Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 291936 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #225 u: Veljača 16, 2012, 13:54:54 »
Nek nam omoguće upload i gledanje replayeva prek nekog njihovog streama, nije valjda da je to nemoguće izvesti!

E upravo to!
Imam tolko prebrutalnih replaya koje nisam u mogucnosti podijeliti s ostatkom svijeta, koga briga za tamo neke random fotke.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #226 u: Veljača 16, 2012, 18:17:47 »
E to bi bio show kad bi mogao uploadati replay utrka!
Koliko bi utrka i dvoboja onda izaslo na vidjelo kuul

Nego, koliko dugo se skida zadnji, 2.04 update? Pitam jer nisam duuugo bio online.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #227 u: Veljača 19, 2012, 12:24:57 »
Kako je mrtvo ovdje... sablasno tiho... jaad

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #228 u: Veljača 19, 2012, 15:43:34 »
evo jučer sam vozio advanced karting u specialu...
mislio sam bit če mi dosadno,a na kraju mi se to pretvorilo u nešto najbolje...
tek iz 15 pokušaja sam zasjeo na prva mjesta..do pola 5 ujutro sam ostao budan,,ruke su me boljele poslje od toga koliko sam ćvrsto morao držat volan da ne poletim u zrak...
ma odličan karting thumbs1 šofe1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #229 u: Veljača 19, 2012, 23:10:27 »
Nego koji zaeb  kava1 Kupio prije par dana bon od 150kn a mislio sam potrositi lovu na ovaj zadnji DLC( staza i auti) i jos nesto ali na drugom accountu.
I sad, odem na moj drugi account, playstation store i kupim sadrzaj. Super, zadovoljan s onim sto sam kupio  kadt1kažem
S nadom da cu moci s parama koje su mi ostale na DomagojGT1 kupiti DLC za GT5 odem na PSS i unesem kod a ono pise code is invalid or expired.
Sad mi je ostalo na mom drugom racunu vise od 70kn a ne znam na sto bih ih potrosio.  fpalm1

Ako nista drugo, posto mi je ostalo nesto sitnisa od proslog bona, kupio sam samo stazu i dva avatara i sad mi je ostalo 13 lipa.
E nacekat ce se PD i PS kad cu im sljedeci put nesto kupiti. Mora se toga sakupiti da bih razmislio uopce za bon  kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #230 u: Veljača 20, 2012, 00:02:13 »
Nego koji zaeb  kava1 Kupio prije par dana bon od 150kn a mislio sam potrositi lovu na ovaj zadnji DLC( staza i auti) i jos nesto ali na drugom accountu.
I sad, odem na moj drugi account, playstation store i kupim sadrzaj. Super, zadovoljan s onim sto sam kupio  kadt1kažem
S nadom da cu moci s parama koje su mi ostale na DomagojGT1 kupiti DLC za GT5 odem na PSS i unesem kod a ono pise code is invalid or expired.
Sad mi je ostalo na mom drugom racunu vise od 70kn a ne znam na sto bih ih potrosio.  fpalm1

Ako nista drugo, posto mi je ostalo nesto sitnisa od proslog bona, kupio sam samo stazu i dva avatara i sad mi je ostalo 13 lipa.
E nacekat ce se PD i PS kad cu im sljedeci put nesto kupiti. Mora se toga sakupiti da bih razmislio uopce za bon  kadt1kažem
Odgovorio sam ti i na GTS da si skidanjem Family Packa mogao aktivirati kupljeni DLC i na tom drugom profilu , ali vidim da si lovu već potrošio  vjerovatno na nešto drugo fpalm1
« Zadnja izmjena: Veljača 20, 2012, 00:06:08 od KimiHR »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #231 u: Veljača 20, 2012, 00:42:57 »
Shvatio sam sto si htio reci. Znaci na DomagojGT1 sam od ostatka kupio samo ovu novu test stazu jer za aute nisam imao dovoljno para.
A na tom drugom acc cu skinut family pack i kupit aute koje onda mogu imati i na mom primarnom profilu.
Comprende frende sm1jeh?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #232 u: Veljača 20, 2012, 12:26:37 »
Imam jedan problem u B-specu, nemogu uć u zadnju trku, Nurb.24h, treba mi 40L, a ja imam četvrtinu od 37L  jaad
Stvar je u tome što mi se taj B-spec počeo sviđat tek u endurance utrkama, a to tad nisam vozio sa preporučenim autima.
Sad vozim ponovno sve, ali mi nekako to sporo ide punjenje levela, ću ja to uspjet napunit?  fpalm1

Trebali su to bolje limitirat, sigurno nisam prvi kojem se ovo desilo.  jaad
« Zadnja izmjena: Veljača 20, 2012, 12:28:55 od Jack-Darkman »

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #233 u: Veljača 20, 2012, 14:00:20 »
To se svima dogodilo jer je tak zamisljeno, da se grinda do sudnjeg dana.
Stavi mu par utrka od 9h ili le mans 24h i trebao bi brzo napredovati.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #234 u: Veljača 20, 2012, 14:21:32 »
Kaj kukate oko jednog običnog BS lvl-a. 40, kad sami dignete sve šofere na taj level, onda kukajte  :P
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #235 u: Veljača 20, 2012, 14:34:17 »
Nije problem ako im stavis da voze endurance utrke.
Ako si ih dizal u ovim kracim utrkama onda stvarno imas celicne zivce i volju.
Nije to za mene, 24h i dok se probudim ima da naraste za 20lvla  cer1njo

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #236 u: Veljača 20, 2012, 20:48:06 »
Imam jedan problem u B-specu, nemogu uć u zadnju trku, Nurb.24h, treba mi 40L, a ja imam četvrtinu od 37L  jaad
Stvar je u tome što mi se taj B-spec počeo sviđat tek u endurance utrkama, a to tad nisam vozio sa preporučenim autima.
Sad vozim ponovno sve, ali mi nekako to sporo ide punjenje levela, ću ja to uspjet napunit?  fpalm1

Trebali su to bolje limitirat, sigurno nisam prvi kojem se ovo desilo.  jaad
Nažalost online B-spec Challenge na LeMansu i Spa su istekli , a na njima se zarađivalo masu XP-a.Ne znam koliko se dobije na ovim  što su preostali.
Znam samo da je prije dok nije bilo tih online B-spec grindanje najbrže išlo kroz Remote Race ali sa drugim profilom.Dakle napravite ili već vjerovatno imate drugi account , pošaljete FR , na glavnom profilu sve svoje vozaće stavite u Share mod,i zatim ih kroz Remote race sve koristite na drugom profilu.Također bi bilo dobro da imate i još kojeg frenda na tom pričuvnom profilu koji ima Sherane vozaće da možete napuniti cijeli grid jer je tako i lova i XP-i koji se dobiju najveća.Mada ni taj Remote već dugo nisam pogledao i ne znam dali su išta mjenjali.
Ni taj naćin nije nešto ekspresno brz što se tiće grindanja , ali po meni ipak nešto brži nego kroz klasićne B-spec utrke.Osim toga utrke nisu pretjerano duge , pa ako nemate baš previše vremena mogu se odraditi samo jedna-dvije.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #237 u: Veljača 20, 2012, 21:13:24 »
@Montoya- Mogu mislit kolio ti je trebalo vremena da digneš vozače na 40L  cer1njo Al mene to ne zanima.
                 Bitno samo da je A i B spec 40.

Kimi- neda mi se komplicirat, stavit ću ga 9h da odvozi kako kaže Therg. Valjda će se dignuit level jer sam taj enduranc prošao sa preporučenim autom. A sad dal to ima veze nema, neznam.   hmm

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #238 u: Veljača 20, 2012, 21:30:22 »
    Izbor auta nema nikakve veze s količinom XP bodova koji se dobiju u određenoj utrci .
Po meni  jedna od najdebilnijih stvari u GT5 je baš to što su taj zadnji endurance stavili da se mora biti LV. 40 da bi se on mogao voziti.Jer kad se jednom dođe do tog 40. levela XP bodovi više se ne mogu puniti pa tako bodovi koji se zarade na tom enduranceu ne služe nićemu, totalna debilana.
   Trebali su ga staviti bar na 39.
Meni osobno je bilo iznimno teško odrađivati te endurance u B-spec , jer nisam mogao izdržati tolko vremena a da ja sam ne odvozim koji đir  kadt1kažem . a i s tim Remote je išlo malo brže.
A drugi profil svakako nije loše imati pa i zbog slanja kartica , ja još uvijek gotovo svakodnevno šaljem karticu doduše ne više na glavni profil već drugi i to je jedino što me u igri još donekle zabavlja osim onlinea.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #239 u: Veljača 20, 2012, 21:51:55 »
Kako misliš nema veze izbor auta? Da sam vozio sa preporučenim autima isto bi mi se desilo? Tebi se isto desilo?
Debilana je što nema tog limita u izboru auta/PP-a, ovako u 90% kupova uđeš sa nekom "zvijeri" i pogaziš ih.

Remote race??