Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285231 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #30 u: Prosinac 22, 2011, 16:20:27 »
Sad sam bas online pa cu ti poslati request.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #31 u: Prosinac 23, 2011, 00:26:40 »
Ja sam kupio danas obatri( ::) ::)) DLC-a i super su mi.
Je, ovaj zadnji car pack je skup ali reko, jednom se zivi...
Auti imaju dobre vozne osobine a najvise sam vozio scirocca i GTR-a.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #32 u: Prosinac 28, 2011, 17:48:07 »
Danas vozio neke a spec professional evente i konacno dosao na 36.lv thumbs1
Honda mugen motul civic si je odlican autic!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #33 u: Prosinac 29, 2011, 14:13:10 »
Jel mi može netko reći u čemu je problem, zbog ovog problema, GT5 igram samo offline, kad krenem instaliravat onaj update od 246 MB, usred skidanja kaže, communication with server has lost ili tako nešto.
To mi se dogodilo več 2 puta, ne znam šta ću, nemrem igrat GT5 online. :(

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #34 u: Prosinac 30, 2011, 11:34:45 »
Na NL-u sam procitao da je problem rijesen sa ciscenjem kesa, da se zna!
Treba ga redovito prati da sve valja kako treba thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #35 u: Prosinac 30, 2011, 20:52:00 »
Dobio igru neki dan bolesna igra nemogu se skinut igram po 5-8 sati u komadu  :D :D

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #36 u: Prosinac 31, 2011, 11:32:53 »
Sudeći prema nicku, ovo je apsolutno igra za tebe  :D
Šala mala, no nije baš da nema Hondi... :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #37 u: Prosinac 31, 2011, 12:39:00 »
Evo kraj je godine , godine u kojoj sam uglavnom igrao ovu fantastičnu igru . Odigrao sam u ovoj godini i još nekoliko zaista vrhunskih igara , nije ih bilo puno , jer cijene novih igara u ovakvoj ekonomskoj situaciji nisu baš pristupačne , ali mislim da sam odigrao ono što sam najviše želio.Ali u svom gejmerskom životu (koji nije baš kratak , al je uglavnom vezan za Playstation)ne postoji igra koja čak ni blizu nije uspjela uzeti toliko mog slobodnog vremena.Igra kroz čiji sam online bar na virtualnoj razini upoznao zaista prekrasne ljude i prijatelje.I igra u kojoj uživam i dan danas , više od godinu dana nakon njenog izlaska.
Već tisuću puta je prežvakana tema kako je igra u svom početku trebala biti bolja ,  ali kao igrač mislim da ne postoji igra(bar ne na PS3) koja je za nas igrače dobila bolju podršku od strane proizvođaća/izdavaća.I zaista je neusporedivo ono što sam stavio u svoju konzolu pred Božić 2010 s onim što igram danas , jer je igra dobila poboljšanja gotovo u svakom mogučem aspektu.A uz to ne smijemo zaboraviti da se u Japanu desio onaj katastrofalni potres ,tsunami, i da su bili na rubu nuklearne katastrofe u kojoj su vjerovatno mnogi zaposlenici PD izgubili nekoga u obitelji.
I na kraju , nadam se i vjerujem da ovo nije kraj onoga što ćemo od ove igre dobiti , možda tek početak kakvog je Kazo i zamislio.Hvala PD-u na ovoj fenomenalnoj igri.
Svima na ovom forumu želim puno zdravlja , sreće i uspjeha u Novoj Godini i puno, puno kilometara odvoženih u GT5.
Eat my dust
gtsurgeons online race Deep Forest/Reverse Audi R8
« Zadnja izmjena: Prosinac 31, 2011, 12:48:08 od KimiHR »

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #38 u: Prosinac 31, 2011, 12:55:33 »
Sudeći prema nicku, ovo je apsolutno igra za tebe  :D
Šala mala, no nije baš da nema Hondi... :)

Ma igra je strava zao mi je sto nisam imao mogucnost da je kupim prije al staces bolji ikad nego nikad
Da Honda s2000 moj najdrazi auto   :)

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #39 u: Prosinac 31, 2011, 14:11:17 »
Evo kraj je godine , godine u kojoj sam uglavnom igrao ovu fantastičnu igru . Odigrao sam u ovoj godini i još nekoliko zaista vrhunskih igara , nije ih bilo puno , jer cijene novih igara u ovakvoj ekonomskoj situaciji nisu baš pristupačne , ali mislim da sam odigrao ono što sam najviše želio.Ali u svom gejmerskom životu (koji nije baš kratak , al je uglavnom vezan za Playstation)ne postoji igra koja čak ni blizu nije uspjela uzeti toliko mog slobodnog vremena.Igra kroz čiji sam online bar na virtualnoj razini upoznao zaista prekrasne ljude i prijatelje.I igra u kojoj uživam i dan danas , više od godinu dana nakon njenog izlaska.
Već tisuću puta je prežvakana tema kako je igra u svom početku trebala biti bolja ,  ali kao igrač mislim da ne postoji igra(bar ne na PS3) koja je za nas igrače dobila bolju podršku od strane proizvođaća/izdavaća.I zaista je neusporedivo ono što sam stavio u svoju konzolu pred Božić 2010 s onim što igram danas , jer je igra dobila poboljšanja gotovo u svakom mogučem aspektu.A uz to ne smijemo zaboraviti da se u Japanu desio onaj katastrofalni potres ,tsunami, i da su bili na rubu nuklearne katastrofe u kojoj su vjerovatno mnogi zaposlenici PD izgubili nekoga u obitelji.
I na kraju , nadam se i vjerujem da ovo nije kraj onoga što ćemo od ove igre dobiti , možda tek početak kakvog je Kazo i zamislio.Hvala PD-u na ovoj fenomenalnoj igri.
Svima na ovom forumu želim puno zdravlja , sreće i uspjeha u Novoj Godini i puno, puno kilometara odvoženih u GT5.
Eat my dust
gtsurgeons online race Deep Forest/Reverse Audi R8


E vidiš, kako je i Amar rekao u GP recenziji, ovo je jedina igra uz FF 7 u kojoj se mogu osjetiti "oni" emocionalni trenuci, jučer sam igrao od 3 do 5, bila Minolta, Corvetta ili Daimler, uživao sam.
Poslijeću se javiti i poslati vam onaj mail za GT Surgeons. :D
P.S. Kimi, lijepo si ih dobio

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #40 u: Prosinac 31, 2011, 14:23:36 »
Kaj drugo reći nego, vrhunski post Kimi  cheersCH
Mislim da se ne sjećam da je ikad ijedna igra imala konstantnu (besplatnu) podršku ko GT5 kroz ovih godinu dana.
GT5 iz studenog 2010. i danas dvije su različite igre, a ipak samo jedna.
Moram reći da je iza tebe Kimi zbilja fenomenalna 2011. GT godina  šofe1
Čestitam ti na tome, a za dalje (i općenito, svima), sutra  :)

Super članak GTP-a:

Gran Turismo in 2011: The Year in Review
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #41 u: Siječanj 01, 2012, 16:00:16 »
Hvala Montoya , proradio je "emocionalni trenutak" kao što Filip reće , i zaključak jedne , kao što si ti rekao, zaista dobre godine uz ovu fenomenalnu igru.I kao što sam u prošlom postu naveo , GT5 bi vjerovatno davno otišao u moju ropotarnicu povijesti da nisam kroz online a i forume kao što je ovaj ili GTsurgeons upoznao zaista istinske prijatelje što je znatno produžilo igranje ove igre , i zbog kojih u njoj uživam i sada. Interesantno je koliko možeš saznati o čovjeku u samo nekoliko odvoženih krugova u GT.Nadam se da sam na ovom a i na drugim forumima svojim postovima i savjetima bar malo pomogao svima kojima je pomoć ili savjet trebao.I isprika ako sam ponekad ispadao nekakav pametnjaković.
@Filip hvala na pohvalama u vezi replaya , nadam se da vam se svidjelo.Jedna od mojih najboljih online utrka ikada, s ljudima koji su redom fenomenalni i fer vozaći
I da , moram ovdje obavezno spomenuti i pohvaliti majstora Jadrana , kojeg sam i upoznao kroz ovj forum, i zahvaliti mu na svim njegovim tehničkim savjetima i pomoći za rješavanje problema s mojim volanom, te izraziti svoje divljenje svime onim što je on izradio na svom balkončiću.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 2012, 16:14:04 od KimiHR »

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #42 u: Siječanj 02, 2012, 09:29:26 »
GT5 bi vjerovatno davno otišao u moju ropotarnicu povijesti da nisam kroz online a i forume kao što je ovaj ili GTsurgeons upoznao zaista istinske prijatelje što je znatno produžilo igranje ove igre , i zbog kojih u njoj uživam i sada. Interesantno je koliko možeš saznati o čovjeku u samo nekoliko odvoženih krugova u GT

Sve je super dok forumi ispunjavaju i svoju glavnu svrhu, koju si upravo navel.

Nadam se da sam na ovom a i na drugim forumima svojim postovima i savjetima bar malo pomogao svima kojima je pomoć ili savjet trebao.I isprika ako sam ponekad ispadao nekakav pametnjaković.

Pomogel si mnogima, skoro svima i svugdje!
Uvijek postovi/savjeti koji vrijede, odišu kvalitetom  thumbs1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Iceman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #43 u: Siječanj 02, 2012, 10:50:02 »
Iskreno zavidim ljudima koji mogu igrati ovu igru. Ako bih ikad kupio PS to bi bilo zbog GT (naravno to uključuje plazmu + sic sa postoljem). Još imam PS One i GT2

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #44 u: Siječanj 02, 2012, 12:50:59 »
Ako bih ikad kupio PS to bi bilo zbog GT ..

Upravo to, ja sam ps1 i ps2, onda je slijedila stanka par godina i ps3 sam kupio prošli 4 mj. isključivo radi GT5.
Prvo sam tjedan-dva igrao na onoj staroj debeloj kutiji od sony TV-a, i mislio kako grafika baš toliko ni ne rula  ::)  ..
       
        fpalm1

..i tako čitajući forume i net ovo-ono skužim da bi to bilo dobro igrat na TV-u full HD, .. za dva dana je i to došlo  8)
..kad sam pokrenuo igru.. bilo je wtf i omg  ;D  aweCH
Naravno igru sam počeo ispočetka jer sam odmah naručio volan  šofe1
Oko 6 i pol me ispalo nakraju sve.. al vrijedi do zadnje lipe  8)

Sad mi je neki dan došla i ideja za igrat u 3D-u , al na to nisam računao ni znao onda kad sam kupovo, pošto mi telka ne održava 3D  cryCH

Igra tko u 3D-u?  :)

I tako pored GT5 ne stižem igrat druge igre  ;D , inače sam veliki fan resident evil-a  hug1 , imam peticu ali nikako da počnem pored GT5,
al dobro.. to su slatke brige.. još da završim one zadnje najduže event-e ..pa budemo..