Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285330 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Lemanruss

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #825 u: Studeni 13, 2012, 14:33:00 »
Ma rekao sam ti , slobodno pitaj ako što zapne .

Sada me baš zanima u čemu je bio problem s tim DLC-ima , tj. dali je bilo do ovoga što ih nisi aktivirao.

A i vidio sam na Reboot forumu da si napisao da si večinu vremena van PSN-a , šteta . Moja preporuka je da ako imaš pristup internetu , a vjerovatno imaš jer si skinuo te DLC-ove , svakako odvoziš one starije Seasonal Evente (Super GT , World Circuit Tour , Japanese Classics ) jer mislim da će njih vrlo brzo ukloniti . A pošto se u njima mogu osvojiti jako dobre nagrade , bila bi šteta da ih propustiš.

Ukoliko nemaš adekvatan auto za njih , slobodno mi pošalji i Friend request , samo te molim da u njemu naznačiš da si sa foruma jer "prazne" requestove generalno ne prihvačam, pa ću ti staviti aute koji ti budu trebali na Share.


Bio je,problem upravo to da sam zaboravio aktivirat downloadane DLC_eve fpalm1

Nego,uhm  ;D,sad me muči kako prebacit stariji save na drugi account na istome PS3,opet na net ili,skinuo sam onaj Family pack ?


Zahvaljujem ti na ponudi Kimi,ali nije potrebno,sve što mi treba imam p1va sm1jeh

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #826 u: Studeni 13, 2012, 15:35:50 »
Save file ne možeš djeliti na dva različita accounta. Tj , recimo da imaš accountove A i B , te na USB kopiraš sejv od profila A , ukoliko tada sa USB-a na profil B pokušaš kopirati sejv sa profila A konzola će te opomenuti da to nije Save file s tog accounta te da ćeš ukoliko ga ipak kopiraš izgubiti sve podatke profila B . Ako to ipak učiniš kada uđeš u igru na profilu B igra će napraviti novi SF a igru počinješ od početka.

Jedino  ako negdje (npr. USB-u ili svom PC-u)imaš spremljen neki Sejv sa istog accounta , tada ga je moguće kopirati kroz Saved Data Utility.

Offline Lemanruss

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #827 u: Studeni 13, 2012, 15:38:14 »
a igru počinješ od početka.


Uff,baš če mi to teško past........ kadt1kažem ;D ;D

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #828 u: Studeni 15, 2012, 06:35:20 »
Novi TT i DT

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #829 u: Studeni 20, 2012, 15:42:32 »
Zamolil bi nekog da mi realno i objektivno odgovori na ova pitanja:

1. Kakva je potrošnja guma sad nakon update-a? - između ostalog dal je još uvek prisutna ona nebuloza da soft gume traju duže od hard guma.
2. Kakvo je stanje s onlineom? Znam da je bilo nekih problema prije.
3. Jel se još uvek šalta vozni model ovisno o tome ak je free practice, utrka etc.?

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #830 u: Studeni 20, 2012, 16:40:13 »
Zamolil bi nekog da mi realno i objektivno odgovori na ova pitanja:

1. Kakva je potrošnja guma sad nakon update-a? - između ostalog dal je još uvek prisutna ona nebuloza da soft gume traju duže od hard guma.
2. Kakvo je stanje s onlineom? Znam da je bilo nekih problema prije.
3. Jel se još uvek šalta vozni model ovisno o tome ak je free practice, utrka etc.?

-u dio oko guma se ne prtljam, samo osvrt da se puno brže troše no prije
-online u zadnje vrijeme vrlo stabilan, nema izbacivanja, manje laggova itd.
-još uvijek, u utrci, prije zavoja je potrebno prikočiti par metara prije nego u kvalifikacijama, pa pretpostavljam da je neusklađeno i dalje

za objektivan i realan odgovor, još pričekati, moje je samo subjektivno mišljenje

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #831 u: Studeni 20, 2012, 16:41:10 »
1. Potrošnja guma je sada puno bolja tj. logičnija pa soft više ne traje dulje od harda , FF auti sada puno više troše prednje gume nego stražnje itd. Zadnji put kada sam vozio s ekipom , uglavnom smo išli za tim da nađemo recept za utrke u trajanju od 20-tak minuta u kojima bi trebalo odraditi i ulazak u box sa ovom novom postavkom ubrzane potrošnje guma. Nažalost, iako je večina utrka bilo jako zanimljivo , ispostavilo se da se jedino Racing Soft dovoljno potroši za nekih 10 minuta.Za poderat set Comfort soft guma po mojoj procjeni treba bar 20 minuta.Ali ima tu još nekih stvari koje treba istestirati i sve u svemu gume su sada puno bolje odrađene nakon 2.09 updatea.

2.Online čini mi se nikad nije bio bolji nego nakon ovog zadnjeg sređivanja.Još ponekad neki imaju problema s ulaskom u lobi , ali mislim da se generalno radi o onima koji imaju jako loše brzine uploada (ili usput skidaju torente , ili su se prikačili na susjedov net)

3.Ako je ovo pitanje vezano za online(a mislim da je) , onda moram reći da je po mom osobnom dojmu to još uvijek prisutno.Ali kako sam samo jedan put ozbiljnije vozio i to odmah nakon updatea može biti da me dojam i vara i da se nisam dovoljno privikao na "nove" gume. Ako se pak pitanje odnosi na usporedbu online i offline vožnje , tu bar po dojmovima onih koji vole vježbati(ja nisam taj) je sada gotovo izjednaćeno , pa se u Practice modu postižu 99% identična vremena kao i u online lobiju ,što prije nije bio slučaj.

Sve u svemu , 2.09 je jako jako dobar update i šteta što se nije desio i puno prije.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #832 u: Studeni 20, 2012, 16:43:16 »
Nisam prepisivo  sm1jeh sm1jeh

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #833 u: Studeni 20, 2012, 16:48:21 »
Hvala obojici na odgovoru. thumbs1

Vozi mi se nekaj na volan, a da ima potrošnju guma, promjenjive uvjete i SPA. Na GTR2 se ne mislim vraćati opet, tak da se vraćam na GT5 na malo vožnje po kiši i noći. thumbs1

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #834 u: Studeni 20, 2012, 16:54:11 »
Pa ajmo bacit neki dogovor , recimo vikend popodnevni sati, nedjelja?
Ima li zainteresiranih

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #835 u: Studeni 20, 2012, 16:55:54 »
Ovaj vikend nisam 100% siguran, ali za kojih tjedan i pol budem imal puno vremena za vožnju kad mi završava sezonski posel. thumbs1

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #836 u: Studeni 20, 2012, 16:57:25 »
samo računaj da SPA ne'š vozit ako upadneš u neku random sobu
sve sa DLC-ova nikad ne stavljaju u open-for-all sobama, jer uvijek nekoliko vozača to nema

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #837 u: Studeni 20, 2012, 16:58:31 »
Ovaj vikend nisam 100% siguran, ali za kojih tjedan i pol budem imal puno vremena za vožnju kad mi završava sezonski posel. thumbs1
OK , duga je zima , skupit će mo se valjda jednom

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #838 u: Studeni 20, 2012, 17:00:00 »
Zato ima tu ekipe za vožnju.  thumbs1

A i drži me drift, pa budem vjerojatno dosta samo guštal sam u practice modu.  cer1njo

OFC ako ima još neko zainteresiran za drift online madness - zna se kaj nam je činiti.  cer1njo
« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2012, 17:02:10 od ManTheRamparts »

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #839 u: Studeni 20, 2012, 18:03:53 »
Mene na stazi neće biti do zimskih praznika.Previše školskih obaveza i nemam puno vremena tijekom dana/vikenda, a i kad ga pronađem iskoristim ga tako da odspavam ili tako nešto slično.GT5 nisam vozio nekih 2.mj i stvarno jedva čekam da počnem vozit jer me baš zanima kakva je situacija sa ovim novim updateom.Nadam se da ćemo se okupit u što većem broju i uživat u utrkivanju p1va