Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285221 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #15 u: Prosinac 17, 2011, 10:09:51 »
Dobio bih te bez problema sa bilo kojim autom 8)
Ne stvarno, u čemu je problem?

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #16 u: Prosinac 17, 2011, 17:57:57 »
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2011, 18:00:35 od KimiHR »

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #17 u: Prosinac 18, 2011, 12:25:35 »
Malo kmplicirano, ali ću se registrirat.
Jučer malo igrao s Montoyom, nisam zadovoljan formom, razvalio me za 20 sekundi na Monzi sa Lamborginijima. cryCH

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #18 u: Prosinac 20, 2011, 09:33:10 »
2.02 se skida, 246MB...

UPDATE: skinuto, tu je i novi SE, "Stars & Stripes", koji cijeli i car tickete! Američke makine do 600PP mogu sudjelovati, lijepo.

A zbog ovog se voli GT, još u pozadini fino svira instrumental "Zvončića":


 
« Zadnja izmjena: Prosinac 20, 2011, 09:54:58 od Montoya »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #19 u: Prosinac 20, 2011, 12:45:55 »
Jebemu, jučer sam sat vremena utrošio na 10 000 bodova u onom driftanju, i nikako da uspijem, toliko sam se iživciro i kad sam mislio odustat, dođe onaj hiden trofej za to što sam se izvrtio, danas ili sutra nastavljam sa driftom.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #20 u: Prosinac 20, 2011, 18:07:59 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #21 u: Prosinac 20, 2011, 19:37:53 »
nema me mjesec dana u GT5 dođem sad da vidim šta je novo sa ovim updateom i odma zaradim 2 milje Cr. i onaj GT-R koji se dobije kad osvojiš zlato u time trialu valjda,šta ja znam  ;D

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #22 u: Prosinac 20, 2011, 19:38:31 »
Jebemu, jučer sam sat vremena utrošio na 10 000 bodova u onom driftanju, i nikako da uspijem, toliko sam se iživciro i kad sam mislio odustat, dođe onaj hiden trofej za to što sam se izvrtio, danas ili sutra nastavljam sa driftom.
To pokušavaš osvojiti trofej Dream Drifter ?
Evo par savjeta koji ti možda pomognu.
trofej je najlakše osvojiti u Arcade modu>Drift Trial>Snow and Dort na stazi Chamonix Main
Ja sam koristio Ford Focus RS WRC iz Arcade only izbora automobila. Upali si pod Driving opcijama onu plavu liniju kao pomoč i prilikom vožnje pokušaj se što više držati te linije.Prvi sektor je najvažniji , i tu moraš napraviti najmanje 6000 bodova a što više to bolje , inaće odmah odustani. U ostala 4 sektora pokušaj namiriti ostatak , s tim da se u 2. i 5.  može napraviti oko 1500 bodova a u 3. i 4. sektoru tek nešto oko 500 poena.
Nije neki težak trofej . Kolko se sječam koristio sam kontroler a ne volan za taj trofej , jer mi je taj relly u GT5 puno lakši za voziti s konrolerom nego volanom.

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #23 u: Prosinac 20, 2011, 20:23:17 »
Jebemu, jučer sam sat vremena utrošio na 10 000 bodova u onom driftanju, i nikako da uspijem, toliko sam se iživciro i kad sam mislio odustat, dođe onaj hiden trofej za to što sam se izvrtio, danas ili sutra nastavljam sa driftom.
To pokušavaš osvojiti trofej Dream Drifter ?
Evo par savjeta koji ti možda pomognu.
trofej je najlakše osvojiti u Arcade modu>Drift Trial>Snow and Dort na stazi Chamonix Main
Ja sam koristio Ford Focus RS WRC iz Arcade only izbora automobila. Upali si pod Driving opcijama onu plavu liniju kao pomoč i prilikom vožnje pokušaj se što više držati te linije.Prvi sektor je najvažniji , i tu moraš napraviti najmanje 6000 bodova a što više to bolje , inaće odmah odustani. U ostala 4 sektora pokušaj namiriti ostatak , s tim da se u 2. i 5.  može napraviti oko 1500 bodova a u 3. i 4. sektoru tek nešto oko 500 poena.
Nije neki težak trofej . Kolko se sječam koristio sam kontroler a ne volan za taj trofej , jer mi je taj relly u GT5 puno lakši za voziti s konrolerom nego volanom.

Ja koristim Citroena, s njim imam 9100, znači još mi 900 fali, u prvom sektoru na toj stazi uvijek imam između 3 500 i 4 500 u ostalim nešto manje od 1000 i u zadnjem oko 2000, tako da mi uvijek fali, ali sljedeći put neću odustati dok ne uspijem, makar mi trebalo 5 sati ;D

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #24 u: Prosinac 20, 2011, 21:33:27 »
Lagano ti je to. Trebas samo biti u formi a posto dugo nisi vozio...
Kimi je sve to lijepo srocio.
BTW, ja sam vozio sa Citroenom WRC isto.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #25 u: Prosinac 21, 2011, 13:12:09 »
Evo danas palo to, nakon 10 minuta sa Citroenom, samo je trebalo pratit onu plavu crtu, što ja nisam radio, hvala Kimiju.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #26 u: Prosinac 22, 2011, 14:08:47 »
Je neko kupil novi DLC?
28kn je dosta puno za to kaj nudi, iako se radi o privlačnim modelima.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #27 u: Prosinac 22, 2011, 15:43:40 »
Da , kupio sam iako se slažem da je cijena prevelika za ono što nudi.Kupio sam ga najviše iz razloga što mi je od bona sa 150 kn s kojim sam kupio prošli DLC ostao taj kusur , pa eto da se potroši .
Nisam siguran ukoliko u buduće DLC-ovi budu sadržavali samo aute dali ću ih kupovati.Jedini razlog da u budučnosti kupim DLC sadržaj za GT5 za mene su staze , jer u igri u kojoj već postoji 1000+ automobila , a od kojih ja vjerovatno nisam vozio niti trećinu njih , novi auti su mi najmanji prioritet.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #28 u: Prosinac 22, 2011, 15:55:45 »
I ja sam uzeo jer mi je ostalo 30kn od proslog bona, inace nema sanse....

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #29 u: Prosinac 22, 2011, 16:10:07 »
BTW Thergothon nisam siguran da te imam na FL na PS3 , pa ako hočeš pošalji request , moj PS3 ID je KimiHR. Većinu ekipe ovdje imam