Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285392 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1185 u: Prosinac 26, 2013, 13:15:04 »
Kaj Sony gasi servere?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1186 u: Prosinac 26, 2013, 14:59:40 »
Da, citao sam da 20.05. servere gase.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1187 u: Prosinac 27, 2013, 09:49:09 »
Mislim da je to logično.
Do gašenja ima još skoro pol godine, a tu je GT6 i još važnije (ne nama, politici Sonya vjerojatno), PS4.

Dakle, tri i pol godine fenomenalne podrške, kakvu ne pamtim ni u jednoj drugoj igri.
Sad je tu nasljednik, koji je realno dosta bolja igra, i s njim završava PDi era na PS3-u.
 
GT7 je sigurno u izradi, a nebi se čudil i nekoj posebnoj verziji za Vitu, na koju je sad prebačen ogroman fokus.
Online trofeja nema, tak da se i po tom pitanju nema prigovoriti - a da i ima, još je pol godine vremena.

Da je recimo šestica izašla na četvorci, nema šanse da bi tak skoro ugasili servere za PS3 verziju.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1188 u: Ožujak 20, 2014, 08:15:28 »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1189 u: Ožujak 20, 2014, 16:47:37 »
Što je to? Mislim nisam igrao GT od 2008., tako da neznam.  jaad
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1190 u: Ožujak 21, 2014, 00:20:00 »
Nisi ni mogao znati kad je to online funkcija uvedena u GT5. Eventi u kojima je cilj biti prvi / imati najvise bodova, kako bi osvajanjem broncanih, srebrnih i zlatnih trofeja dobio "visoke" novcane nagrade u kombinaciji s novim autima, ili odjecom ili bojama koje se takoder nude kao nagrade u igri. Mijenjaju se na tjednoj / dvotjednoj bazi, vise se ne sjecam, i vrte se u krug jer ih ima otp 15ak -20ak razlicitih vrsta....
Super je to bilo u GT5 voziti jer si imao online poredak na svakom od tih utrka protiv vremena, drift triala, pa si imao izbornik s tablicom postignutih rezultata svih tvojih frendova, kao i svjetskih top 256 najbrzih vozaca s kojima si se mogao natjecati u tom odredenom eventu.
U GT6 je ponesto od toga izostavljeno, pitaj Kaza zasto.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1191 u: Ožujak 21, 2014, 07:42:33 »
Hvala na odgovoru. Šteta što se uskoro u GT5-u online gasi, pa ja neću stići postaviti vrijeme.... Mislio sam ga kupiti kad pređem GT6, da malo vidim razliku, ali to tek kasnije.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1192 u: Ožujak 21, 2014, 20:08:56 »
to je jedino što u gt5 nisam ni danas riješio-s red bulom sam samo monzu uspio odvozit,a suzuku i nesjećam se kaj je treće,možda jednog lijepog dana...... šofe1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1193 u: Ožujak 21, 2014, 21:13:56 »
Nurburgring GP.

Kod mene sva zlata, jos mi fale 2x po dvije 24-satne utrke i onda bih imao 100%. A valjda cu ovo ljeto uspjeti. To govorim vec 2 godine ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1194 u: Ožujak 22, 2014, 00:43:31 »
oćemo se mjenjat-meni lakše odrajvat 2 x 24 sata nego ova 2 x 2 kruga p1va

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1195 u: Svibanj 25, 2014, 14:23:01 »
Konačno online.

Odvozio Seasonal Event finale i na TGTT-u s Mazdom sam bio nakon 7-8 krugova 493. 1.15.411, odvoženo s DS3.
A Nurb je bio pravi izazov, par puta sam došao do 6. minute time triala i bio sam na granici s 8.45 - vremenom za zlato. No, uvijek bi mi pocrvenilo. I onda isponova. Ostvario sam 8.44.7xx, na jedvite jade i uz sigurnu vožnju. Osvojio 7 milijuna cr., super mi je došlo jer sam imao možda 150000 cr. I sad, ako kupim GT6, dobio sam nekih 5 auta? Kojih, di je taj info?
« Zadnja izmjena: Svibanj 25, 2014, 17:05:32 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1196 u: Siječanj 03, 2015, 13:19:48 »
Jucer u 13:44 po srednjoeuropskom vremenu, pala je platina iz GT5. Tako sam usao u elitu od nekoliko stotina, mozda i tisucu koji na svijetu imaju platiniran taj naslov. Najveca prepreka pri osvajanju platine je pala jos davne 2012., otada sam samo pustao mojih 5 ludih vozaca s uzica da voze ono cudoviste koje ti daje krila. Zadnji trofej mi je bio The Air of Experience, koji trazi da dovedes vozacevo iskustvo na maksimum.
Nakon cca 125 000 km gotovo je moje druzenje s GT5, jos malo pa cu i s GT6 zavrsiti, koji je pussysmoke za GT5.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1197 u: Siječanj 03, 2015, 19:34:16 »
Čestitke DogZy  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1198 u: Siječanj 04, 2015, 00:21:52 »
Jucer u 13:44 po srednjoeuropskom vremenu, pala je platina iz GT5. Tako sam usao u elitu od nekoliko stotina, mozda i tisucu koji na svijetu imaju platiniran taj naslov. Najveca prepreka pri osvajanju platine je pala jos davne 2012., otada sam samo pustao mojih 5 ludih vozaca s uzica da voze ono cudoviste koje ti daje krila. Zadnji trofej mi je bio The Air of Experience, koji trazi da dovedes vozacevo iskustvo na maksimum.
Nakon cca 125 000 km gotovo je moje druzenje s GT5, jos malo pa cu i s GT6 zavrsiti, koji je pussysmoke za GT5.

a .,kak dobiš platinu? broj km ili ...?
di se to vidi?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1199 u: Siječanj 04, 2015, 15:34:33 »
Platinu (trofej) dobijes kad osvojis sve ostale trofeje u igri.
Kad si u PS3 meniju, predzadnji stupac (znaci lijevo od poruka) ti je za prikaz trofeja.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.