Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 292973 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #960 u: Ožujak 07, 2013, 06:39:22 »
Interesantna promjena u novom TT Seasonal eventu ; predefinirani stock auti.
Napokon nešto pametno od njih po pitanju sezonaca.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #961 u: Ožujak 09, 2013, 12:39:53 »
Odličan TT, zasad 753. al sumnjam da mogu bolje odvozit, jednostavno me ubija reverse staza
« Zadnja izmjena: Ožujak 09, 2013, 12:41:36 od s2000 »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #962 u: Ožujak 09, 2013, 13:39:58 »
thumbs1

Jel ti tjunan auto ili?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #963 u: Ožujak 09, 2013, 13:43:31 »
thumbs1

Jel ti tjunan auto ili?

Ne, svi imamo isti auto, bez setupa i SH gume..
Staza:  Grand Valley Speedway Reverse
Auto: Viper SRT10 ACR '08

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #964 u: Ožujak 09, 2013, 13:51:53 »
Aha, znači ful stock, odlično.  thumbs1

Bemti, ne sjećam se da sam ikad vozio seasonal event a da je sve stock.

Ne sjećam se je li onaj s SLS AMGom po Top Gearu bio ful stock...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #965 u: Ožujak 09, 2013, 14:18:44 »
Ono kad je bilo "live" sa Coulthardom na TG stazi sve je bilo stock kolko se sjecam...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #966 u: Ožujak 09, 2013, 14:44:44 »
Mislim da je ovo prvi "klasični" TT koji se vozi s predefiniranim autom (znaći ne morate posjedovati auto u svojoj garaži da bi vozili TT).

Bila su još dva Special eventa koja su bila organizirana na ovaj naćin ; jedan je spomenuo Dogzy Mercedes-Benz Driving Events sa SLS-om , drugi je bio sa Nissan GT-R Spec V Eifel (Circuit) 105A Time Trial.
Po meni ovo je najispravniji sistem za TT evente i šteta što tako nije bilo od samog početka . Mislim da je ovo na neki naćin odgovor PD-a na neke aute s čudnim brojem PP-a koji su se počeli pojavljivati kod nekih igrača (npr. vidjeo sam Red Bull sa MINUS 3191 PP).Ali nadam se da će se TT eventi nastaviti u ovom stilu.
Kroz RA funkcije možete promjeniti postavke TC-a ,ABS-a i BB.

Još da napokon prestanu s forsiranjem SRF-a u tematskim Seasonal Eventima

EDIT: zaboravih na Red Bull X2010 S. Vettel Suzuka Circuit Time Trial koji je bio na istu šemu . Dakle ipak ukupno tri Special eventa koja su se vozila sa stock autima.
« Zadnja izmjena: Ožujak 09, 2013, 15:04:39 od KimiHR »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #967 u: Ožujak 09, 2013, 15:40:15 »
Ja se samo nadam da će u GT6 biti opcije biranja seasonal evenata, između tune i stock. Ako već neće biti samo stock...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #968 u: Ožujak 09, 2013, 15:58:54 »
Da bar svaki TT bude ovakav. Na ostalim poludim jer mi se neda slagat setup a i kad ga složim opet nije konkurentan, a ovdje smo svi ravnomjerni...
Trenutno na 356. mjestu, cilj uć u top 250 al teško jer me ubija u pojam onaj dio kod drugog tunela  fpalm1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #969 u: Ožujak 09, 2013, 16:28:47 »
Ulazak u drugi tunel ili oštri, spori zavoj nakon tunela?

Probaj si BB podesiti da ne bude podupravljanja, npr. 2-5 ili kako ti već paše. To ti može pomoći uz glatku vožnju.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #970 u: Ožujak 09, 2013, 16:41:26 »
Ova 2 dijela me ubijaju


Ostalo sve ok al tu izgubim najviše vremena

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #971 u: Ožujak 09, 2013, 17:05:30 »
Prasinar prvi od Hrvata, slijedi ga decho, lijepo za vidjeti thumbs1. A tu je negdje i versus thumbs1

Probaj bez TCSa voziti, čak probaj i bez ABSa, da lakše s nosom uđeš u zavoj. Siguran sam da te ovako nosi van apexa kod ovih sporih i oštrih zavoja. Kontrola gasa, koliko ide na sticku.
Još da ima kakvog replaya na youtubeu...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #972 u: Ožujak 10, 2013, 15:20:11 »
meni je fantastičan TimeTrial
volim te američke teške krmače bez turba i staza je "normalna"
prvi tunel treba cijeli proć u nekom kvazi-driftu zabavno totalno

kad je bio onaj Coulthardov SLS staza je bila katastrofa (TopGear)

249 u svijetu trenutno
i razočarenje totalno, nisam zadovoljan nikako, svijet uopće ne kuži moj neopisiv potencijal i talenat
od naših, keko prvi

Offline Cole™

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #974 u: Ožujak 13, 2013, 16:06:30 »
Svaka im čast za ovaj drift  thumbs1

Ako ima išta što u i o GT-u ne znam onda je to drift.