Autor Tema: Bloodborne  (Posjeta: 34094 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline blowfish

Odg: Bloodborne
« Odgovori #165 u: Ožujak 30, 2016, 21:23:12 »
javi se kad prodes  ;D

Ti si prošao?
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Praetorian

Odg: Bloodborne
« Odgovori #166 u: Ožujak 30, 2016, 21:25:54 »
Jesam main story nisam grobnice. To cekam PS4.5 za 60 fpsa  ;D

Ma najteze mi na pocetku bilo do kse nisam uhodao, ono sto kazes ginuo sam 100 sati do prvog bossa.

Offline blowfish

Odg: Bloodborne
« Odgovori #167 u: Ožujak 30, 2016, 21:33:49 »
Jesam main story nisam grobnice. To cekam PS4.5 za 60 fpsa  ;D

Ma najteze mi na pocetku bilo do kse nisam uhodao, ono sto kazes ginuo sam 100 sati do prvog bossa.

Dakle postaje lakše? Mislim, naravno da protivnici postaju teži, ali kad se privikneš nije više toliko 'frustrirajuće' i manje se gine?

Meni same borbe i nisu toliko teške. Za razliku od recimo Witchera na death march težini, non-boss protivnici su relativno lagani za ubiti ako se igra pametno, ali to što nema sejvanja me muči. Odnosno, čak mi se i sviđa sistem di nemreš sejvat kad hoćeš, veći je challenge. Ali stvarno su mi one lampe prerijetke. Mučim se pol sata, oprezan sam, igram taktički, ne rusham i onda mi se dogodi da me neki enemy zbog jedne greške zbombardira sa nekim combom i mrtav sam. Pa sad ti igraj opet pol mape ispočetka  cry1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Praetorian

Odg: Bloodborne
« Odgovori #168 u: Ožujak 30, 2016, 21:39:31 »
Ne bih rekao da postane laksa ali se naviknes. Ma nisu mape toliko velike kad si pootvaras shortcutove zacas napredujes. Samo istrazuj mape :)

Ne znam za tebe al men je ovo bio prvi susret s Ds igrama

Offline bartul_9

Odg: Bloodborne
« Odgovori #169 u: Lipanj 28, 2016, 20:35:17 »
Igrat ce se Bloodborne GOTY u Subotu nadam se.

Nisam odigrao nijednu souls igru i nemam pojma sta me ceke.Mislim pogledao sam dosta gameplaya i svega ostalog al nikad nisam zaigrao ovako nesto.

Uvjek su me znale iznenadit igre koje su mi se najmanje svidale i koje mi nebi bas bile napete.Npr. prije 8 godina sam krenuo igrat Dragon Age Origins i izgubio u njemu sate i sate, uzivao sam u igri, a djelovi price su mi jos ostali u sjecanju, iako je nisam zavrsio do kraja.Nisam uopce zelio odigrat igru, prijatelj mi sprzio dva DVDa, donio u razred i tako je krenulo.

Uvjek nekako srljam na vec provjerene zanrove koje znam da volim i imam osjecaj da sam se zasitio.Cisto se nadam da ce mi ovaj Bloodborne unjet potrebnu dozu noviteta i svjezine.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Bloodborne
« Odgovori #170 u: Srpanj 04, 2016, 20:00:57 »
Neznam zasto al imam neki cudan osjecaj da cu bit odlican u ovoj igri.Ulazim dosta samouvjereno, al vidjet cemo, javim prve dojmove kad izigram par sati.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: Bloodborne
« Odgovori #171 u: Srpanj 05, 2016, 14:33:31 »
Nemoj sam odustat, meni je za onaj prvi dio do prvog bossa trebalo dva dana da prodem taj dio. Al kad se uhodas ide.

Offline bartul_9

Odg: Bloodborne
« Odgovori #172 u: Srpanj 05, 2016, 14:47:15 »
Evo taman sam prosao onaj prvi dio(sad bi trebao doc do prvog bossa), umirao sam i umirao, al sam uhvatio ruku, bas moras igranjem i umiranjem dobit skill i vidis kako napredujes i kako si sve bolji.

Evo i malo dojmova.


Uspio sam napokon proc kroz Central Yharnam, to jest dosao sam do onog velikog mosta, spustio se u onu kucu, otvorio ona vrata i dosao do one baklje gdje mogu ic u Hunters Dream.Trebalo mi je dobra 3 sata da shvatim da stvarno moram ic mic po mic, takticki i jako oprezno.Odma te ubace u totalni haos, je da su ovo slabiji protivnici, al doslovno jedna greska te ubije.Izgubio sam pitaj Boga koliko blood echoesa dok sam se malo ustosio.Onaj me unistio na onim vratima na pocetku, ima ko neki double axe, pa se zavrti tri puta, ili skoci pa opali sjekirom, bas me izmucio, umro sam na njemu 15 puta.

Bitno je napravit dodge u pravo vrjeme u pravom smjeru i zaobic napad protivnika.Vecinom koristim heavy attack pa ih opalim jos 2 puta sa fast attack ako mogu.

Izabrao sam sjekiru i nikako nisam poduplao oruzje da mi bude vece, jel to sluzi icemu? Takoder sam uspio zaradit nesto blood echoesa i kupio sam Hunter odjecu.Pusku isto ne koristim previse, eventualno da namamim protivnika.

Kako da craftujem oruzje? Dobio sam neki gem stone, al nemam pojma kako ga stavit.

Obozavam citat poruke drugih igraca, a i dosta mi pomognu, recu mi gdje je neki item ili protivnik i podignu atmosferu sa ludim porukama npr. Beware beast ahead..You think you know? Itd.

Sta reci o igri? Stvarno mi se svida i moram priznat nakon sati i sati provedenih u igrama kroz koje doslovno samo prolazim, bez ikakvog gusta i izazova, ovo mi je doslo ko naruceno.Necu se jos previse hypeat i pisat svasta, al mislim da sam pronasao nesto sta stvarno volim.

Javim jos dojmova kad prodem jos naprjed i pobjedim ponekog bossa.

Ako imate kakav savjet rado cu ga prihvatit.

Inace ovo je moj lik, nezz bas mi se svida.Sta vam se cini? Mislio sam mu stavit one cvike za jedno oko, al sam odustao.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Bloodborne
« Odgovori #173 u: Srpanj 07, 2016, 18:13:25 »
Jucer sam sredio Cleric Beast u trecem pokusaju, a danas sam nakon puno, puno umiranja uspio sredit Father Gascoignea.

U pocetku me doslovno bilo strah uc u borbu sa njim, a nakon 20,25 pokusaja sam vec postao siguran u sebe i ulazio sam u borbu misleci idem ga sredit, i uspio sam.Osjecaj je stvarno fenomenalan, cak sam htio pogledat borbu na YT da razvijem taktiku i da mi bude lakse al sam odustao.Nakon ohoho pokusaja sam, sam razvio odlicnu taktiku i sredio ga bez problema.

Sada sam krenuo dalje u Yarnham i tek sada sam zbunjen totalno.Trebat ce mi barem 10 sati da naucim ovu novu dionicu.Level dizajn im je toliko dobar i savrsen da i nakon sta sam naucio Central Yarnham napamet znalo bi mi se dogodit da neznam doc ili pronac nesto.Evo prije sam dosao do onog Huntera ptice u nekom prolazu i sada nema sanse da taj prolaz vise nadem, stvarno im svaka cast.

Sam Yarnham je odlican i atmosfera je brutalna, bas sam se uzivio u ovaj lov i ulogu Huntera.Stvarno rjetko koja igra da je ovako imerzivna, jedino cega se sjecam da me uspjelo ovoliko uvuc u svoj svjet je bio Alien Isolation.

Odlicna igra i ogroman je gust igrat, umirat i postajat sve bolji.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Bloodborne
« Odgovori #174 u: Kolovoz 09, 2016, 18:39:01 »
Evo kako sam ga ja sredio.
Bloodborne™ How to easily beat father Gascoigne - YouTube

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: Bloodborne
« Odgovori #175 u: Ožujak 12, 2017, 19:26:20 »
Kako mi se igra ova igra opet. Moracu uzet Goty izdanje, igra je odlicna. Prvi susret mi je to bio s Souls igrama i bas mi je sjela igra.