Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 291826 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #165 u: Siječanj 24, 2012, 09:51:18 »
Imam 300kn na PSN-u i totalnom mi je žal dati za ove DLC-e, sad se premišljam kaj da napravim!  ;D

Edit: ROFL nijednog nisam kupil! ;D
« Zadnja izmjena: Siječanj 24, 2012, 10:36:22 od ManTheRamparts »

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #166 u: Siječanj 24, 2012, 10:55:36 »
Prvi je po meni jedini koji se isplati kupiti , najviše radi staze , a i broj automobila u prvom Car Packu je najveći.Tako da mi je on za tu cijenu ajmo reć kolko tolko korektan.Ostala dva su mi ipak malo preskupa za ono što nude

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #167 u: Siječanj 24, 2012, 10:58:03 »
Tak nekak je i meni bilo, al sam odlučil da mi nije takva sila za te DLC-e.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #168 u: Siječanj 24, 2012, 15:42:20 »
Vozim 9hTsukube, potrosnja gume je dobro napravljena, prvo sam odvozil 31 krug zesce voznje, dok sam kasnije (radi dobre prednosti) s tim istim gumama presao 49kruga smirenije voznje.

Ono sto je lose su protivnici, zbilja su losi, uzeo sam Lexus pilu od 530hp, auto je jedan od preporucenih, vozim samo sa abs-om na 1 i SS gumama, trebo sam uzet SH, ili prije CS, zalosno da to trebam stavljat na ovakav auto. 
Tako ko da se sam vozim po stazi  jaad

EDIT- sto se tice one lampice koja svijetli za kocenje ja to uopce ne gledam.
« Zadnja izmjena: Siječanj 24, 2012, 15:45:08 od Jack-Darkman »

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #169 u: Siječanj 25, 2012, 18:05:04 »
Odigrao 5 utrka dosada, sve na off kao što vi igrate, na begginer sam bio prvi sa nekih 5-6 sekundi ispred drugog.
Zadovoljan, iako se vidi da imam puno propusta - prerano ili prekasno počnem kočiti, nekad zabunom blokiram ovog iza sebe, bilo je 2 - 3 sudara moje krivice ali ispravit ću ja to !
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #170 u: Siječanj 25, 2012, 19:23:38 »
Odigrao 5 utrka dosada, sve na off kao što vi igrate, na begginer sam bio prvi sa nekih 5-6 sekundi ispred drugog.
Zadovoljan, iako se vidi da imam puno propusta - prerano ili prekasno počnem kočiti, nekad zabunom blokiram ovog iza sebe, bilo je 2 - 3 sudara moje krivice ali ispravit ću ja to !
samo polako ja sam igru dobio za Bozic i tek sad mogu bar malo njima "parirati" u utrkama,samo treba vjezbat i rezultat ce doc

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #171 u: Siječanj 25, 2012, 19:31:04 »
Polako , ima vremena, još kad volan dođe auuuuuuuu !
« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2012, 19:46:11 od budainka16 »
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #172 u: Siječanj 25, 2012, 20:04:58 »
Iskreno morate si nabaviti volane što prije jer sa joystickom nema smisla, pogotovo online. Jako je teško igrat protiv nekog tko igra na joystiku jer se miče nekontrolirano po stazi i udara u druge više nego što je to slučaj sa volanom.

Ja imam za prodat DFGT(ko novi,kutija, papiri..) za 700 kn jer previše igram i gubim vrjeme a to si nažalost nemogu dopustit tak ak neko želi nek se javi  thumbs1

p.s. ovo gore ne pišem zato da vam valim volan nego je to istina.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #173 u: Siječanj 25, 2012, 20:08:29 »
Donekle se slazem sa tvojim misljenjem vezano za joystick. No ako imas dovoljno iskustva i vremena provedenog u online utrkama, nema vece razlike izmedju volana i joysticka. To znam jer sam ja jos uvijek u procesu tranzicije kadt1kažem

Ali stvar je u uzitku, za to je potreban kvalitetan volan i Rinoseat GTR.
Ovog ljeta cu raditi pa mozda ga i kupim.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #174 u: Siječanj 25, 2012, 20:18:35 »
Jel ce se igrat sta danas  sm1jehšofe1

Krivi topic  dsmoker
« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2012, 20:23:05 od pero »

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #175 u: Siječanj 29, 2012, 12:14:50 »
Trebo bi krenut sa Laguna Seca 200 miles al mi se neda  shy1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #176 u: Siječanj 29, 2012, 22:38:57 »
UUh, ja sam ti taj u a specu odvozio s Dodge Viperom ACR-om. Meni jedan od najboljih amera u igri kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #177 u: Siječanj 29, 2012, 22:43:58 »
Ja neznam sta da uzmem, ford gt ili viper premisljam se

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #178 u: Veljača 01, 2012, 16:21:51 »
Danas sam odvozio onaj novi time trial. Prvi sam sa Toyotom pozlatio u prvom krugu. Al dobro, još sam frižak od 9h iste.
U drugom nisam ni gledao s čime su vozili oni prvi nego sam ko iz topa uzeo aventadora, jedno 9krugova mi je trebalo da pozlatim to
kad su debili okrenuli stazu naopačko, koja glupost  fpalm1
Te obrnute staze su mi isto minus u GT5.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #179 u: Veljača 01, 2012, 18:12:35 »
Danas htio otici do sophosa kupiti bon od 150kn za DLC zadnji, kad ono rade do 16:30.
A prije su radili do 17:30 fpalm1
Nista do vikenda hmm
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.