Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285255 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #990 u: Travanj 23, 2013, 16:13:26 »
A kao što sam iznad i predpostavio , nakon maintenance-a stigao je i novi 2.12 update 24MB koji uklanja hybridne aute. Gran Turismo 5 Update 2.12 Removes “Hacked” Cars

A sad će mo vidjeti hoće li biti banana u četvrtak

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #991 u: Travanj 23, 2013, 16:35:18 »
Ali kad smo već kod ove priče , ja osobno nemam nikakvog opravdanja za ove i ovakve radnje s igrom.

Manjkavost osječaja brzine , mogučnosti kustomizacije automobila i još stotinu razloga koje ti hakeri navode kao svoje opravdanje su mi totalno bez veze.
Također ne mogu razumjeti ni idiote koje je MTR spomenuo , koji takvim varanjem valjda sami sebi žele podići vlastiti ego koji je ionako u nebesima.I jednostavno nikada neću shvatiti poantu takvih radnji iako ih svakodnevno viđam oko sebe (ne samo u video igrama).Jebiga , kad sam glup.

A da tu ne spominjem i kršenje autorskih prava koje je već i kriminalno djelo.I iskreno bih volio da svi indijanci koji su hakirali igru dobiju jednu veliku bananu , ali mislim da se to na kraju ipak neće desiti.
« Zadnja izmjena: Travanj 23, 2013, 16:41:25 od KimiHR »

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #992 u: Travanj 23, 2013, 23:11:05 »
ja igram pošteno,tu i tam znam prek livade odvozit,al to je sve,a ovo kaj su ovi napravili,fuj.

u biti sam zato i zavolio gt,voziš kak voziš i nema šveranja,kodova i drugih trica i kučina,bar sam mislio da se nemre,očigledno sam bio u krivu..... kuul

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #993 u: Travanj 23, 2013, 23:17:52 »
Kakvih sve ima luđaka majko mila, šta imaju od tih sranja šta rade? pre strašno

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #994 u: Travanj 23, 2013, 23:19:46 »
Ima toga svugdje, samo je pitanje kad ce isplivati na povrsinu. U slucaju GT5, to se dogodilo nakon 2,5 godine od izlaska igre, a tko zna kad se to pocelo raditi...

Svim takvima treba podijeliti trajne bananke, iako je upitno koliko ce ih to sprijeciti.

U iscekivanju GT6 na PS3 kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #995 u: Travanj 24, 2013, 11:46:38 »
Sumnjam da ih to bude zaustavilo jer je PSN besplatan, ondosno, možeš kreirati bezbroj accountova.
Pomaže jedino trajni ban konzole. Na x360 dok ti banaju acc. ostaneš bez godišnjeg gold članstva pa si ti misli.
Barem neka prednost od tog plaćanja, čak i crashere banaju na Forzi i neopisovo dobar osjećaj je vidjeti nakon toga na službenom forumu pitanja zbog čega su dobili bananu  cer1njo

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #996 u: Travanj 24, 2013, 14:27:31 »
koji ste vi ozbiljni neki...  ;D

znači, neki mladunci su tamo negdje daleko probili igru i napucali tisuće konja u Fiću i lete sa 700km/h
nit sam ih sreo, nit vidio, nit me dira to  kava1
a nije da nisam online. Skoro da bi volio da se takav neko ušuljao u lobby di vozim, ono, čisto vidit iz zajebancije, pa može van.
Cheateri koji cheataju na svakodnevnoj bazi su već iritantnija pojava, al opet, to je mizerna manjina. Osobe sa poremećajem, to je za žaliti i imati razumijevanja.
Općenito, ko u svemu, ne jebe manjina idiota. Jebe kad je većina idiota.  To me majčica Hrvatska naučila.  kuul

stoljudistoćudi

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #997 u: Travanj 24, 2013, 16:10:04 »
koji ste vi ozbiljni neki...  ;D

znači, neki mladunci su tamo negdje daleko probili igru i napucali tisuće konja u Fiću i lete sa 700km/h
nit sam ih sreo, nit vidio, nit me dira to  kava1

Bilo je dosta tih open lobija u kojem su vozili hakirane aute. Naravno , broj se drastično smanjio nakon obavjesti o banu. I naravno da su takvi uglavnom izbjegavali lobije koje u svom nazivu imaju nešto tipa clean,fair i sl.

Nisam siguran dali se taj secret menu mogao koristiti u onlineu , ali ako je onda ti i ne znaš je li on kroz njega onemogućio suparnike.


Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #998 u: Travanj 24, 2013, 21:07:58 »
DogZy-dobra ti ova o čekanju gt6 na ps 3

puno sam se puta  pitao što ne iskoriste staze s prijašnjih gt 1,2,3,4

a ja čekam da izađe gt4 za download,mada imam orginal,nemrem ga igrat na ps3,pa tak i ja čekam,a dočekao sunce.pa radim kilometražu-ali na bicu,neću reć,kaj me boli...... kuul thumbs1

Offline karlo007

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #999 u: Travanj 24, 2013, 23:08:39 »
Ja sam upo u taj jedan hacked cars server i htio vidjet sto to oni rade.I imam sta vidjet uzmem ja svoj lambo mucialago sv full ddr .jurim  po onoj ravnici na la mansu i preleti me me onaj tank car  , i to jos je on imo razmak izmedu kataca i karoserije  3  metra.Mene je podsjetio ko na monster truck al sam normalnim gumama .Bilo je tu svaceg ... kad sam to sve vidio mislio sam da je gt5 online propo i da vise nece bit stari al fala bogu pa su napravili taj update .

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1000 u: Travanj 29, 2013, 11:46:10 »
GT Academy Set to Return in 2013, Sources Say

Sto nas to ceka? shy1
Novo natjecanje, a mozda izbace u zadnji tren nesto novo, tipa neki trkaci Nissani ili npr., Silverstone? :P
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline karlo007

Gran Turismo 5
« Odgovori #1001 u: Travanj 30, 2013, 23:06:31 »
e pozdrav ekipo
Sada igram  Gran turismo 5 platinum ako kupim  Gran turismo 5 academy editon, dal če mi se sto promjenit jel cu morat radit new game ili cu moc igrat sa starim acc :P

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1002 u: Travanj 30, 2013, 23:11:14 »
Nisam neki ekspert u tome, ali ne bi trebalo biti nikakvih problema, sto se tice drugog BR diska. Save data ti je na HDD-u i nema nikakve veze s diskom.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1003 u: Svibanj 07, 2013, 21:53:00 »
ne, i ja sam prisilno promjenio bd,jer sam zraubao prvog,kako reče čovjek prije,sve to na hardu,al možeš si sejvat podatke,prije promjene bd thumbs1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1004 u: Srpanj 16, 2013, 16:09:09 »
Slijede ludi dani.

Kupujem red bull, kuhat cu kave i jesti banane, jer cu voziti 24h LM-a, mozda i Nurba, a uz to cu smazati Vettela konacno i slikati za dusu.

Da upotpunim vrijeme koje imam, tih par dana, p00cat cu s ekipom po Backlotu, Crashu, Strikeu...

B00m, pazi nejdica, stisni rucnu, heel and toe dropshot ftw cer1njo cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.