Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285377 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #870 u: Prosinac 20, 2012, 20:34:35 »
Velika šteta što je u ovom zadnjem Special sezoncu nemoguče isključiti SRF , inače bi to bio jedan od najboljih sezonaca uopče ikada.

Kvragu više i Ameri i balavci kojima je sve teško . Kvragu i kreatori igara koji podilaze takvim spodobama.

Ne ide mi u glavu, da ako su već napravili opciju koja se u meniju može iskljućiti/uključiti gdje je logika da je blokiraš???

Već vidim da bi za ove nove klince najbolje bilo da recimo GT6 bude sav u B-spec modu.I to tako da kad klinci ubace disk (a možda je i to previše pa ne bude ni toga) klikne na X , zatim ode na pišanje , napiše domaći iz matematike dopola , malo fejsbuči , mater ga pošalje da odnese smeće na kontenjer, i kada se vrati igra je gotova . On je sav sretan jer je završio GT6 , ima platinu . Ma tko će to vozit

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #871 u: Prosinac 21, 2012, 19:01:09 »
Davno, davno sam instalirao onaj family upgrade, da mogu više acc-ova igrati i imati iste DLC sadržaje za GT5.

Sad, to je inst. na DomagojGT1 (glavni za GT5), a tražio sam isti taj family upgrade na drugom accu i nema ga. Jel to znači da sam već aktivirao f.upgrade za svaki acc na mom ps3u? Pitam jer na tom drugom imam nešto para a želim kupiti neke stvari za GT5...

I btw, gdje se nalazi Motegi track pack, ili kako se već zove? Trebao bi biti u GT5 meniju od Storea, ali ga nema. Ima zadnja tri auta, Car pack 3 s Aventadorom, Car Pack 2, SPA....

EDIT:

Našao Twin ring Motegi. I pazi ovo:
« Zadnja izmjena: Prosinac 21, 2012, 19:06:39 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #872 u: Prosinac 21, 2012, 22:14:23 »
Kupio Motegi ali nisam ga downloadao...
I uđem u igru i nema Motegija... Trebao sam samo stisnuti download i pojavio bi se.
Pitanje: sad trebam ići na ps store ili negdje drugdje da aktiviram? Možda u account management?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #873 u: Prosinac 22, 2012, 06:01:57 »
Možeš na account management pokrenuti download , ali nakon toga DLC moraš i aktivirati u samoj igri u [Download Content] i to na svim accountovima na kojim ga želiš.



Sorry , poruke sam prekasno vidjeo , ali vidim da si se snašao
« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2012, 06:13:41 od KimiHR »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #874 u: Prosinac 22, 2012, 16:32:29 »
^^
Sve je prošlo kako je trebalo, Motegi je kupljen!

Odu-ševljen sam, iako mi to nije ništa novo. Ponovno imam priliku voziti jednu od najdražih mi staza iz GT4. Jednostavno predobra konfiguracija, više za motore negoli za aute. Dugi pravci, oštri zavoji i par onih sweeping zavoja.

Ako netko ima vremena, ili ako se dosaduje, neka proba skinuti vrijeme od 2.13.216, postignuto s Caterhamom. Sve stock, osim što sam stavio 6-speed transmission.

Edit:pa da, tu skoro pa nitko nema DLC fpalm1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #875 u: Prosinac 22, 2012, 16:42:33 »
Imam ja Motegi i Spa, sutra cu probat srušit

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #876 u: Prosinac 27, 2012, 05:46:53 »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #877 u: Prosinac 28, 2012, 14:54:49 »
Skužio da sam došao do 38. levela u A specu i 32. levela u B specu. Nije loše...
Roštam po garaži i opremam se Gran Turismo blau bojama, za neke bolje dane kad ću voziti online.
Iz dosade tražim sve i svašta, prevrćem amo-tamo po replayevima trki i razmišljam o početku 4h Tsukube s nekom Miatom iz NB generacije šofe1
« Zadnja izmjena: Prosinac 28, 2012, 14:56:27 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #878 u: Prosinac 28, 2012, 19:10:11 »
Ja sam danas iz čiste dosade odvozio 4 sata Nurburgringa . I to u sadomazo verziji ; standard auto , kokpit kamera , svi assisti off uključujući i ABS i sa isključenim apsolutno svim pokazivačima na ekranu.

I mogu reči da je doživljaj fantastičan i ako ikada više budem vozio neku od Endurance utrka , onda je ovo jedini način .

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #879 u: Prosinac 28, 2012, 20:21:21 »
Za petnaesti rođendan GT-u i Kazunoriju želim još puno SKYLINE-a u budućnosti! thumbs1 cer1njo p1va hug1



@Kimi - nisi imal problema s pit stopom?

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #880 u: Prosinac 28, 2012, 21:23:00 »
@Kimi - nisi imal problema s pit stopom?

Ne , nikakvih . Čak sam nakon nekih 2 sata memorirao i kasnije nastavio i nikakvih bugova nisam imao.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #881 u: Prosinac 28, 2012, 23:15:17 »
Što nije da se taj bug pojavljuje samo na Tsukubi?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #882 u: Prosinac 29, 2012, 11:27:46 »
kokpit kamera , svi assisti off uključujući i ABS i sa isključenim apsolutno svim pokazivačima na ekranu.

To je jedini pravi nacin i steta da iste nije moguce iskljuciti online.

Prosli tjedan sam i ja vozil par endurance utrka, ali bez zadnjeg patcha pa nije bilo nikakvih bugova.
« Zadnja izmjena: Prosinac 29, 2012, 11:29:29 od Thergothon »

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #883 u: Prosinac 30, 2012, 13:13:57 »
Christmas Songs in Gran Turismo 5


Deprimirajuća je.  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #884 u: Prosinac 30, 2012, 19:55:01 »
U molu je  cry1 cry1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."