Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285370 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1020 u: Rujan 08, 2013, 16:53:11 »
Iako sam rekao da više nijednu simulaciju ne igram dok en kupim volan, razmišljam si uzeti GT5 čisto jer ne želim propustiti nijedan Gran Turismo. E sad, nemam baš vremena sve kaj trebam raditi i igrati što sam sve kupio (danas još 3 igre), i onda još GT, a plan je kad se vratim doma uzeti volan i GT6 te to voziti, kako sad stvari stoje. Ugl teško da ću ga proći, ali vozi mi se nešto.

Pa u slučaju da pokleknem i kupim - ima tu "običan" i neki Academy Edition. Koji kupiti? Cijena je ista
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1021 u: Rujan 08, 2013, 17:08:17 »
Academy Edition.

 Gran Turismo®5: Academy Edition - PRODUCTS - gran-turismo.com

Pogledaj koliko dobivas kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1022 u: Rujan 08, 2013, 17:35:19 »
aha, da, nešto sam čitao o tom dlc-u a je li se taj dlc inače plaća ili samo skine?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1023 u: Rujan 08, 2013, 18:08:57 »
Svi DLC-i (koji se plaćaju) zajedno koštaju više od 150 kuna na našem storeu kadt1kažem Ima samo jedan auto besplatni, i to ovaj Nissan s naslovnice.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1024 u: Rujan 09, 2013, 08:17:46 »
aha, da, nešto sam čitao o tom dlc-u a je li se taj dlc inače plaća ili samo skine?

Uz Academy ediciju dobit ćeš kodove koje ukucaš na PS Storu i besplatno skineš DLC-ove koji se inaće plačaju.

Academy verzija ne uključuje DLC stazu Motegi i mislim zadnja tri DLC auta ; Subaru BRZ , Hondu weider i Nissan GT-r N24 GtAcademy.

Osim toga , Academy edicija već na disku dolazi sa svim updateima do verzije 2.07 .

Svakako , ako budeš kupovao , gledaj da to onda bude Academy verzija.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1025 u: Rujan 09, 2013, 16:52:09 »
Hvala, bit će onda  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1026 u: Rujan 10, 2013, 13:57:01 »
Meni bi dobro došel bilo kakvi ali neemaa...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1027 u: Rujan 10, 2013, 19:21:43 »
Kupio Academy Edition. A sada ona vremenska komponenta kaj je versus spomenuo... kad ću to igrat...  cer1njo cry1

BTW - ajd ljudi realno, kak se GT5 igra na kontroler? Deprimiran sam što ne mogu još na volan ali želim nešto igrati kad mi se vozi, a i gledati aute  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1028 u: Rujan 10, 2013, 19:33:43 »
Ne bum ništ puno pisal u vezi toga jer bum ispal totalni mrzitelj GT-a, SOTONA, nečastivi i tak to. cer1njo


Offline versus

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1029 u: Rujan 10, 2013, 20:14:38 »
... kad ću to igrat...  cer1njo cry1

BTW - ajd ljudi realno, kak se GT5 igra na kontroler? Deprimiran sam što ne mogu još na volan ali želim nešto igrati kad mi se vozi, a i gledati aute  cer1njo

kad stić igrat? pa odi u Helsinki, tamo dan traje pun kurac  ;D

moje mišljenje o kontroleru je suprotno od MTR-a. Sasvim okej se vozi. Neki od najbržih voze na kontroler. Plus, idealno za učenje, kontrolor oprašta greške, npr. nema lock-to-lock okretanje 900stupnjeva nego obavi svoje odmah.
al čemu pisanje, ionako će past volan u idućem šopingu , jelda?  ;D
bez obzira na zajebanciju, ja sam svoj DFGT uzeo u SLO kad je bio i GT5 aktualan (tj.najskuplji period), za nekih 89eur. Em je pala cijena, em su cijene u Švedskoj.....švedske.....ništa, Šimi, vidim ja da'š se ti sa šleperom vraćat ovamo.  ;D

« Zadnja izmjena: Rujan 10, 2013, 20:17:12 od versus »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1030 u: Rujan 10, 2013, 21:11:24 »
 cer1njo

To je problem, neću imati kamo sa svime time. Ali ono što je zanimljivo, volani nisu jeftini, već sam gledao. DFGT košta koliko sam platio PS3. Iliti nešto više od soma kuna. A G27 košta 2500kn. Ne znam zašto ali volani im drže cijenu iako se sve ostalo može naći za dosta manje nego kod nas Npr novi Dual Shock 3, dakle kontroler, što je u suštini i volan neki, košta 400 kruna, odn negdje oko 350kn, a kod nas ga nisam vidio ispod 450. Ali volani su kao kod nas ili skuplji čak, gdje god sam gledao. Ma ne, strpit ću se do doma i onda uzeti nešto brutalno. Ako završim ovu fazu školovanja, dok se vratim plaća bi već trebala biti poprilična tako da... budem uzeo neku zvijer u HR  šofe1

I tada igrati GT6 do dolaska prve dobre simulacije na PS4/XOne te kupnje iste i naravno adekvatne konzole  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1031 u: Rujan 10, 2013, 22:45:18 »
u SLO (30km od ZG), je DFGT ipak 99eur, očekivao sam manje.
(Igralni dodatek DRIVING FORCE GT PS3 VOLAN - bigbang.si)
pretpostavljam da je i kod nas tu negdje po cijeni

inače, tamo je PS4 399eur
pa mi je totalno čudno zašto ekipa naručuje PS4 sa drugog kraja planete za tu istu cifru, al dobro, znaju oni valjda


Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1032 u: Rujan 11, 2013, 11:00:28 »
Shimmy, skupljaj pare za neki dobar volan, moj savjet.

Logitech DFGT
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1033 u: Rujan 11, 2013, 15:37:39 »
Nisi skužio možda. Ka se vratim ću ga sigurno kupiti ali ovdje mi je volan ipak previše, iz više razloga
, tako da ovo sigurno igram na kontroler, no volan se kupuje čim se vratrim  thumbs1

Mene je samo zanimalo je li igriva igra na kontroler tj da nije baš žešći drek tako igrati. A MTR recimo tako tvrdi no versus suprotno... šta sad? Ništa, zaboravite na pitanje onda, vozit ću na kontroler za sad pa kako mi se dalje poklope zvijezde  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1034 u: Rujan 11, 2013, 15:39:57 »
Ako si igral FM4 na kontroler, ovo je u usporedbi s FM katastrofa na kontroler. Drveno i nikakav osjećaj. Ne mislim na to kakva se vremena ostvaruju s kontrolerom, jednostavno je neuvjerljivo. Ako nisi igral, onda bi ti moglo biti čak i dobro. cer1njo