Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285284 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #150 u: Siječanj 20, 2012, 18:43:01 »
Jel se isplati uzet taj novi DLC?
Po meni ne , nisam ga ni uzeo. Ajd da mi je na storu ostalo love(fali 10-11kn) za Car Pack njih bi možda i uzeo ali da kupujem bon baš za to ne pada mi na pamet.Mada mi je cijena od 43kn za 6 auta od kojih 4 več postoje u igri u premium ili standard inačici van svake pameti.
A nova staza koja je po mnogima trebala biti u igri od samog početka , ili uvrštena u update besplatno , mi je totalno nezanimljiva.Funkcionalnosti koje ta staza nudi , mislim na raznorazna mjerenja brzine , u najboljem slučaju zadržala bi me 5-7 minuta.Osim toga čitam da je puna raznoraznih bugova i vjerovatno je čeka šminkanje u nekom od sljedečih updatea.
@edit: I mislim da stazu možete voziti u olineu iako nemate DLC.
« Zadnja izmjena: Siječanj 20, 2012, 18:57:07 od KimiHR »

Offline race-man

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #151 u: Siječanj 20, 2012, 21:02:12 »
Meni je na storu ostalo 30-ak kn, pa san kupija stazu.A ona auta su mi bezveze osim lamba i nevirujen da bi za nji da 43 kn.To je stvarno previše.Šta se tiče staze uša san u nju samo jedan put i uvatija 540 kmh sa red bullon. Bezveze, ali eto da potrošin pare.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #152 u: Siječanj 21, 2012, 15:09:24 »
Uzeo sam kao i Ther., samo aute.
Dobru se oni nagrabe love.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #153 u: Siječanj 21, 2012, 17:53:26 »
Onaj B-Spec mi dize zivce,vozac ko da je retardiran :@

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #154 u: Siječanj 21, 2012, 17:58:59 »
Onaj B-Spec mi dize zivce,vozac ko da je retardiran :@
Ne ko da je, nego je retardiran!  cer1njo

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #155 u: Siječanj 21, 2012, 18:04:15 »
Onaj B-Spec mi dize zivce,vozac ko da je retardiran :@
Ne ko da je, nego je retardiran!  cer1njo
opremim mu auto al ne frajer se izvrce glumi nekog driftera

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #156 u: Siječanj 21, 2012, 18:08:54 »
Onaj B-Spec mi dize zivce,vozac ko da je retardiran :@
Ne ko da je, nego je retardiran!  cer1njo
opremim mu auto al ne frajer se izvrce glumi nekog driftera
Zato se i zove B-Spec mod.  cer1njo

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #157 u: Siječanj 21, 2012, 18:10:10 »
Onaj B-Spec mi dize zivce,vozac ko da je retardiran :@
Ne ko da je, nego je retardiran!  cer1njo
opremim mu auto al ne frajer se izvrce glumi nekog driftera
Zato se i zove B-Spec mod.  cer1njo
;D

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #158 u: Siječanj 22, 2012, 11:27:17 »
opremim mu auto al ne frajer se izvrce glumi nekog driftera

Ali moraš gledat da ti je vozač u formi i ne ga stalno tjerat prema naprijed.
Meni je isto taj b-spec bio u početku blesav, al recimo kasnije na endurance-u mi je zanimljiv, na Suzuki i Nurbu. nisam bio siguran dal ću popijedit, sad na 9hTsukuba sam ih razbio, a uzeo sam auto koji mi se preporuča, bilo kao kad sam uzeo X1 prva četiri endurancea. No zato će mi možda falit levela za uć u zadnji 24hNurba., al nema veze, ponovit ću ja s guštom jedan od onih endurancea.

Btw. Jučer sam pozlatio sve licence  hug1, nije baš bilo jednostavno, najebo sam se, učestalo psovanje, a i volan je pobro pokoju šaku  cer1njo Kočenje sa gtr-om na mokrih 1000m bez abs-a mi je posebno pojelo živce  fpalm1
Možda nekima i nije bio neki teži problem, ali ja sam se namučio.

Sjećam se prije 11-12god. kad sam polagao licence na GT2, isto je letio joy  cer1njo

Imam neke stvari za pozlatit još u specialu, al milsim da će najveći problem bit onaj sa Vettel-om i X1.  hmm

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #159 u: Siječanj 22, 2012, 12:52:34 »
Licence su meni bile relativno lagane, najviše me jebalo ono kočenje i onaj slalom između čunjeva - uvijek je falila pokoja tisućinka al uspio sam nako desetak pokušaja.

Na specialu mi je malo zajebana ona alfa na edgeru fali mi još oko pola sekunde da dobim gold ostalo mi je do sad onak ne baš previše teško.

Neznam, htio bi platinu lovit al opet neda mi se baš :D

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #160 u: Siječanj 22, 2012, 13:04:50 »
Nakon par mjeseci palim igru.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #161 u: Siječanj 22, 2012, 13:11:11 »
Cole zaigraj sa nama veceras ako budes mogao

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #162 u: Siječanj 22, 2012, 13:42:24 »
Uzeo sam kao i Ther., samo aute.
Dobru se oni nagrabe love.

Jbg. sony namirisao ovce i toga če biti sve više. I još se žale na piratizaciju ma daj. Igra u hr košta šestinu plače  sa svim tim dlc.ima to se penje na jednu trečinu pa ko je tu lud?
 
To ti je ono. Igra košta 60 $ sa 70 staza i 1000 auta a sad djele mrvice po 10-15 $.
Polako je krenulo sve u pm, iskreno mislim da su zlatne godine gaminga iza nas sve je postalo preskupo.
Gotovo da nema ozbiljnije igre koja ne izdaje raznorazne patcheve i DL sadržaj koji se naravno plača dodatno.
Izdaju shit od igre i onda svakih mjesec dana objavljivaju patcheve, kad kupiš gt5 imaš 3 sata instalcije patcheva i instalacije na hard a to je iskreno puno.

70 kn za par auta i jednu stazu koju mogu sam napravit u coursemakeru, ma nek idu u 3 pičke materine.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #163 u: Siječanj 22, 2012, 14:06:31 »
Nakon lose izvedbe u B-Spec-u prebacio sam se u Cod 4 Modern Warfare,sad izbacujem bijes i ljutnju iz Gt5

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #164 u: Siječanj 22, 2012, 18:44:23 »
Licence su meni bile relativno lagane, najviše me jebalo ono kočenje i onaj slalom između čunjeva - uvijek je falila pokoja tisućinka al uspio sam nako desetak pokušaja.

Na specialu mi je malo zajebana ona alfa na edgeru fali mi još oko pola sekunde da dobim gold ostalo mi je do sad onak ne baš previše teško.

Neznam, htio bi platinu lovit al opet neda mi se baš :D

I meni je u pocetku slalom zaebavao ali sam ga srezo s DS3 ni sam ne znam kako.

A onda, kad sam dobio DFGT, htio sam vidjeti kakv sam s njim u licencama.
Target time s minijem je cini mi se 20.000.
Isao sam 19.61 kuul

Seb-a vettela cu za praznike jer sad nemam ni volje ni vremena. Jedino mi on prijeci platinu majku mu dsmokerSamo online i gotovo.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.