Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285378 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #45 u: Siječanj 02, 2012, 13:59:31 »
Mislim da nitko u Hrvatskoj ne igra s tim 3D-om, stvarno.
Osobe se mogu izbrojati na jednu ruku s dva amptirana prsta :P

Istotakve i ja probleme imam, slatke brige Jack :D, ne nadjem vremena a kad nadjem, ubrzo stavljam disk GT5 u PS3 hehe
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #46 u: Siječanj 02, 2012, 14:24:58 »
Ja nikad nisam gledao ni igrao nešto u 3D-u pa me zanima, gledao sam na you tube-u likove koji imaju to, al ono.. ništa nisam posebno zamijetio nego ko kad samo staviš sunčane naočale pa igraš ..neznam.. što vi mislite?

Inače ja igram na ekranu 82cm udaljen 50-55cm, tako da ja možda i jesam već u nekom 3D-u  ::)

@DogZy  thumbs1

E da još jedno pitanje; u A/B specu tskuba 9sati, se može sejvat ili u komadu? ako da, znači ta funkcija se pokazuje pritiskom na start??
« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2012, 14:27:18 od Jack-Darkman »

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #47 u: Siječanj 02, 2012, 19:03:21 »
@ Jack-Darkman: Sve endurance utrke kao i championship evente možeš snimiti te kasnije nastaviti.U endurance utrkama opciju sejvanja imaš prilikom ulaska u box.Dakle kad uđeš u box pojavi se meni u kojem možeš mjenjat gume , doljevati gorivo a dolje na dnu imaš opciju koja se zove nešto kao Abandon race , ili tako nešto slično.Tada će igra napraviti sejv poziciju i tražiti od tebe da pritiskom na PS button quitaš igru i sljedeći put kada pokreneš igru automatski se učita tamo gdje si stao.Samo da znaš , znaći nečeš moči voziti nešto drugo , niti igrati online , osim ako naravno ne odustaneš od tog endurancea.
Kod championship eventa također možeš memorirati poziciju , ali između pojedinih utrka prvenstva, gdje će igra također napraviti save poziciju i tražiti da je quitaš.A ponovnim pokretanjem automatski učitati poziciju i sljedeću stazu u tom prvenstvu.
Što se tiće 3D-a ne privlaći me to nešto , više bih volio imati multiscreen npr kao ovo
My Gaming Set Up, Gran Turismo 5 Multi Screen
« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2012, 19:11:36 od KimiHR »

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #48 u: Siječanj 02, 2012, 20:52:20 »
Hvala Kimi na odgovorima  thumbs1

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #49 u: Siječanj 03, 2012, 09:38:47 »
Što se tiće 3D-a ne privlaći me to nešto , više bih volio imati multiscreen npr kao ovo

Nikad me to nije privlačilo (ni 3D), dok god ima tolko izraženih rubova....a i preveliko mi sve to.
Ja bi rađe jedan vrhunski TV, volan (s postoljem) i neki "udarni" Sennheiser - da čujem kak stroj diše : )
Znam za onu zaobljenu varijantu takvog ekrana, pošto sam pisal vijest o tome, no ne sjećam se više kak se zove, a teme o tome više nema...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #50 u: Siječanj 03, 2012, 10:10:22 »
Hoćeš reći da bi ti na nečem ovakvom rubovi smetali....?

GoPro HD - iRacing.com - Ford GT at Mid-Ohio


A ne!! Ja sam probao na tri monitora i to je DRASTIČNO bokje i preglednije nego na jednom monitoru!!

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #51 u: Siječanj 03, 2012, 13:22:22 »
Ovo je bolesno  >:(
Znači treba ti 3 TV-a i 3 plejke?  ;D

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #52 u: Siječanj 03, 2012, 13:29:43 »
I 3 igre  ;D

3D me za sad ne privlaci zbog naocala, mozda jednog dana dok se to usavrsi i postane isplativo.
Radije multiscreen ali i to je samo san....

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #53 u: Siječanj 03, 2012, 16:12:22 »
Kako ova dva bočna TV-a pokazuju kadrove sa boka?

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #54 u: Siječanj 03, 2012, 18:44:30 »
Trenutno igram odlične Seasonal Eventse, najviše Super GT, sa Hondom Takatom, lijepo se zarađuju noci i XP-ovi, sutra sam na 29. levelu. :D

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #55 u: Siječanj 03, 2012, 19:05:03 »
ja trenutno igram 300km gv u 22.sam krugu a ima ih 60

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #56 u: Siječanj 03, 2012, 23:30:10 »
Neka neka, ja sam si nasao pravog takmaca za taj event- honda integra type r iz dealershipa, obavezno ju podvrgnite u gt autu RM-i i u boj, neka hardcore bitka pocne šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #57 u: Siječanj 04, 2012, 00:02:45 »
Ja moram rješit Suzuku 172 kruga, i mislim da nema opcije za sejvat  :-[ , krug mi je oko 2min, mislim da je kiša zadnjih 70krugova pa se vozi krug i 3min, ispadne mi oko 7 sati vožnje  >:(
Mislim da opciju za sejvat imaju samo onezadnje tri utrke (9h Tskuba, 24hLe Mans i 24h Nurb),
varam li se?

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #58 u: Siječanj 04, 2012, 00:05:31 »
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #59 u: Siječanj 04, 2012, 00:06:07 »
Varas. :D
Pa mora biti u svakom enduranceu,  inace ne bi bia endurance lol.
Najbolje ti udji u boks kad ti ponestane goriva ili guma pa trazi ikonu za saveati progress
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.