Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 292784 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline iced16

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #450 u: Travanj 06, 2012, 19:58:45 »
Melanalkoholija.
Inaće ne volim imati uključenu muziku dok vozim , ali jedan od večih gušteva u GT4 mi je bila vožnja po Nurbu uz ovu stvar
Gran Turismo 4 - Moon Over The Castle [Extended Orchestral Version]
Početak gitarskog sola u meni je jednostavno izazivao potrebu da stisnem do daske.I nije mi jasno zašto u GT5 nema ove stvari u soundtrack-u, a bila je u sva 4 prethodna nastavka  cry1


Amen!

Offline Duvorynn

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #451 u: Travanj 06, 2012, 21:16:33 »
Melanalkoholija.
Inaće ne volim imati uključenu muziku dok vozim , ali jedan od večih gušteva u GT4 mi je bila vožnja po Nurbu uz ovu stvar
Gran Turismo 4 - Moon Over The Castle [Extended Orchestral Version]
Početak gitarskog sola u meni je jednostavno izazivao potrebu da stisnem do daske.I nije mi jasno zašto u GT5 nema ove stvari u soundtrack-u, a bila je u sva 4 prethodna nastavka  cry1


Jedna od neprezaljenih stvari...jednostavno je fantasticna i preko muzike objavljuje sto je to Gran Turismo serijal
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #452 u: Travanj 07, 2012, 09:15:05 »
Je, fali svakako al tu je zato Planetary Go!
Meni već sad kultna "racing" pjesma - GT5 i onda F1 2011

Uvek me "drže trnci" (ne da me prođu :) kod gledanja ovog introa:

Gran Turismo 5 - intro cinematic (HD 1080p)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #453 u: Travanj 07, 2012, 11:08:53 »
jedina razlika između tog intro-a i igre je kaj u utrkama u introu nema Standard automobila  hmm
nego,treba neka ikonica koju kad pritisneš da ti vrati auto na default postavke,a ne da idem od jednog dijela do drugog...
« Zadnja izmjena: Travanj 07, 2012, 11:20:24 od Dooms_Day_Racer »

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #454 u: Travanj 07, 2012, 11:18:27 »
treba neka ikonica koju kad pritisneš da ti vrati auto na default postavke,a ne da idem od jednog dijela do drugog...
ako si podesavao npr.suspension stisnes samo Reset to default i tako svagdje  sm1jeh

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #455 u: Travanj 07, 2012, 11:34:30 »
jedina razlika između tog intro-a i igre je kaj u utrkama u introu nema Standard automobila  hmm
nego,treba neka ikonica koju kad pritisneš da ti vrati auto na default postavke,a ne da idem od jednog dijela do drugog...

U sklopu jednog od updateova, došla je mogućnost za 3 setupa (mislim).
Jedan od njih trebal bi biti default, a to je ono na kaj misliš.

Nek me neko ispravi ak sam u krivu :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #456 u: Travanj 07, 2012, 12:12:30 »
Ukusi se razlikuju, meni je npr. ta "Planetary Go" najgora stvar koja se pojavila do sad u europskoj verziji GT intro-a.
I ne znam zbog cega moraju uvijek lokalizirati, svaki GT intro jedino ima pravog smisla s moon over the castle u pozadini tj. s japanskom originalnom verzijom.

GRAN TURISMO 5 REAL JAP INTRO D.C. - Moon Over The Castle 2010 - Masahiro Andoh ORIGINAL CUT


Nisam si trebal pustiti jer me nostalgija lovi  cry1

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #457 u: Travanj 07, 2012, 12:17:46 »
P GO je najbolja stvar ikad u racing igrama - meni  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #458 u: Travanj 07, 2012, 12:33:59 »
I ne znam zbog cega moraju uvijek lokalizirati, svaki GT intro jedino ima pravog smisla s moon over the castle u pozadini tj. s japanskom originalnom verzijom.

Slažem se.
Znači Japanci imaju Moon?
Nisam imal pojma niti obraćal pažnju na introe, tj. lokalizaciju.

Mogli su onda barem pjesmu upiknuti u Spec 2.0 intro - kojeg još nisam ni pogledal :(
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #459 u: Travanj 07, 2012, 12:50:16 »
Oni uvijek imaju Moon, a kasnije se kemija i lokalizira prema regijama.
Tu i tamo znaju pogodit neku stvar i dobro mi je u pocetku, sve dok ne vidim originalni intro  :P

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #460 u: Travanj 07, 2012, 13:03:21 »
jedina razlika između tog intro-a i igre je kaj u utrkama u introu nema Standard automobila  hmm
nego,treba neka ikonica koju kad pritisneš da ti vrati auto na default postavke,a ne da idem od jednog dijela do drugog...

U sklopu jednog od updateova, došla je mogućnost za 3 setupa (mislim).
Jedan od njih trebal bi biti default, a to je ono na kaj misliš.

Nek me neko ispravi ak sam u krivu :)

znam to,ali mislio sam na nekom autu recimo promjenimo hrpu stvari kao turbo,auspuh i takve stvari da samo stisneš reset to default i resetira sve...

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #461 u: Travanj 07, 2012, 13:33:44 »
Update 2.0 je donjeo mogučnost spremanja 3 različita setup-a , doduše niti jedan nije "defaultni" jer je sva tri moguče mjenjati.Ali ako je recimo setup podešavan pod setupA , promjena na setupB ,ukoliko on nije diran, će vratiti postavke na defaultne , ali i deinstalirati ugrađene djelove , osim Engine tuninga,Weight Reduction i Body/Chassis Modification te ugrađenih Aero djelova u GTauto (spojleri, krila).

Ovo deinstaliranje djelova promjenom setup-a s jednog na drugi čini mi se vrijedi samo za aute koji ste kupili nakon samog updatea 2.0 , dok su na autima kupljenim prije updatea na sva tri setup-a ugrađeni djelovi uvijek prikazani te ih se vjerovatno mora svakog posebno vratiti na standard

Offline Duvorynn

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #462 u: Travanj 07, 2012, 21:20:46 »
U istom revijalnom tonu da se malo prisjetimo svih nastavaka.

GRAN TURISMO (Moon Over The Castle FULL)
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #463 u: Travanj 08, 2012, 11:13:31 »
Rijesio Vettela al nema sanse da bih mogao odvest za zlato

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #464 u: Travanj 08, 2012, 11:16:55 »
Zakaj nebi bilo šanse?
Na njega sam potrošil manje vremena nego na Toscanu i onaj "Alfa event".
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"