Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285274 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #735 u: Kolovoz 30, 2012, 13:06:15 »
A slika im je uvijek ista , samo prikaće ovaj znak na desnoj strani.

Da Nurb bi mogao biti zanimljiv , probat ću s Miurom to odvoziti baš da vidim može li bar malo zapet Murciélagu i Gallardu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #736 u: Kolovoz 30, 2012, 13:55:21 »
Sad vozio sa Gallardom.Sa stockom vozio 7.23 a sa setupom 7.11 al mi ni on nije pomogao jer sam završio 6sec iza prvog.
Neznam dal može bolje,moram probat sa Murcielagom

Offline Death_rattle

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #737 u: Kolovoz 30, 2012, 15:49:48 »
Kakva šteta što ne mogu s limitiranim Nomad Diablom vozit. To mi je baš kul auto. Ništa. Odo onda s nekim sa liste vozikat  šofe1

edit:
jep, nurb će se vozit i do par puta, jerbo opreznije vozim, a moj gallardo je začudo dosta stabilan + sjebo me protivnički gallardo pa smo završili u pjesku pa je krug bio oko 7:15.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 30, 2012, 19:28:34 od Death_rattle »

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #738 u: Kolovoz 31, 2012, 09:48:41 »
I zadnja 8. runda


Event Race
Nissan 370Z Tuned Car (GT Academy) '08: Nürburgring Nordschleife / 1 Lap
Period of Availability: 2012/08/31 04:00 - 2012/09/07 04:00
1st: Cr.650,000  2nd: Cr.357,500  3rd: Cr.260,000 

Time Trial
513PP Nissan 370Z Tuned Car (GT Academy) '08 Nürburgring Nordschleife Time Trial
Period of Availability: 2012/08/31 04:00 - 2012/09/07 04:00
Gold: Cr.300,000  Silver: Cr.200,000  Bronze: Cr.100,000 

Level 20 Ticket za oba zlata.

Offline Death_rattle

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #739 u: Kolovoz 31, 2012, 13:57:57 »
Ok, nurb stvarno zadaje glavobolje, a i vjerojatno sam ja loš vozač... fpalm1

Evo nečijeg recepta za uspjeh koji namjeravam probat, a ako još netko želi, nek slobodno proba

BUY A GALLARDO LP 560-4 '08 AND PUT THIS SET UP ON IT!

BUY:-
all aero parts
sports soft tyres
sports air filter
full trans
twin plate clutch
semi racing flywheel
carbon prop
torque diff
full customised LSD
full customised suspension

SET UP

AERO 15 REAR
ENGINE LIMITER 99%
TRANS RESET DEFAULT
FINAL 3.140
MAX 124
1 3.975
2 2.530
3 1.992
4 1.633
5 1.373
6 1.165

TOP MAX SHOULD BE 190MPH

DRIVETRAIN

LSD FRONT REAR
8 12
12 18
10 15
TORQUE DIFF

30 70
SUSPENSION

-15 RH -10
9.5 SR 9.5
3 DE 2
6 DC 5
3 ARB 3

0.9 CAMB ANG 0.0
+0.05 TOE -0.15

BRAKES
8 7

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #740 u: Rujan 02, 2012, 02:33:30 »
Probao s tim Gallardom potpuno stock (bez ikakvih dodatnih tuning djelova) , s promjenom ulja ima 549PP-a , sports soft gume i trenutno mi fali 1,5 sekunda za pobjedu.
Mislim da se može pobjediti ali treba odvoziti savršen krug bez ijedne greške.  AI aute su stavili na najgorim mogučim mjestima , a gledam odvoziti čisti krug.Mislim da mi samo onaj prvi  Countach kojeg sustignem na Hocheichenu oduzme sekundu.Sljedeći problem su Murcielago i Gallardo koje stignem točno na Adenauer Forest šikani , pa opet isti dvojac baš na Wehrseifenu. I na kraju Gallardo na Pflanzgartenu i dok njega prođem prva Miura se odjednom odvoji od one na drugoj poziciji na otprilike 4s iako su do tada kako vidim na karti zaljepljene jedna uz drugu.
Tu drugoplasiranu Miuru stignem odmah na izlasku na onaj dugi pravac prije završnih zavoja , ali ova prva je već daleko odmaglila pa nemožeš uvatit sleapstreem.

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #741 u: Rujan 02, 2012, 16:53:55 »
Imam pitanje u vezi GT5 akademije one aplikacije što skineš na ps3...
 
Jel se mogu još uvijek voziti gt akademija ovako kao rekreacija ili je to skroz gotovo i više se nemože niti skinuti sa storea a niti voziti...

mene ne zanima natjecanje,samo me zanima vožnja....

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #742 u: Rujan 02, 2012, 18:16:48 »
Mislim da ne možeš voziti jer su serveri ugašeni . Ja sam je deinstalirao pa ne mogu provjeriti , ali koliko se sječam jednom sam pokušao voziti i javljalo mi je da su serveri nedostupni.

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #743 u: Rujan 02, 2012, 19:08:16 »
Mislim da ne možeš voziti jer su serveri ugašeni . Ja sam je deinstalirao pa ne mogu provjeriti , ali koliko se sječam jednom sam pokušao voziti i javljalo mi je da su serveri nedostupni.
hvala kimi

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #744 u: Rujan 02, 2012, 19:26:35 »
Ja sam evo maloprije provjeril i:

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #745 u: Rujan 02, 2012, 22:53:39 »
prso sam na nurbu od pokusaja ali na kraju uspio  kuul, lako vozit brzo, problem je AI i izbjegavanje istih na stazi koja je prilicno uska.

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #746 u: Rujan 06, 2012, 14:40:05 »
I evo opet počinjem voziti GT5 nakon dosta vremena i moram reči da mi je falio...
Volan nije bio kod mene pa nisam mogao voziti,a na ds3 neznam,neželim i neču voziti GT5...
Ostalo mi je još samo 4 endurance 24 sata riješiti u A i B specu..nije da mi se baš nešto da i voziti tako dugo,ali jbg šta se mora nije teško....

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #747 u: Rujan 06, 2012, 21:47:53 »
Kako više neću dugo vremena voziti, evo malo ljetne "ostavštine" koju ću podijeliti s vama.

Zacrtao sam si da ću ovo ljeto voziti Sebastian Vettel Challenge s volanom, jer sam htio vidjeti koliko daleko mogu otići po pitanju vremena. I naravno, kako sam išao u svoju kuću na more, zaboravio uzeti kabel za napajanje od volana.  fpalm1 cer1njo Tako da nisam mjesec dana vozio uopće GT5, već sam samo puštao moje šofere da voze endurance evente i neke extreme evente s dobrom lovom.

I onda, pred kraj 8.mj. sam donio iz ZG-a kabel za napajanje od volana. Imao sam točno tri dana za nešto napraviti i mislio sam da neću nikakav napredak postići od tri bronze, koje sam osvojio još sa DS3, tamo negdje u ranoj 2011. Stavio kabel u struju, spojio s volanom i pokrenuo GT5.

Obožavam zvuk kalibriranja volana dok se GT5 učitava; podsjeća me na stare dane dok sam se još utrkivao online s vama i drugim prijateljima. Kad sam ušao u special evente i kasnije u Vettel Challenge, kao da sam imao neki osjećaj da ću ga smazati k'o iz čička.

Monza
S DS3 sam osvojio srebro, s vremenom od 2.05.466. Može se reći na jedvite jade. Ono što mi je na DS3 trebalo 200- tinjak pokušaja, samo da osvojim srebro, s DFGT mi je trebalo RAVNO 5 POKUŠAJA da osvojim zlato. Nevjerojatno koliko je volan superioran u ovom eventu nad DS3.
Čekam da Seb krene iz boksa. Krećem i ja. Ne lupa mi srce, nisam nervozan (inače sam bio dok sam vozio na DS3). Ulijećem savršeno u šikanu u drugoj brzini. Ne dajem gasa dok ne dođem na vanjsku pasicu na izlasku iz zavoja. Zatim potjera preko Retfilija do druge šikane. Ne pogodim uvijek kako treba siječi, ali ovaj put sve savršeno obavljam i dolazim Sebu veoma blizu. Malo osjećam tremu kod Lesmo zavoja- zato što ne želim pogoditi unutarnju ogradu. Odlično izlazim i još bolje ulazim u Variante Ascari. Nisam imao vremena za pratiti vremena po sektorima, znam samo da sam imao niskih 48s kod prvog nadvožnjaka poslije Ascarija.
Drugi krug.
Potjera se nastavlja. Šikana dobro odrađena, ne perfektno, dobro. Malo mi se udaljio Seb. Stižem ga već na sljedećoj šikani. I od tada, pa sve do kraja Parabolice smo poravnati, jedan do drugoga. Nisam osjećao neko uzbuđenje, bio sam jako koncentriran i samopouzdan. Dolazim u parabolicu ispred Seba ali on je kasnije kočio i prije je počeo ubrzavati. Tako da je bio ispred mene za negdje, 2 dužine bolida. Strahovao sam da neću uspjeti ali sve je to palo u vodu kad sam prošao sc linijom s vremenom od 2.03.712s
Zlato sam osvojio, dobio brdo xp i solidnu količinu love. Nažalost, nisam stigao uploadati sliku da vam to i dokažem, ali budem vam dokazao za vikend, kad skupim vremena.

Monza je gotova, uskoro će i Nurb i Suzuka p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #748 u: Rujan 07, 2012, 21:28:33 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #749 u: Rujan 10, 2012, 23:26:09 »


Eto i potvrde kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.