Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285172 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #300 u: Ožujak 07, 2012, 15:34:03 »
Došo do 30. levela, sad idem nastavit. Isšrobao Vettel Chalenge, majko mila, do 400 za 5,6 sekundi, probao sam 20 puta na Monzi, samo jednom uspio prvu šikanu dobro odvozit, bit će potrbno dosta vježbe s tom mrcinom. sm1jeh
Mislio sam ga odmah i kupit, ali košta 20 milja, morat ću još štedjet. ;D
Budem probo i All Starse danas riješit.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #301 u: Ožujak 07, 2012, 16:00:42 »
Dobit ćeš ga i kada dođeš na level 35 u B-spec , te po jedan za kompletiranje sva tri eventa određenom medaljom (bronza , srebro , zlato)

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #302 u: Ožujak 07, 2012, 16:02:26 »
Super, onda ću danas ić po bronce, morat ću puno vozit da se naviknem na njega i neke bolje rezultate  njim.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #303 u: Ožujak 07, 2012, 18:50:02 »
Kimi, jesu i za Vettela spustili (olakšali) vremena  hmm
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #304 u: Ožujak 07, 2012, 18:52:24 »
Da , ali samo za broncu . srebro i zlato su ostali isti kao i na početku

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #305 u: Ožujak 07, 2012, 18:56:37 »
Mislim da su vremena za srebro preblizu onog za zlato. Trebali su staviti da je za srebro točno između bronce i zlata.
Ne vidim ničeg korisnog što su ovako postavili vremena, osim možda toga da su htjeli postići efekt da stalno i stalno voziš i da kad već budeš blizu srebra, znaš da si u igri i za zlato. Tako ja percipiram.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #306 u: Ožujak 07, 2012, 19:04:23 »
Vrijeme za broncu i jesu spustili (i to dosta) zato što je trebalo pišat krv i za nju , pogotovo s kontrolerom.Čak i ako pogledate replay što ga je kao Vettel odvozio i koji je u biti onaj duh u samom eventu , vidjet će te da ni on nema vrijeme potrebno za zlato.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #307 u: Ožujak 07, 2012, 19:06:27 »
Mislim da su vremena za srebro preblizu onog za zlato. Trebali su staviti da je za srebro točno između bronce i zlata.
Ne vidim ničeg korisnog što su ovako postavili vremena, osim možda toga da su htjeli postići efekt da stalno i stalno voziš i da kad već budeš blizu srebra, znaš da si u igri i za zlato. Tako ja percipiram.

Kaj god da su htjeli postići, uspjeli su :)
Iako velim, nije mi tolke muke zadaval Vettel, iako objektivno je najteži.
To (većinu najtežih eventa, licence uspel s padom prije) sam riješil sa G27, dok je Cole pil slanu vodu  ;D

Nego, točno se sjećam tih razlika i prednosti koje nosi G27 nad DFGT, morem si misliti kak je tek u slučaju (bilo kakvog) kokpita...kad je sve fiksno, niš ne bježi, ne žulja...
A na T500 RS da i ne pomišljam.

Kod vrhunskih šofera bolji volani donose određenu prednost, to sa sigurnošću tvrdim ;)
A onom ko ne zna, badava i svemirski brod...


CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #308 u: Ožujak 07, 2012, 19:21:41 »
Istina do zadnje riječi thumbs1 šofe1

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #309 u: Ožujak 07, 2012, 20:39:32 »
Therg.- Prosim te lepo da prokomentiraš Montojin zadnji post?  kava1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #310 u: Ožujak 07, 2012, 20:42:44 »
Istina je da, i sam vidim koliko mi je NEUSPOREDIVO LAKSE s volanom preći Vettela nego s đojom. Ono što mi je tebalo s DS3 200 pokušaja, to mi je s DFGT trebalo točno dva kruga.
Imao sam ja u mislima WSP ili nešto slično tome, čak mi je bilo i nuđeno ali tad nisam imao para za to. Morao sam birati ili to ili DFGT.
Za razlike te tu neću pitati...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #311 u: Ožujak 07, 2012, 21:48:58 »
Zanima me gdje se moze kupit ili osvojit ovaj auto: Caterham Seven Fire Blade '02

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #312 u: Ožujak 07, 2012, 21:59:33 »
Therg.- Prosim te lepo da prokomentiraš Montojin zadnji post?  kava1

Za kokpit se slazem, al moje misljenje je i dalje isto kao sto sam ti napisao u PP.
Kvalitetniji volan od covjeka ne moze stvoriti boljeg vozaca. Jednako sam brz kao i na driving force pro. Pokreni Gt4 HD demo ili gt5 prologue - stari nick tamo imam ali s vecinom auta u top10 na TT listi s DF Pro.
Cak sam s novim volanom u ono vrijeme (G25) bio sporiji jer mi je trebalo privikavanja na tvrdju kocnicu. U slucaju T500rs ista stvar, sam gust puno veci ali vremena podjednaka.
To pravilo vrijedi samo u slucaju da nisi probao nesto bolje. Dok se vratis sa konja na magarca (Npr. s fanateca na DFGT) bit ces sporiji i ovaj stariji volan ce ti se ciniti poput igracke na kojoj vise ne znas kociti ni dozirati gas. Govorim iz iskustva.
Naravno da ima izuzetaka ali navika je najvazniji faktor.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #313 u: Ožujak 07, 2012, 22:03:18 »
Znam zašto kuul
Osvojiš ga u A spec Extreme eventu ako budeš prvi u Formula GT prvenstvu kadt1kažem
I rijedak je u OCD-u...
« Zadnja izmjena: Ožujak 07, 2012, 22:18:54 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #314 u: Ožujak 07, 2012, 22:23:15 »
Znam zašto kuul
Osvojiš ga u A spec Extreme eventu ako budeš prvi u Formula GT prvenstvu kadt1kažem
I rijedak je u OCD-u...
Hvala ;)