Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 291916 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #945 u: Veljača 16, 2013, 22:08:22 »
Steta da se tolko podilazi masama, a sve zbog placipicki koje zele bez muke platinu.
To je jedan od razloga zasto mi vise nisu napeti seasonal eventi, u pocetku su mi bili odlicni jer je bilo raznih restrikcija zbog kojih su bili zanimljivi i izazovni.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #946 u: Veljača 16, 2013, 22:14:28 »
Istina.

Još gore, odnedavno su počeli stavljati seasonal evente u kojima je lockan SRF na on fpalm1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #947 u: Veljača 16, 2013, 22:22:55 »
A pazi, kolko sam skužil taj SRF je lockan do idućeg seasonalsa, jer znam da sam vozil nekoj seasonal koj je imal to lockano, ali tek naknadno dok su već novi bili vani i mogel sam to isključiti.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #948 u: Veljača 17, 2013, 01:47:42 »
Ali ne kod ova posljednja tri odnosno četiri ako računamo i Božićni Special, na njima je SRF i dalje zaključan.Pa koliko mogu pročitati iz komentarana na GTPlanetu (jer ja nisam vozio taj ni ostale u kojima je SRF zaključan a i neću)  ovaj posljednji German Touring Car sezonac je toliko prelagan i prejadan da je to žalosno.

Ako se dobro sječam , Bonus Race 7 je došao sa zaključanim SRF-om a naknadno su otključali tu opciju.Možda je još neki od Speciala imao zaključanu opciju , ali ako se dobro sječam niti jedan od ovih nazovimo ih "klasičnim" nije.

Meni i dalje nikako nije jasno zašto uopče zaključavati opciju kad su je već uvrstili u meni , a nekako sam dojma da to što je zaključavaju i nije baš bezveze.Ili je ovo nekakav njihov test da vide kako večina reagira na to , ili će SRF kao opcija biti izbačen iz igre ali nevidljivo biti integriran u samu igru ako ne u GT5 onda u GT6 .

Ako je to put kojim su krenuli ,a očitio je i po samim sezoncima pogotovo nakon ukidanja restrikcija već u Bonus Race 2 , dok su ovi zadnji SE šlag na toriti, da jesu krenuli putem na kraju kojeg će vjerovatno biti Gran Turismo 6 The Real Arcade Simulator.

Nadam se da u tome griješim , možda su oni  htjeli a u stvari i jesu bar po onome kako su počeli zamislili SE mnogo težima , ali kao što je rekao Ther prelagano su popustili a kola su izgleda krenula nizbrdo.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #949 u: Veljača 19, 2013, 06:08:34 »
Baš krasan update . Bit mu je izgleda vračanje na 2.09 verziju , prekrasno.

Update Notice (2.11)Last Updated: Feb 19, 2013

 A new update has been released for Gran Turismo 5.
 The main contents of the update are as follows:
 
- The Performance Point (PP) adjustments made in Update 2.10 have been cancelled. The PP calculation method has been reverted to the one implemented in Update 2.09.
 
- The way the title automatically selects rain tyres has been adjusted. Please note that this may change the normally recommended tyres during pit-stop, and the pit timings of opponent cars during races.

- Adjusted the autopilot behaviour when the road moisture conditions are changing.
 
[Correction of Known Issues]
 - Fixed the issue where the title would not boot after Update 2.10 under certain circumstances.
 

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #950 u: Veljača 19, 2013, 07:20:44 »
Njusim sarkazam? ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline grofzg88

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #951 u: Veljača 19, 2013, 11:54:59 »
Ekipa ako tko zeli moze me dodati grofzg88 . Poceo sam prelaziti GT pa malo zafrkacije nije na odmet i nov sam u ovom online svijetu gran turisma.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #952 u: Veljača 19, 2013, 14:34:55 »
Ekipa ako tko zeli moze me dodati grofzg88 . Poceo sam prelaziti GT pa malo zafrkacije nije na odmet i nov sam u ovom online svijetu gran turisma.
Kolko dugo igraš?
Ako nevoziš, predlažem ti da počneš vozit sa svi asistencijama off, jedino sa abs 1, fair play je bitan za dobru i fer vožnju

Offline grofzg88

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #953 u: Veljača 19, 2013, 14:48:43 »
Igram dosta dugo, GT4 sam presao skroz bez asistencija jer mi to ubija realitet, i draze mi kaj pazim i kad zadnji kraj malo bježi :-). A GT5 igram sad zadnjih par dana aktivno sa svojim profilom skroz od nule.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #954 u: Veljača 20, 2013, 17:28:09 »
Gran Turismo 5 - Shocking Skills

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #955 u: Veljača 24, 2013, 00:33:34 »
Ma ti s.event-si su smiješni u GT5, dok u FM4 na expert-u se moraš mučit za prva mjesta, skoro nešto kao osvajanja zlata u GT5 u onoj akademiji ili što već..

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #956 u: Ožujak 05, 2013, 21:27:58 »
Previse toga slicnoga da bi bila slucajnost, tako ja mislim.

Was Gran Turismo’s “Deep Forest Raceway” Inspired by This Abandoned Circuit in Iowa?

Sto vi mislite?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #957 u: Ožujak 05, 2013, 21:29:33 »
Ništ me ne iznenađuje. Npr. High Speed Ring je od nekad očita 'kopija' Fuji-a (nisu imali licencu svojevremeno) i ima još tak par primjera, tak da ono.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #958 u: Ožujak 05, 2013, 21:44:58 »
High Speed Ring kao Fuji?
Vidis, ima smisla. Duga ravnina i esses zavoj. Ali zasto nisu dodali jos par sporih zavoja i sikana?

Ovo je vise retoricko pitanje, ne ocekujem da bi mi netko mogao odgovoriti :P
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #959 u: Ožujak 05, 2013, 22:15:04 »
Još 2 mi padaju na pamet kaj su mi još prije upale u oči nekak.

Apricot Hill = Tsukuba
Midfield - u neku ruku Suzuka