Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 291896 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline beziljy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #525 u: Travanj 14, 2012, 07:31:34 »
 fpalm1

ponavljam
govorim za OS
sve pomoći isključene, level: professional (što god to značilo), manual (može i preko poluga), kvačilo nema funkciju na g27, ujedno me to najviše hebe jer kočim ljevom te mi u ovom slučaju noge budu preblizu pa se shebem i gdje ne treba  hmm
skid on ili off? iskreno neman pojma što znaći... jer nikad nisam ni vozio gt5 tj ni jedan od serijala
također nisam provjerio kod njih koje su postavke...to budem danas pa javim...

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #526 u: Travanj 14, 2012, 07:51:34 »
 fpalm1 linksu i njihovoj besprijekornoj organizaciji
Ne kužim što mora svaka poslovnica imati sve drugačije?!?!

Skid ti je pomoć pri prolasku zavoja gdje ti se auto ispravlja u zavoju lagano kočeći, što ti i ne vidiš. Rekao bih da je to za početnike i one koji GT5 igraju kao Burnout
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline beziljy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #527 u: Travanj 14, 2012, 08:25:29 »
mislim da je to isključeno, jer kak je namješteno, igra ne prašta ni najmanju grešku...

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #528 u: Travanj 14, 2012, 08:29:04 »
E sudeći po tvom postu, zaključujem da je off sm1jeh
Tako ćeš najlakše naučiti voziti.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline beziljy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #529 u: Travanj 14, 2012, 09:34:08 »
ne sekiraj, znam ja vozit  kuul samo treba malo vježbe  šofe1
al nikad se nizam zezao s konzolama  kadt1kažem
bude li mi se ovo svidjelo možda i kupim PS

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #530 u: Travanj 14, 2012, 09:39:35 »
Nadam se da će ti se svidjeti shy1
Ali to što se vozi u Linksu je GT5p (bar kod mene fpalm1 :P).
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #531 u: Travanj 14, 2012, 09:42:07 »
fpalm1

ponavljam
govorim za OS
sve pomoći isključene, level: professional (što god to značilo), manual (može i preko poluga), kvačilo nema funkciju na g27, ujedno me to najviše hebe jer kočim ljevom te mi u ovom slučaju noge budu preblizu pa se shebem i gdje ne treba  hmm
Kvačilo je dovoljno pritisnuti za vrijeme utrke da bi proradilo , ali vjeruj , puno je lakše i brže bez njega.
Da bi se vratio na sekvencionalno mjenjanje za vrijeme utrke dovoljno je promjeniti brzinu na polugama iza volana.

Offline beziljy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #532 u: Travanj 14, 2012, 09:46:26 »
fpalm1

ponavljam
govorim za OS
sve pomoći isključene, level: professional (što god to značilo), manual (može i preko poluga), kvačilo nema funkciju na g27, ujedno me to najviše hebe jer kočim ljevom te mi u ovom slučaju noge budu preblizu pa se shebem i gdje ne treba  hmm
Kvačilo je dovoljno pritisnuti za vrijeme utrke da bi proradilo , ali vjeruj , puno je lakše i brže bez njega.
Da bi se vratio na sekvencionalno mjenjanje za vrijeme utrke dovoljno je promjeniti brzinu na polugama iza volana.

nisi me shvatio, ja želim da mi kvačilo bude kočnica  sm1jeh
jer kad kočim s normalnom pedalom od kočnice, gas i kočnica su mi preblizu, ako me kužiš...

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #533 u: Travanj 14, 2012, 09:54:50 »
AHa , tako.
Ne znam dali se to može podesiti kroz opcije , ali vjerovatno ti to ni ti jazavci iz Linksa ne bi ni dozvolili.
Mada G27 ima i mogučnost da se same pedale podešavaju ljevo desno za nekih pola centa, tako što se papučice odviju i prišarafe na druge rupe koje postoje na njihovim nosačima.

Offline beziljy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #534 u: Travanj 14, 2012, 15:51:27 »
promjenili su auto, isto je nissan gtr al neki jači
nakon 5 krugova na brzinu došao do 2:02:9 s tim da mi je najlošiji bio 2:07
uspio sam dobit postavke i vozilo
BNR-34 SKYLINE GT-R N1 BASE '06
sve je na off
gume: racing SOFT
ABS: 1
Steering sensitivity: 0

Sad odo mal vježbat  šofe1

Offline ivann

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #535 u: Travanj 14, 2012, 16:58:10 »
promjenili su auto, isto je nissan gtr al neki jači
nakon 5 krugova na brzinu došao do 2:02:9 s tim da mi je najlošiji bio 2:07
uspio sam dobit postavke i vozilo
BNR-34 SKYLINE GT-R N1 BASE '06
sve je na off
gume: racing SOFT
ABS: 1
Steering sensitivity: 0

Sad odo mal vježbat  šofe1
Evo bas sam probo gornju kombinaciju i nakon 6 krugova sam napravio 2:00:070, sve off i abs off, al naravno na gamepad. Sa volanom bi sigurno sporiji bio. Planira li iko od vas ic probat?

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #536 u: Travanj 14, 2012, 18:18:39 »
Zasto bi bio sporiji sa volanom? Ja sam vozio kod prijatelja sa DFGT  i nisam nista bio sporiji jer je na neki nacin jos je lakse vozit.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #537 u: Travanj 14, 2012, 18:57:38 »
Volan traži neko vrijeme prilagodbe , pogotovo za one koji su vožnju na kontroler jako dobro savladali kao što je to i Ivan.
A i neke stvari su lakše izvedive na volanu , neke na kontroleru

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #538 u: Travanj 14, 2012, 19:53:12 »
Meni na Volan bilo odlicno vozit,nakon 2-3kruga skuzis ulazenje u zavoje,ubiti moras znat procjenit zavoj da bi skrenuo.Jos jedna velika je stvar sto mozes dok kocis lagano drzat gas da auto bude stabilniji a na kontroleru je to teze.Odlucio sam ipak uzet DFGT,za 14dana uzimam novi komp a uskoro nakon toga uzimam volan.

Offline beziljy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #539 u: Travanj 14, 2012, 21:58:06 »
evo slika s vremenima