Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 291690 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #915 u: Siječanj 16, 2013, 13:56:03 »
BTW - za T500 su poboljšali FF. thumbs1

Jedan od prijasnjih update-ova je totalno oslabil FFB.
To "poboljsanje" je vjerojatno samo povratak na staro, iduci tjedan budem probal.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #916 u: Siječanj 16, 2013, 14:05:53 »
Iskreno - u voznom modelu ja ne vidim nikakvu razliku.

Ali ovo s loadingima je iritirajuće jer su dosta duži. Loading za utkru je kak je bil, ali u izbornicima je koma...

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #917 u: Siječanj 16, 2013, 16:23:10 »
Ja sam ta duža učitavanja i probleme s izbornicima pogotovo operacije koje zahtjevaju upload na server primjetio još u ponedjeljak.Pri stavljanju auta na Share igra mi se i nekoliko puta smrznula ili ja nisam imao živaca da dočekam error poruku koja mi se također više puta pojavljivala ID=0.Sličice prijatelja s desne strane su se također jako dugo učitavale.
Istina nakon uploada je još gore , pa kad kliknem na profil uopče i ne vidim aute koje sam stavio na šeranje.Primanje poklona je također potrajalo poprilično , a na samom gift ekranu uopče nije ni bilo uobičajene poruke tko i što je poslao.Vidi se samo zvjezdica na gift ikoni.

Mislim da je ovo više problem u serverima nego zbog updatea.Probat ću ući u igru bez da se prijavim na PSN mislim da tada ne bi trebalo biti problema.
« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2013, 16:26:55 od KimiHR »

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #918 u: Siječanj 16, 2013, 17:45:21 »
To je i meni prošlo kroz glavu da možda serveri zezaju, al opet mi je glupo da su dugi loadingi prilikom ulaska recimo u UCD koj bi trebal raditi bez problema kad je zapravo offline dio igre...

Nadam se da budu u budućnosti to bolje sredili, jer recimo u usporedbi s Forzom je na tome polju debelo iza. Zna i Forza imati probleme s serverima (jako retko), ali nikad zbog toga ne pati single player dio igre i puno je ugodnije rješen celi dio s izbornicima. Samo nek to lepo poslože za šesticu kaj ne bu tak bi - ne bi, jer ostavlja jako loš dojam u usporedbi s glavnim konkurentom.

Edit: da, nakon nekog vremena mi je normalno radilo u izbornicima, tak da su 100% serveri u pitanju.
« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2013, 17:46:58 od ManTheRamparts »

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #919 u: Siječanj 17, 2013, 05:55:13 »
Novi World Compact Car Race sezonac , a nakon puna 4 tjedna i novi OCD doduše ne baš zanimljiva ponuda , uglavnom auti za sezonac.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #920 u: Siječanj 24, 2013, 06:30:15 »

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #921 u: Siječanj 25, 2013, 12:45:10 »
Dok si rijesim neke privatne stvari zbog kojih me u zadnje vrijeme nema bas na forumu, planiram organizirati neki kup. Uglavnom, nikakva pretjerivanja i ultimativne HC brije iliti u prijevodu: tresla se brda, rodio se mis. Ocekujem prijateljsko okupljanje ekipe koja jos uvijek vozi, a jedini uvjet za sudjelovanje je fairplay i voznja bez asistencija  thumbs1

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #922 u: Siječanj 25, 2013, 13:47:48 »
Dok si rijesim neke privatne stvari zbog kojih me u zadnje vrijeme nema bas na forumu, planiram organizirati neki kup. Uglavnom, nikakva pretjerivanja i ultimativne HC brije iliti u prijevodu: tresla se brda, rodio se mis. Ocekujem prijateljsko okupljanje ekipe koja jos uvijek vozi, a jedini uvjet za sudjelovanje je fairplay i voznja bez asistencija  thumbs1
Može....  thumbs1

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #923 u: Siječanj 25, 2013, 15:12:44 »
kod mene ovo svira  cry1
PS3 Yellow Light Of Death Song

 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #924 u: Siječanj 25, 2013, 16:39:19 »
Dok si rijesim neke privatne stvari zbog kojih me u zadnje vrijeme nema bas na forumu, planiram organizirati neki kup. Uglavnom, nikakva pretjerivanja i ultimativne HC brije iliti u prijevodu: tresla se brda, rodio se mis. Ocekujem prijateljsko okupljanje ekipe koja jos uvijek vozi, a jedini uvjet za sudjelovanje je fairplay i voznja bez asistencija  thumbs1
Odlično  p1va

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #925 u: Siječanj 25, 2013, 19:05:02 »
kod mene ovo svira  cry1
PS3 Yellow Light Of Death Song
 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo


Auuu cry1
Kad ti se YLOD pojavio? Oćeš prčkati po njemu? Koji model PS3 imaš?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #926 u: Siječanj 25, 2013, 21:02:22 »
Fetara 80GB kupljena 5.5.2011 za 1500kn u trgovini cer1njo
Prije 4 dana se pojavio YLOD a danas sam ga rastavio kava1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #927 u: Siječanj 25, 2013, 21:12:31 »
Još je dobro i izdržala. Sve mi se čini da su ti prodali refurbished PS3, jer mi se ta cijena čini mala. I nemaš sreće stvarno, debeljko od 80GB se najmanje kvari jaad Barem sam tako čuo. Sam ga imam i hvala bogu ništa mu nije bilo ave1

Izvještavaj nas o situaciji, zanima me/nas  kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #928 u: Siječanj 25, 2013, 21:19:38 »
Nadam se da ga budes uspio popraviti  thumbs1
Prokletstvo, "prvi" modeli kao da imaju programiranu kvarljivost i samo mozes cekati, znas da je neizbjezno...

Offline karlo007

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #929 u: Siječanj 25, 2013, 23:23:55 »
evo i ja sam tu ljudi jedva cekam da bacimo kup šofe1