Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285391 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #240 u: Veljača 20, 2012, 22:38:14 »
Htjeo sam reći da koje god auto koristio , a zadovoljava uvjete koji su za određeni event postavljeni, količina XP-a koja se u tom eventu dobije je ista.
A sam PP sustav i nije nešto najbolje rješen i po meni nije neki pouzdani pokazatelj izjednačenosti automobila u GT-u.Osim toga možeš uzeti auto kojem PP-i prelaze zadanu vrijednost za određeni event i zatim ga kroz onaj Engine Limiter smanjiti na tu traženu vrijednost.Al takav auto i dalje ostaje puno brži od ostalih iako ima isti broj pp poena , a najviše zbog okretnog momenta koji se takvim limitiranjem ne mjenja.
Remote Race!!!!
Nalaze se pod Comunity i ispod ikone my lobi , čovječuljak sa slušalicama na glavi.
O čemu se tu radi : To su B-spec utrke u kojima se tvoj B-spec vozać utrkuje s B-spec vozaćima tvojih prijatelja koje imaš na friend listi , a koji su svoje vozaće stavile u Share whit friends mod.U tim utrkama ti kao host možeš koristiti samo jednog svog vozaća , ali recimo sve moje vozaće koji su u Share modu,Zato sam napisao da treba igrati s drugim profilom jer tada koristiš sve vozače na onom glavnom profilu i svi oni zarađuju određeni broj XP-a i love ovisno o poziciji koju su osvojili u utrci:Lovu i XP-e moguće je pokupiti kada uđeš pod Driver izbornik.U tim utrkama ne možeš vozaću izdavati nikakve zapovjedi , a to ne mogu naravno ni tvoji frendovi čije vozaće koristiš , dakle samo gledaš (čudno , ali ponekad zna biti jako interesantno za gledati).Specifičnost tih Remote utrka je i ta da ih možeš hostati i kada nisi doma uz svoju konzolu , tj. s nekog PC-a ili čak i nekih smart-telefona , ali konzola mora biti upaljena i kroz taj Remote stavljena u online.Npr. prije posla upalim konzolu i stavim je u taj online , odem na posao gdje npr. imam PC s pristupom netu , prijavljujem se kroz službenu stranicu GT na PSN na svoj account i hostam utrku.
Kolko se sječam večina tih utrka trajala je dvadesetak minuta , a počinješ tako da najprije odrediš svog vozaća za utrku , a zatim dodaješ vozaće tvojih prijatelja , a maximalni broj vozaća u utrki je 16.Nakon starta sve je kao da gledaš neki replay.
« Zadnja izmjena: Veljača 20, 2012, 22:42:08 od KimiHR »

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #241 u: Veljača 22, 2012, 17:55:38 »
Imam mali problemčić s DLC-om u igri. Jučer sve fino funkcioniralo, isprobao aute, stazu (spa), onu brzinsku pistu i tako, danas ušao u GT 5, nema testne piste, nema SPA, aute koji me čekaju u kamionu za pruzimanje, mogu preuzet i nađu se u garaži, ali kada kliknem na njih piše mi da reinstaliram car pack 3. Što se dogodilo s DLC-om?

 cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #242 u: Veljača 22, 2012, 19:31:15 »
Ne znam jaad
Samo probaj otici van GT moda i onda klikni na zadnju ikonu, downloadable content. Tamo bi ti trebalo pisati installable> na to klikni i instaliraj sve na isti princip. kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #243 u: Veljača 22, 2012, 20:41:25 »
Imam mali problemčić s DLC-om u igri. Jučer sve fino funkcioniralo, isprobao aute, stazu (spa), onu brzinsku pistu i tako, danas ušao u GT 5, nema testne piste, nema SPA, aute koji me čekaju u kamionu za pruzimanje, mogu preuzet i nađu se u garaži, ali kada kliknem na njih piše mi da reinstaliram car pack 3. Što se dogodilo s DLC-om?

 cry1
Jesi li slučajno obrisao Buby-ev account s konzole ako ti je on sherao DLC ?

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #244 u: Veljača 22, 2012, 21:57:02 »
Da :(

Ako ga vratim bi radilo?  cry1

EDIT1
Vratio ga ponovnim logiranjem i aktivacijom.  hug1
« Zadnja izmjena: Veljača 22, 2012, 23:16:11 od Cole »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #245 u: Veljača 24, 2012, 09:47:31 »
@Kimi- nema me radi obaveza već par dana pa ti nisam ni stigao zahvalit na detaljnim i slikovitim odgovorima  thumbs1
           Vidimo se na stazi.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #246 u: Veljača 24, 2012, 10:34:59 »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #247 u: Veljača 24, 2012, 12:43:13 »
ajd ako čete se vozikati večeras ili sutra,možete mi se slobodno javiti na psn pa da se i ja malo provozam sa vama....ako mogu!! šofe1

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #248 u: Veljača 25, 2012, 09:52:07 »
Danas počinje 24h online utrka na Nurbu, postojal bude i live stream:

http://www.gtplanet.net/gt5-nurburgring-24hr-online-race-live-stream-coverage/

Ja (puno nas zapravo) i da hoćem, nemrem 24h voziti bez da me odlogira jer svako tolko se defaultno (T-com) resetira router...
Dobro, u zadnje vrijeme barem nema ostalih, "izvanrednih" pucanja veze.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #249 u: Veljača 25, 2012, 13:58:03 »
Taman bi nas izbacilo u zadnjem krugu  cer1njo fpalm1
Svaka cast ljudima koji misle ovo voziti i odvoziti ave1

Edit: Kvaliteta prijenosa je uzasna.
« Zadnja izmjena: Veljača 25, 2012, 15:58:22 od Thergothon »

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #250 u: Veljača 25, 2012, 17:59:06 »
pozdrav svima!!!!
može pomoć...pošto sam tek od jučer online,nije mi jasno kako ući u utrku online,dešava mi se kad uđem  u lounge i izaberem neku sobu mogu samo promatrat utrku ali ne i sudjelovat u njoj...

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #251 u: Veljača 26, 2012, 08:45:25 »
Danas počinje 24h online utrka na Nurbu, postojal bude i live stream:

http://www.gtplanet.net/gt5-nurburgring-24hr-online-race-live-stream-coverage/

Ja (puno nas zapravo) i da hoćem, nemrem 24h voziti bez da me odlogira jer svako tolko se defaultno (T-com) resetira router...
Dobro, u zadnje vrijeme barem nema ostalih, "izvanrednih" pucanja veze.

Baš malo čitam komentare na GTPlanetu , izgleda da je sve to jadno organizirano.Od ovog live-streama bole oči , kvaliteta je blago rečeno jadna i naspram toga replayi koje sam stavljao na YT su superkvaliteta.Ni oni izgleda nisu bili pošteđeni izbacivanja iz lobija , a naravno ni od specijalaca štemera.I koliko sam razumio tek 6 auta na stazi , sve skupa jadno.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #252 u: Veljača 26, 2012, 17:03:46 »
Krivi topic. 

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #253 u: Veljača 26, 2012, 20:00:52 »
Prejadno, malo sam pratio unatoc losoj kvaliteti. Trzanje i lagganje u svakom zavoju...

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #254 u: Veljača 27, 2012, 14:08:09 »
ja neznam u čemu je problem ali ja nemogu da osvojim zlata u Nascar advancedu  pa da ga jeb...
neznam!! ave1