Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 292699 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #840 u: Studeni 20, 2012, 18:15:27 »
GT5で頭文字Dの名シーンを再現してみた


Uf al se bu driftalo!!!!  cer1njo

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #841 u: Studeni 20, 2012, 18:37:13 »
Mene na stazi neće biti do zimskih praznika.Previše školskih obaveza i nemam puno vremena tijekom dana/vikenda, a i kad ga pronađem iskoristim ga tako da odspavam ili tako nešto slično.GT5 nisam vozio nekih 2.mj i stvarno jedva čekam da počnem vozit jer me baš zanima kakva je situacija sa ovim novim updateom.Nadam se da ćemo se okupit u što većem broju i uživat u utrkivanju p1va
Samo ti ući  thumbs1, bit će vremena i za vožnju.

Oču da mi imaš prosjek na polugodištu bar 4,5

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #842 u: Studeni 20, 2012, 18:41:54 »
Mene na stazi neće biti do zimskih praznika.Previše školskih obaveza i nemam puno vremena tijekom dana/vikenda, a i kad ga pronađem iskoristim ga tako da odspavam ili tako nešto slično.GT5 nisam vozio nekih 2.mj i stvarno jedva čekam da počnem vozit jer me baš zanima kakva je situacija sa ovim novim updateom.Nadam se da ćemo se okupit u što većem broju i uživat u utrkivanju p1va
Samo ti ući  thumbs1, bit će vremena i za vožnju.

Oču da mi imaš prosjek na polugodištu bar 4,5
Da nema Fizike možda bi i bilo al ovako teško, ENG mi rekla profa da sam zabetoniro petaka a ostalo ćemo vidit kako će  bit.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #843 u: Studeni 20, 2012, 18:46:23 »
Bar po onome koliko sam te kroz GT5 upoznao , ja znam da ti ako hoćeš onda i možeš.

Profe su u toj prići sporedna stvar.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #844 u: Studeni 21, 2012, 17:34:12 »
imam ja pitanje
nekako uvijek uletim u "SHUFFLE" jer mi se sviđa taj neki tutti-frutti mix na stazi, pa neznam ;

dakle, prije ulaska u neku sobu online,
kad pozicioniraš strelicu na sobu, pa piše da voze...štajaznam...550 PP-a ili sl., nekima ne piše ništa, nekima nešto deseto

da li ima neki način tj. neka oznaka sobe koja označava da se u toj sobi vozi svi-isti-auto (iz Reccomended liste) ?

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #845 u: Studeni 21, 2012, 18:37:19 »
Na žalost posebna oznaka za sobe u kojima se voze Reccomended auti ne postoji . I ja sam primjetio da na nekim lobijima ne piše ništa tj. nema oznake PP-a , možda se u njima voze ti Reccomended auti . Ili su to možda samo lobiji u kojima nisu ogranićeni PP.

Nisam imao volje za to istraživati , pa se i ja uglavnom kada vozim u open lobijima odlučujem za tutti-frutti jer za šupanje po setapu imam još manje volje

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #846 u: Studeni 22, 2012, 05:40:32 »
Novi Seasonal Event  i  OCD

U OCD-u su ponovo dva automobila koji se sada pojavljuju i u standard verziji.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #847 u: Studeni 24, 2012, 22:16:22 »
Jel ima kakav trik da se smanji screen tearing? Ovo mi sad nakon Forze dosta socijalno izgleda, grafički je ok, ali screen tearing je itekak primjetan nakon dosta igranja FM. Makar je ovo nikakav screen tearing u odnosu na ono čudo dok je izašla igra - htel bi ak je ikak moguće bar malo ublažiti.

Inače - čini mi se da je force feedback malo bolji nego je bil prije na mojem volanu, bolje se osete neravnine na cesti nego prije.

EDIT: i kakav je to bug s gasom?  fpalm1

Nakon nekog vremena u utrci auto u drugoj ili trećoj brzini samo počne sporije ubrzavati, s volanom je sve u redu jer vidim da dok prebacim u prvu da okretaji bez problema idu u crveno.  fpalm1

EDIT 2: našel!

Rolling Start and Gear shift/Acceleration problem - GTPlanet Forums

Rolling Start Bug - GTPlanet Forums

Nemrem verovati da je igra nakon 2 godine još tak jako potrta i da ima bugova kojih prije nije bilo.  fpalm1 fpalm1 fpalm1 fpalm1

Meni se bug pojavljuje na seasonal eventima.
« Zadnja izmjena: Studeni 24, 2012, 22:32:46 od ManTheRamparts »

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #848 u: Studeni 27, 2012, 17:38:27 »
Samo da javim - reinstalacija igre je uklonila bug s gasom, bar zasad. thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #849 u: Studeni 28, 2012, 22:45:32 »
Sutra navodno dolazi free Chevy Corvette C7 Prototype 2013 DLC. thumbs1

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #850 u: Studeni 29, 2012, 06:42:47 »
Corvetta je na Store-u , a tu su i novi TT i DT

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #851 u: Prosinac 03, 2012, 16:05:51 »
jel ima ikakvih naznaka o Spec 3.0,mislim najavili su ga i rekli da će doć a sad ništa
mislim ak ne dođe bojim se da ću morat izbrisat game data i prodat igru,trebaju mi pare a igra zauzima previše mjesta,a nemam više kaj u njoj radit hmm

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #852 u: Prosinac 03, 2012, 16:38:01 »
Službeno o Spec3 za sada ništa , a sumnjam da će i biti sve do zadnjeg trena , jer im je to očito strategija nakon one halabuke s najavama i odgađanjima.Osim toga , ako ne igraš online (a ne igraš!) sumnjam da će i taj Spec3 donjeti nešto spektakularno za igranje u offlineu , u najboljem slučaju po meni  bilo bi kada bi nam uvalili 5-6 novih/starih staza

Pa sad kako hočeš, briši,prodaj ali ostavi Save Data. To ti ne zauzima puno mjesta, ne košta ništa, a ako se predomisliš možeš nastaviti

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #853 u: Prosinac 04, 2012, 15:42:04 »
Bilo bi fino da izbace Spec 3. Baš sam neki dan razmišljal kaj je s tim, očito nema nikakvih novosti.

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #854 u: Prosinac 05, 2012, 21:50:55 »
Lucas Ordoñez Make.Believe

:)))))))))))))))))))))))))
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB