Autor Tema: No Man's Sky  (Posjeta: 25673 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #30 u: Kolovoz 10, 2016, 14:33:03 »
Stigla i prva recenzija.Kaze covjek rent or buy on deep deep sale.

No Man's Sky Review "Buy, Wait for Sale, Rent, Never Touch?" - YouTube
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #31 u: Kolovoz 10, 2016, 16:24:07 »
Da mi daju ovo ne bi igrao, i to je to povlacim se iz teme...

Offline Cole™

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #32 u: Kolovoz 10, 2016, 18:07:40 »
Hvala ti na doprinosu u ovoj temi.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #33 u: Kolovoz 10, 2016, 18:11:01 »
Prema prvim reakcijama mi se čini da je gameplay kvaliteta rang ala korejski mmo.

Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #34 u: Kolovoz 10, 2016, 18:39:31 »
Toliko o tome da su sanse za susret 2 igraca skoro pa nemoguce.Al sta je najgore ljudi dosli na isti planet i nisu se vidjeli.Totalna glupost.

Dva se igrača susrela u No Man's Sky, ali se nisu mogli vidjeti | HCL.hr


EDIT:

Evo Boogie kralj im je sve reka, nasmija me do suza.

FRANCIS HATES NO MAN'S SKY - YouTube
« Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2016, 19:34:15 od bartul_9 »
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #35 u: Kolovoz 13, 2016, 19:53:59 »
Piratizacija turbo, prvi dojmovi ugh, dosadno kaj peče, al trenutno sam tak mamurni kaj mi paše ovakva igra, al da je dobro, niti ne.

Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #36 u: Kolovoz 13, 2016, 19:55:00 »
 cer1njo
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #37 u: Kolovoz 13, 2016, 20:54:21 »
Ok, ovo spada među najdosadnije igre ikad. Katastrofa.

Igra je baš totalno sranje, ne isplati se ni piratizirati. Žalim ljude koji su nasjeli na hype i pljunuli lovu za ovo. Zapravo, ne žalim, tak im i treba.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 13, 2016, 21:00:40 od ManTheRamparts »

Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #38 u: Kolovoz 13, 2016, 21:43:07 »
Hahaha ja tvrdim ima pola godine da ce igra bit smece.Ne samo to nego sam tvrdio da ce bit nedovrsena i na kraju se oboje pokazalo tocnim.

Ovaj Sean Murray sa svojim timom od 10 ljudi je napravio sranje.Igri fali 100 stvari, PC port je uzasan,nema MP itd.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Nexus

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #39 u: Kolovoz 13, 2016, 22:22:11 »
Hahaha ja tvrdim ima pola godine da ce igra bit smece.Ne samo to nego sam tvrdio da ce bit nedovrsena i na kraju se oboje pokazalo tocnim.

Ovaj Sean Murray sa svojim timom od 10 ljudi je napravio sranje.Igri fali 100 stvari, PC port je uzasan,nema MP itd.
Sranje?
Daj molim te...nemoj govoriti gluposti. Nije on kriv što je ekipa digla hype za igru...
Čuj tebe nema MP? Jer svaka božja igra mora imati MP? Ionako nitko ne igra MP osim ako je COD ili BF...

Igra sigurno nije sranje, ali je overhypeana zbog ekipe sa neta...klasično. To što ekipa ne gleda što kupuje i to što nije skužila kakav je ovo tip igre nakon drugog prikaza je sama kriva pa sada kenjaju po devu...a sve su mogli vidjeti...to je survival igra, sa istraživanjem i RPG elementima...nema tu neke priče osim jednog cilja, a to je doći do centra galaksije.
Sve su to rekli i pametni i iskusni su to mogli primjetiti prije 3 godine...ali jel bitno da se kenja.

Da krivi su za lošiji port, ali koja je igra dobro optimizirana za PC? Jbt nema igre koja ne izađe sa problemima na PC-u i još jednom ovo je INDIE igra, a ne EA  ili neki drugi generični gigant...to ljudi još ne kuže.
Ovi su ljudi barem pokušali nešto novo u Indie vodama...bazirati igru na random događajima i čistoj matematici je stvarno impresivno...bez loadinga spuštanje na planet i odlazak sa istoga i to sve u 6gb...daj to je meni prava mala revolucija u tom dijelu.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 13, 2016, 22:25:17 od Nexus »

Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #40 u: Kolovoz 13, 2016, 23:42:14 »
Sranje?
Daj molim te...nemoj govoriti gluposti. Nije on kriv što je ekipa digla hype za igru...
Čuj tebe nema MP? Jer svaka božja igra mora imati MP? Ionako nitko ne igra MP osim ako je COD ili BF...

Igra sigurno nije sranje, ali je overhypeana zbog ekipe sa neta...klasično. To što ekipa ne gleda što kupuje i to što nije skužila kakav je ovo tip igre nakon drugog prikaza je sama kriva pa sada kenjaju po devu...a sve su mogli vidjeti...to je survival igra, sa istraživanjem i RPG elementima...nema tu neke priče osim jednog cilja, a to je doći do centra galaksije.
Sve su to rekli i pametni i iskusni su to mogli primjetiti prije 3 godine...ali jel bitno da se kenja.

Da krivi su za lošiji port, ali koja je igra dobro optimizirana za PC? Jbt nema igre koja ne izađe sa problemima na PC-u i još jednom ovo je INDIE igra, a ne EA  ili neki drugi generični gigant...to ljudi još ne kuže.
Ovi su ljudi barem pokušali nešto novo u Indie vodama...bazirati igru na random događajima i čistoj matematici je stvarno impresivno...bez loadinga spuštanje na planet i odlazak sa istoga i to sve u 6gb...daj to je meni prava mala revolucija u tom dijelu.

Da sranje.Nije bitan hype bitno je da ovo sta je dostavio nije dovrseno i ne radi kako treba, niko ne prica o hypu, jednostavno igra je bezvezna i jednolicna.

Vidi njega...Ne treba imat MP bitno je da je covjek rekao kako ce igra imat MP i kako se 2 covjeka mogu srest u svemiru al da su sanse za to minimalne.Dva covjeka su se nasla na istom planetu, na istom mjestu nisu vidili jedno drugog, znaci nema MP, znaci Sean Murray je lagao.

Da krivi su sta PC port ne valja i sta PS4 verzija ima problema.Da ne spominjem uzasan pop in na konzoli i sve ostale probleme.

To sta su oni indie tim od 10 ljudi i sta rade ovakav projekt nikoga ne zanima.Napravili su igru koja nevalja, kojoj fali pola stvari, doslovno je nedovrsena.Sta bi ima trebao sada cestitat sta se trude, a to sta kupe 60 dolara za nedovrseno smece mozes objesit macku o rep.

Vauu mi smo INDIE tim od 10 ljudi i napravili smo nedovrsenu igru.Dajte nam priznanje za trud.HAhaha.

Odgadali su je 5 puta i na kraju je opet dosla nedovrsena, a ni day one patch nije popravio pola stvari.Znaci igra jos uvjek ima hrpu problema, nije dovrsena i nevalja.Lagao je za MP i samo klapao o 18 trinkviljuna(ili kako vec) nasumicno generiranih planeta i zadovljno trljao ruke i smjeskao se.Na kraju je dostavio sam nasumicno generirane planete i to je to.Sve ostalo u igri je uzasno.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Nexus

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #41 u: Kolovoz 14, 2016, 00:50:22 »
Sranje, a nisi ni igrao...nemoj tako.
Da kriv je hype koji se stvorio jer igra sigurno ne bi razočarala ekipa koja je digla hype radi eksperiment igre (da ovo je eksperiment igra) jer znaš što? Kada digneš hype onda su očekivanja puno veća...ono očekuju se 9tke i 10tke...tako da je taj dio vjerojatno ključan u NMS-u jer se sve ovo moglo predvidjeti prije 3 godine.

Isto tako igra je jedan veliki MP...to što se nisu prvi dan vidjela dva igrača može biti bug sa serverom...ono big fucking deal LAŽEEEEE! Daj molim te...ne hvataj se na te internet trolove koji prosplju razne priče i truju community...
Uostalom rekao je da je skoro pa nemoguće da se susretnu dva igrača...znači opet sve ispravno.

PC port nije ispeglan to svi znamo i što sada? PS4 nema problema, a taj pop in što vidiš je generiranje planeta tj. terena zato što je svaki unikatan i stvara se ispred očiju...tu je sve ok i to je normalno, a to se dešava pri brzim preletima. Inače PS4 verzija nema nikakvih problema.

Citat:
To sta su oni indie tim od 10 ljudi i sta rade ovakav projekt nikoga ne zanima.Napravili su igru koja nevalja, kojoj fali pola stvari, doslovno je nedovrsena.Sta bi ima trebao sada cestitat sta se trude, a to sta kupe 60 dolara za nedovrseno smece mozes objesit macku o rep.
Opet nisi igrao tako da ne znaš da li valja...što ti znači ovo "fali pola stvari"? Kojih?
To što je ekipa bila neupućena to je njihova stvar, ali bitno da toj istoj ekipi koja plače po netu svaku godinu Ubisoft prodaje "novi" AC, "novi" Far Cry, "novu" Fifu i ostali zbljuv...a kada netko ide nešto drugačije napraviti što nitko do sada nije napravio i ima svojih grešaka KAO I SVAKA IGRA onda odmah drvlje i kamenje, "oni nemaju pojma", "sranje" i ostalo...a svake godine smeća iz Ubisoft i EA radionica se štancaju i prodaju milijune...isto bugovita, nedovršena itd...samo što oni imaju timove od 300-400 ljudi...eto.

Opet nisi probao već samo blebetaš i pucaš u prazno...to štoo si slijep pa ne vidiš da ti svake godine ova smeća iz EA i Ubisofta prodaju smeća repetativna i nedovršena u malo lijepši celofan to je ok...

Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #42 u: Kolovoz 14, 2016, 00:58:43 »
Hahahah opet ova prica o EA i Ubisoft i kako su repetativna smeca.Jel iko od vas ikad pomislio da se meni svida jedan AC, jedan Far Cry, jedan COD i da ih igram i kupujem jer mi se igre svidaju, a ne zato sta moram.Nadalje opet prica kako me tjeraju i prodaju mi repetativna sranja.Niko me na nista ne tjera igram ih jer zelim i jer mi se svidaju ne zato sta mi neki pajdo iz Ubisofta drzi dvocjevku povise glave i tjera me da igram Far Cry.

Naveo si sto stvari o igri koje nevaljaju i kazes kako to nem veze, to je u redu.Oni su indie tim njima se to moze dozvolit.Koga briga jel to EA, Ubisoft ili neko 50ti, igra ne valja i to je to.Jedostavno pogledaj na netu lets play, pogledaj recenzije, pogledaj nekoliko videa i bit ce ti jasno da igra ne valja.Jednostavno izgleda ko early access naslov i to je to.

MA zapravo kad bolje razmislim sta cu ti objasnjavat, idem trazit trollove da mi punu glavu pa cu doc ode opet pisat gluposti i besmislice.Zivjeli trollovi.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Cole™

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #43 u: Kolovoz 14, 2016, 01:13:50 »
Ti si bartule posebna vrsta forumske kamikaze.    ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #44 u: Kolovoz 14, 2016, 01:16:01 »
Hahahah..Trudim se objasnit koliko mogu.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller