Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285289 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Gran Turismo 5
« u: Prosinac 14, 2011, 17:27:30 »


Netreba puno predstavljat.

HCL Recenzija: Gran Turismo 5
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1 u: Prosinac 14, 2011, 20:59:28 »
Kao feniks, slijedi dizanje teme iz pepela ;)

Nove infe:
http://www.gtplanet.net/next-gran-turismo-5-update-new-dlc-coming-december-20th/

Dobar update, najbolje je ogranicavanje broja ljudi u my loungeu sto ce rijesiti bar malo probleme veze.

Sto se tice DLc-a, malko sam razocaran s autima, opet GTR i Cooper S.
Pohvaljujem potez za uvodjenje 2 VW modela jer treba biti vise EU modela slicnog tipa.
Npr, Megane novi RS265, Fordovi brzanci ali i neki jaci i brzi modeli...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #2 u: Prosinac 15, 2011, 00:15:15 »
ma Opela trebaju nametat,Renault isto ima dobrih modela,onda volio bih vidjet Peugeot RCZ,Land Rovere,Bentleye neke i tako,neke klasićne Ferrarije sa početka,Jaguare,Aston Martine...ma neću više nabrajat,plus barem pol onih mapa koje su otkrivene ikonam...e za takav DLC bi dao pare... :)

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #3 u: Prosinac 15, 2011, 13:50:37 »
Meni su bitnije staze, a ne znam baš kolko ih bumo vidli.
Spa je jednostavno morala pasti, preveliki je bil pritisak, a njima idealna prilika za zaradu.
DLC se prodal u više od milju primjeraka...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #4 u: Prosinac 15, 2011, 18:48:22 »
Stvarno dugo nisam igrao igru i žao mi je, pa me zanima jel napokon izašao Spa i ako je vjerojatno je izašao u onom DLC-u, kolko košta taj DLC?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #5 u: Prosinac 15, 2011, 18:57:24 »
Je, spa je izasao u prvom DLC-u a taj ti DLC kosta mislim oko 83 kune, nisam siguran.
Ja ga jos nisam kupio, moram ispraviti tu gresku.
Uostalom, ako kupis prvi DLC prije kupnje ili izlaska novog, onda mozes DLCkoristiti na vise usera na istoj konzoli.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #6 u: Prosinac 15, 2011, 19:01:14 »
Ako se kupi bon, mogao bih i ove DLC-eve kupiti.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #7 u: Prosinac 15, 2011, 19:16:20 »
Sad je bozicno vrijeme pa bi mogao to( mislio na sebe) konacno kupiti preko bona.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #8 u: Prosinac 15, 2011, 19:23:45 »
Stvarno dugo nisam igrao igru i žao mi je, pa me zanima jel napokon izašao Spa i ako je vjerojatno je izašao u onom DLC-u, kolko košta taj DLC?

gtsurgeons+CSR/CSR-Montoya vs. KimiHR GT5 battle / Circuit de Spa-Francorchamps

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #9 u: Prosinac 16, 2011, 12:28:53 »
Morao bih doći na GTS pa da koju utrku bacim, na informatici sam pa mi jako šteka video, ali Vidim da je Montoya odmah na 2. mjesto došsao, jel prešao Kimija do kraja ili nije? :P

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #10 u: Prosinac 16, 2011, 13:08:11 »
Moreš ti i tu "koju utrku baciti"  8)
A odgovor na ovo pitanje more ti dati jedino video kaj ga je Kimi postal  šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #11 u: Prosinac 16, 2011, 16:07:25 »
Tako je, nema spoilanja ovog iznimnog dvoboja :)
Inace, otvorena je tema za dogovore i slicno u GT5, evo i linka:
http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=76.0 8)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #12 u: Prosinac 17, 2011, 09:03:01 »
Danas budem igrao GT5 poslijepodne, valjda bude nekog, budem došao i na GTS pa da se malo sramotim u utrkama. 8)

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #13 u: Prosinac 17, 2011, 10:05:10 »
Idem se ja registrirat na GT Surgeons i piše da trenutno ne mogu, u čemu je stvar?

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #14 u: Prosinac 17, 2011, 10:06:53 »
Nisi dovoljno brz  ::)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"