo.

Kazo je vjerovatno nešto slično tome želio postići sa prvim Sesonal Eventima koji su bili jako zahtjevni , ali ga je "igraća zajednica" pokopala kako je to prejebenoteško, pa danas imamo sezonce koji se mogu proći sa maltene zatvorenim očima.

@EDIT  A evo jedan podsjetnik na GT3 i stazu Complex String koja se vozila jedino u licencama , i na čiju konfiguraciju kada pogledate mapu u gornjem ljevom čošku na videu vam se diže kosa na glavi.
Gran Turismo 3 - (Finally!) Beating the Complex String timetrial... and winning the Panoz!
« Zadnja izmjena: Travanj 02, 2012, 20:28:54 od KimiHR »

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #428 u: Travanj 02, 2012, 20:21:30 »
Sjecam se GT4 i mucenja u licencama i nekim eventima dok je petica laganini naspram cetvorke.Iako ima par evenata gdje treba pišatkrv dok ne pozlatis,Vettel alfa i Lambo.

Danas odigrao obadva TT i odmah pozlatio.Na Indianapolisu sa Bmw Sauberom odvezao 3.XXsec  brze od golda a na drugom eventu sa 458Italiom također 3sec brze od golda.Trebali su stavit bar SE tezima jer i sporiji vozaci kao ja bez problema odvoze Gold.Vidio sam da je  Ivan najbrzi u 2.eventu,nekih 3-4sec ispred mene.

Edit:covjece koja staza al doslovno se dize kosa na glavi,eh kad bi takvih staza bilo na GT5 pa igra bi bila Bogovska(iako vec je).Moje misljenje je da treba imat vise zahtjevnijih staza kao sto je Nurburgring nordschleife i onda stavit neko vrijeme u event ili licencu kao sto je sa Gtr-om.Sjecam se u GT4 na licenci sa Mercedesom cijeli krug norda koje je bila tesko za skinut jer je meca plesala lijevo desno i bilo je tesko kontrolirat.Vidjet cemo GT6 mozda nas ceka veliko iznenađenje sa nekim vrhunskim stazama koje nismo imali priliku vidjet(mugello,valencia,portimao,bathurst itd.)

Nakraju imam pitanje u vezi DLC-a koliko koštaju svi dlc paketi jer imam ih namjeru kupit pa me zanima.
« Zadnja izmjena: Travanj 02, 2012, 20:40:20 od s2000 »

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #429 u: Travanj 02, 2012, 20:38:35 »
Bil je, sad već dosta davno, jedan zahtjevniji (ne brutalni) SE, koji je za nagrade nudil tickete visokih levela.
Fićo, Lotus i Subaru, setup je donosil zlata, bar meni na gamepadu u to vrijeme :)
No kasnije se nije ponovil ni jedan tak izazovan.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #430 u: Travanj 02, 2012, 20:52:11 »
Onaj prvi je bio još teži , s RXsedmicom na Tsukubi(samo specijalci koji su uspjevali složiti deset krugova s nikih 1:xxx , ja nisam ) i Focusom na Madrid (tu sam uspjeo).Naravno , s isključenim SRF i ostalim pomagalima , ABS 1.

 S uključenim SRF i nije bio neki prevelik problem , bar ne za one koji kolko toliko žele uložiti svog vremena i truda.

Ali unatoč tome se digla ogromna graja kako su ti eventi preteški pa su restrikcije nestale , a eventi postali predosadni, ali se sada "vozaći" ne bune ,i sve je super.

Najbitnije je da sada možeš platinirat igru u 15 dana , a što si truba u vožnji i nije toliko važno.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #431 u: Travanj 02, 2012, 20:55:10 »
Pa zar nije bolje ulozit svoje dragocijeno vrijeme i trud da osvojis teski event nego da iz prvog pokusaja zlato srusis !?
Kasno sam dobio igru pa nisam imao priliku zaigrat neki teži TT al' nadam se da ce stavit bar jedan da se namucim jer to mi je cilj
uzivat u igri i vozit sto teze evente.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #432 u: Travanj 02, 2012, 21:17:16 »
Naravno da je . Ali kao što si rekao u online temi GT5 kako još ja , ti i Ivan vozimo online.A najčešće se nađemo u onim Open lobijima , i tu jednostavno skužiš da je bar 95% ljudi koje voze online su totalni idioti koji niti žele niti znaju voziti/igrati ovu igru na način kako su to njeni kreatori zamislili.

Mada je meni kao dugogodišnjem fanu GT serijala kojem je GT5 donio jednu i po meni najbitniju komponentu u serijal , baš taj online (zanemarimo GTprologue) iznimno drago kada kroz taj njegov online upoznam ljude kao što si recimo ti.Ljude koji možda GT nisu igrali od samog početka , ali su zavoljeli  tu igru , kao što sam i ja sam .Ljudi koji su spremni uložiti svog vremena i truda.I svaku utrku koju odvozim s tobom vidim da si sve bolji i bolji.Možda sam još uvijek nešto brži od tebe , ali ne još dugo , i uskoro će mo biti podjednaki.

I zbog toga zaboravim ovih 95% idiota , i uživam s ovih 5%.GT5 ima vjerovatno stotine mana , ali mislim da nam je dao i još više dosta dobrih stvari.Nije idealan , ali što to je

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #433 u: Travanj 02, 2012, 21:38:29 »
Tocno to,95% idiota voze igru a 5% ima dobrih i postenih vozaca.Ili recimo one sobe "Dirty or kick" pa nemos me zezat da budes takav idiot,umjesto da uzivaju u ovoj igri oni se glupiraju.Moram reci da smo dobro vozili ja,ti i Ivan, svaku utrku smo ih dobili,iako je bila clean dvojica su me namjerno gurala no na startu sam sa unutarnje strane na Deep Forrestu dosao do 2.ili 3.pozicije te se rijesio idiota.Svaka cast Ivanu jer vozi bez Abs-a,meni je malo teze no prva utrka bez abs-a sa Amarom na Laguni je vrlo dobro prosla.Da sa vremenom sam sve brzi no jos ti nemogu konkurirat jedino u shufle utrci kad dobijem jaci auto.

Također online je ovu vrhunsku igru doveo do jos boljeg izdanja i da ga nema nebi bila tako dobra.Drago mi je sto sam vas sve upoznao i imao priliku voziti sa vama iako u zadnje vrijeme slabo vozimo tu i tamo Kimi,Ivan i ja zaigram u Open sobama sa kakvim-takvim "clean" vozacima.

Kolilo god igrao GT5 jednostavno uzivam u njemu,pogotovo nakon rostiljade i pive,no dok volan stigne u moje ruke gust ce biti znacno veci.

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #434 u: Travanj 02, 2012, 22:13:05 »
Nakraju imam pitanje u vezi DLC-a koliko koštaju svi dlc paketi jer imam ih namjeru kupit pa me zanima.
Oko 180-200kn