Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 292712 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #795 u: Studeni 06, 2012, 15:35:04 »
Dobro , ne možemo sad ni od njega očekivat da kaže , je totalna smo truba što se zvuka tiće.Iako je vjerovatno i on svjestan da i jesu totalna truba.

Drugar, ne slažem se nikako  kuul

Ako je loš zvuk automobila činjenica (a ne nečiji dojam) glupo je od Kazunorija da tvrdi suprotno, i još da veliča taj zvuk multipraktika/usisavača. Ispada ili totalno poremećeni debil koji ne vidi očito, ili lažov.
Da je priznao manjkavost ispao bi realan, i nitko ne bi zamjerio, ovako je predmet sprdnje.

Treba ga dovest u Hrvatsku, ovdje ovce obožavaju glasati za poremećene ljude sa sličnim poremećenim izjavama.

U zadnjem updateu ne spominje online koji pušta vodu na sve strane.
Da sam sad pred odlukom GT ili Forza i koju konzolu odabrati, dobro bi se zamislio.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #796 u: Studeni 06, 2012, 16:11:29 »
Ma da šta nego laže , a je li poremečen to nebih znao

Gran Turismo 5 - Honda weider HSV-010 - Before and After Patch 2.09


Ali ova honda sada zvući puuno bliže onome kako bi i trebalo ,što dokazuje da laže a dokazuje da i on zna da laže

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #797 u: Studeni 06, 2012, 17:22:46 »
nedopustivo je lagati na taj način.

Još da je lagao oko stvari koje se ne znaju, tipa izlazak GT6, ajd nekako, nitko ne zna, ali laže oko očitih i svima poznatih stvari.

I od svih zujalica ide popravljat zvuk baš Hondi. SL-ovi, M3-ce zuje već 2 godine a on ide japance uređivati.  fpalm1

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #798 u: Studeni 06, 2012, 17:33:56 »
A ostalo im je još 1000 i par komada za popravak   sm1jeh

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #799 u: Studeni 06, 2012, 19:02:19 »
BTW ove nove opcije iz zadnjeg updejta za potrošnju guma i goriva Fast i Very Fast su mi jako zanimljive.

Ovim bi se i u kračim utrkama uveo moment taktike , ulazak u box , briga o potrošnji guma.Čini mi se interesantnim , sada još treba istestirati kako to u biti fercera

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #800 u: Studeni 06, 2012, 19:07:38 »
Da, to je dobar update.  thumbs1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #801 u: Studeni 06, 2012, 19:07:57 »
Ovim bi se i u kračim utrkama uveo moment taktike , ulazak u box , briga o potrošnji guma.Čini mi se interesantnim , sada još treba istestirati kako to u biti fercera

E to! Mene isto zanima kako to djeluje. Koliko je taj fast, odnosno superfast, brz u trošenju guma i goriva.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #802 u: Studeni 06, 2012, 19:27:43 »
Pa eto , ako budete vozili javljajte svoje dojmove.

Osim toga i ovo izjednačavanje online i offline fizike je jako dobro , i trebalo se desiti davno prije.Sada i Practice mod dobija svoj smisao

Kao što je i MTR rekao , dobar update

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #803 u: Studeni 06, 2012, 19:35:20 »
Takvi update-i trebaju trkaćoj igri, a ne kombinezoni i gluposti. Šteta da su se ovak kasno setili.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #804 u: Studeni 06, 2012, 19:37:55 »
ne bi da ispada da samo negativnosti naglašavam, igra je (i dalje) odlična

al ovo sa gumama i gorivom.....super, sve 5 i sve što ide uz to
ALI
dvije godine su prošle, ljudi su se naigrali, jaaaako kasne s tim, na zalasku igre izbace esencijalnu stvar.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #805 u: Studeni 06, 2012, 19:58:42 »
Meni je trenutno bitno da takve stvari dodaju, pa da ih šestica ima od samog početka.  thumbs1

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #806 u: Studeni 06, 2012, 20:00:20 »
Da slažem se s time , dapaće ta stvar ubrzane potrošnje guma je postojala još u GT4 (LAN vožnja).

Sve nas to opet vraća na ono što je i Thergothon prije par postova želio reći i čija je kritika sasvim na mjestu.Svi mi imamo više-manje isto mišljenje i svi se uglavnom slažemo da je igra praktično napola dovršena izbačena na tržište.

I još jednom ponavljam da se slažem da je masu stvari došlo j***** prekasno . Ali ja, a vjerovatno i ti ćeš još pokoji put ubaciti GT5 u konzolu,ali neću se buniti ako to bude bolje i zanimljivije nego prije.



Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #807 u: Studeni 06, 2012, 20:03:51 »
Ja sam svoj GT prodal, tak da teško da budem opet uzimal peticu prije šestice.

Ako ništ drugo, lepo je videti da pokušavaju pokrpati stvari, mogli su samo ostaviti igru u onakvom 'rasulo' stanju u kakvom je bila dok je izašla - al se ipak trude.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #808 u: Studeni 06, 2012, 22:45:59 »
Moji prvi dojmovi potrošnje guma nakon otprilike 45 minuta vožnje.

Kao prvo ;opcije za bržu potrošnju guma i goriva ne postoje u Practice modu. Minus

Postavka na Very Fast , auto Subaru BRZ s promjenom ulja , gume defaultne Sport Hard, staza Nurburgring Nordschlife (možda ne baš najbolji izbor za testiranje ali to mi je najzanimljivije voziti kada sam sam)
Ulazni krug nisam forsirao , a zatim odvozio tri brza kruga (vremena su nebitna), gume bi komotno izdržale još jedan krug.

Zatim sam promjenio na Sport Soft , ulazni krug odvozio također bez forsiranja
Mekše se gume troše brže , ali su i znatno brže tj. bolje drže pa sam na njima imao skoro 13 sekundi bolje vrijeme(treba uzeti u obzir da i performanse auta rastu) , ali pred kraj radim grešku i završavam u pjesku.Svejedno sam 6s brži nego na Hardu. Drugi krug performanse guma opadaju pa su i prolazi nešto lošiji nego u prvom ali ne puno.Treći krug sam opet falio pa sam odustao , ali sumnjam da bi soft izdržao još jedan krug Nurba.

Ali problem je gorivo , u oba slučaja sam bez problema mogao odvoziti 4 kruga , Hard bi išao i peti ali zbog goriva se mora u box.

Treba ovo još dosta testirati , ali ovako na prvu mislim da :
bilo bi dobro imati i opciju Very Very Fast  sm1jeh (ukupno vrijeme 4 kruga je oko 30 minuta)
te još mrvicu povečati razliku između Soft i Harda tj. da se Soft još malo brže troši
ili smanjiti potrošnju goriva pa da se na Hardu može odvoziti taj krug više

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #809 u: Studeni 08, 2012, 05:28:05 »
Novi Seasonal Event  i  OCD