Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 292775 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #780 u: Studeni 02, 2012, 18:04:16 »


^^
Pobijedio je na SEMA-i!! Prelijep auto, a jedina nam je nepoznanica u kojem će GT-u doći ovaj ljepotan šofe1
« Zadnja izmjena: Studeni 02, 2012, 18:06:57 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #781 u: Studeni 04, 2012, 22:39:26 »
Yamauchi: Gran Turismo 5 Sounds “Too Real” - VirtualR – Sim Racing News

Kazunori trola, nema drugog objašnjenja. Ili je gluh.  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #782 u: Studeni 04, 2012, 22:54:31 »
Najjači komentar ikada
Has he ever tryed the game?????
 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Loš Jordanov intervju i k tome još Kazova demagogija. Kazunori - san ništa nije rekao, osim da će provjeriti koji je auto na naslovnici prvog GT-a.
 fpalm1 cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #783 u: Studeni 04, 2012, 23:56:51 »
Meni je ovaj najbolji:

So eh, he's finally gone mad. I didn't realize vacuum cleaner sounds were the trend over there.

 cer1njo cer1njo

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #784 u: Studeni 05, 2012, 08:43:01 »
Dosadan intervju, sa dosadnim pitanjima i još dosadnijim (da ne kažem glupim) odgovorima.

Zvuk precizan??? (onda sam ja gluh)
Kreativni Seasonal eventi???(samo ih ponavljaju uz promjenu staza)
Drag utrke???(koji će mi to k****)

Daj mi staze

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #785 u: Studeni 05, 2012, 19:13:06 »


Nek proba FM4 i poslusa zvuk, isto tak i zadrti fanovi koji ga slijede ko ovce cobana.
O Pc-u i naslovima koje su napravili timovi od 10 ljudi i zvuce bolje od svega na konzolama, ne zelim ni pricati.
Ne znam, sve je izglednije da ce mi prva konzola nove generacije biti xbox jer Kazo mi ne ulijeva previse povjerenja s ovakvim izjavama.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #786 u: Studeni 05, 2012, 20:10:12 »
Sada baš ti zvućiš kao zadrti fan Forze, a i ljepo si nam (čobanima) to slikovito predstavio.

Iako nikada nisam igrao Forzu ali sam pogledao daosta videa na YT, mislim da ni tamo zvuk nije "precizan" , možda je i prenaglašen. Definitivno jest bolji nego u GT5 , ali precizan nije.
Naravno da zvuk puno utjeće na sam doživljaj vožnje , i tu je Forza ,uz dosta bolji izbor automobila, iznad GT5.U svim ostalim stvarima su ili izjednačeni ili je GT5 bolji ,a tu pogotovo mislim na jadnu podršku Xboxa za volane , što je po meni za jednu auto-simulaciju u današnja vremena neoprostivo.

Smatram da su GT i FM serijali najbolje što će mo dobiti na konzolama (ovim i budućim).Jer da nije bilo GTPrologue-a FM4 ne bi bila ono što je , a da nije Forze4 vjerovatno GT5 nikada nebi imao podršku kakvu je imao.A nadam se da za nas igraće to može biti samo plus i da će u budućnosti jedni druge tjerati da naprave što bolje igre.

Ali da se može reći da je Forza baš ono do jaja bolja od GT5 samo zato što bolje zvući ,mislim da ne

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #787 u: Studeni 05, 2012, 20:19:37 »
@Kimi
Zao mi je ako si se nasao prozvan u mom postu, nisam mislio na nikoga konkretno, vec opcenito na ljude koji idu u sveti virtualni rat zbog navedenog naslova.
Meni je bas svejedno, planiram nabaviti obje konzole, ali prvo onu koja ce mi ponudi vise kvalitetnog sadrzaja - kao i uvijek  kava1
« Zadnja izmjena: Studeni 05, 2012, 20:22:17 od Thergothon »

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #788 u: Studeni 05, 2012, 20:44:06 »
Ma nisam se našao prozvan , jer znam da se 99% mojih i tvojih kritika na račun GT5 poklapaju.
Samo mi je tvoj post zazvućao totalno kontradiktorno , kao forza fan osuđuje GT fanove.

A znam da to nije tako , ali morao sam nešto lanut

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #789 u: Studeni 05, 2012, 20:50:52 »
Ma sve 5  thumbs1
Uvijek cu kritizirati takve izjave u kojima se ne vidi zelja za napretkom.
Zvuk u FM4 je bolji od GT5, ali naravno da nije savrsen. No oni su toga i sami svjesni i najavljuju napredak za novu generaciju, a Kazo je kao zadovojan svojim savrsenim produktom  fpalm1 U vozni model, podrsku za volane i ostalo nisam mislio ulaziti jer smo vec previse puta raspravljali i sve se zna.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #790 u: Studeni 05, 2012, 21:12:47 »
Dobro , ne možemo sad ni od njega očekivat da kaže , je totalna smo truba što se zvuka tiće.Iako je vjerovatno i on svjestan da i jesu totalna truba.

Ali što se tiće ovog intervjua , očito je da je on i pitanjima i odgovorima izrežiran od PD-ovaca. Pa ja bih u 7 minuta smislio 300 pitanja važnijih za GT5 i budući GT6:
Očito su ovom Jordanu s GTPlaneta makli masu bitnijih pitanja koje je pripremio.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #791 u: Studeni 05, 2012, 21:16:39 »
A znam da to nije tako , ali morao sam nešto lanut
cer1njo

Moguće je da se nešto kuha u PD loncu pa sad ne žele odmah sve otkriti, tomu ide u prilog jadan Kazin intervju.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #792 u: Studeni 05, 2012, 21:23:22 »
Ma znam da nastavak bude brutalan i svi se budemo klanjali - to je to  ave1
Ali za sad mi ne djeluje uvjerljivo sa svojim izjavama. No, to je logicno.
PS3 jos uvijek nije mrtav i dobro se prodaje, a jedan od razloga je GT5. Bilo bi glupo priznati da igra nije ono sto je trebala biti jer se to kosi s marketingom u koji je ulupano i previse para. Dok GT6 izadje, onda budemo slusali izjave kako je GT5 bio samo jedna stepenica prema boljitku na cijim su greskama ucili i kako je novi naslov barem x1000 napredniji na svim mogucim poljima, iako sad tvrdi da ne vidi puno mjesta za napredak jer rade sve uzasno precizno. Vjerujem da i rade s obzirom na ogranicenja trenutnog hardvera. Ponekad bi mi bilo bolje da sutim, ali ne mogu izdrzati dok vidim da prodaje muda pod bubrege  cer1njo

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #793 u: Studeni 05, 2012, 21:27:18 »
Nešto se mora kuvat , a nadam se da će biti dobro.
Jer dosta su spavali na lovorikama , a GT5 jest definitivno najlošiji u serijalu , a nasuprot onoga što su nam najavljivali i koliko su ga radili.

U loncu mora biti nešto puno bolje

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #794 u: Studeni 06, 2012, 06:35:43 »
Nakon nočašnjeg maintenacea dobili smo 2.09 update (102MB) , pa kaže

Update Notice (2.09)Last Updated: Nov 06, 2012


 A new update has been released for Gran Turismo 5.
 The main contents of the update are as follows:
 
- The [Tyre/Fuel Depletion] settings under [Event Settings] of the Open Lobby can now be adjusted to four levels: "None", "Normal", "Fast", and "Very Fast".
 
- The 3D display view has been improved.
 
- The tyre depletion rate has been now balanced as it varied too greatly in certain circumstances depending on the vehicle.
 
- The Drift Trials scoring method has been changed to prevent cheating.
 
- The maximum RPM of the Honda weider HSV-010 (SUPER GT) '11 has been changed to 10300rpm. The engine sound has also been improved.
 

[Correction of Known Issues]
 - Fixed an issue where opponent cars were hitting the pit entrance wall when pitting in at the Twin Ring Motegi Road Course East.
 - Fixed an issue where fuel was not being consumed when entering an endurance race with a Prius, or when [Tyre/Fuel Depletion] was enabled in the Open Lobby. Affected cars: Toyota Prius G '02, Toyota Prius G '09, Toyota Prius G Touring Selection '03, Toyota Prius Touring Car.
 - Fixed an issue where the online control characteristics differed from the offline ones.