Autor Tema: Red Dead Redemption II  (Posjeta: 69516 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline blowfish

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #150 u: Listopad 26, 2018, 13:24:03 »
A e...

All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline doktor1

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #151 u: Listopad 26, 2018, 17:20:19 »
Neka mi se Rockstar napuši kurca! Eto...

Offline ManTheRamparts

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #152 u: Listopad 26, 2018, 19:47:01 »
Igra je odlična, samo kaj je frame rate loš. Uzel sam pauzu jer me bu inače glava počela boleti. Odigral sam kojih 2 sata i početni dojmovi su JAKO pozitivni. Ko misli uzimati neku konzolu zbog ove igre samo nek nejde ispod PS PRO ili XO X. Općenito kolko sam videl na Digital Foundryju frame rate je katastrofa na osnovnim modelima. Inače igra lepo zgleda i na običnom XO-u, al imo trebali su spustiti detalje da bude stabilniji frame rate.

I nek idu u kurac kaj nisu ovo na PC izbacili, v 60 bi igral ko gospodin.

Offline Hrv4tin4

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #153 u: Listopad 27, 2018, 17:05:28 »
mene je igra očarala... Imao sam 2 streama i ne znam gdje sam bio zadovoljniji...
Al baš ima hrpa sitnica na koje nisam obraćao previše pozornost ranije. Odbijao sam gledati trailere i druge priče o igri. Sada sam još više oduševljen jer ekipa koja je znala te stvari nije bila iznenađena kao ja koji nisam za to niti znao.

Od toga da ti netko skine šešir metkom s glave. Možeš pucat u zrak da nekog upozoriš, ukoliko te netko skuži - zaletim se s konjem i lasom po njega. Malo ga odvučem u neku daljinu - lijepo porpičamo i onda me više ne želi tužiti  cer1njo

Isto tako bitno je staviti masku ako se radi neka kriminalna aktivnost jer te se tada teže prepozna.
Od toga da moraš paziti na odjeću koja može biti pretopla ili prelagana pa ti bude hladno. Družiš se s konjem, dižeš bonding level i onda ti krepa... I nema ispočetka ili konj te čeka u kampu - nabavi si novog, ponovno mu buildaj staminu i health i naravno bond level...

Pa do sitnih animacija koje su mi super.
uspio sam slučajno liku izbit oružje iz ruku (metkom). Atmosfera je zakon, pa kad bude kiša, taj krajoliki sve... Ma igra je živo čudo. Moraš čekat da kosa naraste i brada (nema ono odem do brijačnice i sve odmah bude tamo).

Znam da je vama sve to poznato, no ja još uvijek otkrivam sve što igra nudi. Iskreno, preporučam svima, ako netko pretpostavlja kako mu se nešto sviđa - ne gledajte apsolutno ništa od trailera i drugih stvari.
Znači, mogu prvi puta u životu reći da je meni ova igra....


Offline Hrv4tin4

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #154 u: Listopad 27, 2018, 19:03:18 »
Odlučih podijeliti s Vama i nekoliko screenova

Odlučih podijeliti s Vama i nekoliko screenova koje sam ulovio...

Sve ih možete pogledati ovdje

A meni možda najbolje/najdraže su ove:








Offline c0bra123

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #155 u: Listopad 27, 2018, 19:17:31 »
Troskovi na autu me sjebli da kupim igru... Od iduceg mjeseca budem ju kupio. Pa makar sam, morao ju imat. Toliko toga sam pozitivno procitao, ne zelim si niss spojlat vise, jer sve vise je previse.

Iskljucit mapu, istalirat apk na mob i lagano u avanturu. :)))

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Hrv4tin4

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #156 u: Listopad 27, 2018, 19:21:20 »
Troskovi na autu me sjebli da kupim igru... Od iduceg mjeseca budem ju kupio. Pa makar sam, morao ju imat. Toliko toga sam pozitivno procitao, ne zelim si niss spojlat vise, jer sve vise je previse.

Iskljucit mapu, istalirat apk na mob i lagano u avanturu. :)))

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

Baš to stari moj. Ovako ti doslovno igra izgleda bez mape. I sviđa mi se. Mapa eventualnona mobu, al vjeruj mi nakon par sati - neće ti ni to više trebati. Imaš u menu-u mapu i tamo pogledaš gdje si trenutno. Pratiš ceste, imaš i putokaze. Tako da nije problem, a i užitak je malo se izgubiti u tom svijetu.

Offline c0bra123

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #157 u: Listopad 27, 2018, 19:28:06 »
Pa vjerujem, nije Rockstar slucajno toju opciju stavio.

A kakav je online, sta nudi, samo to jos nisam istrazio. Iskreno- ne da mi se googlat, kad ima forum.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Hrv4tin4

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #158 u: Listopad 27, 2018, 19:31:27 »
Nema ga još. To će tek u 11. mjesecu biti beta. Ne planiram se baciti tamo u početku. Čekam kao što sam čekao i za GTA V. Ima vremena za to. U početku ni online u GTA nije bio zanimljiv i dobar, tek se par mjeseci kasnije razvio u pravu stvar.
Tako da za sada samo uživancija u SP-u.

Offline c0bra123

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #159 u: Listopad 27, 2018, 19:46:26 »


Nema ga još. To će tek u 11. mjesecu biti beta. Ne planiram se baciti tamo u početku. Čekam kao što sam čekao i za GTA V. Ima vremena za to. U početku ni online u GTA nije bio zanimljiv i dobar, tek se par mjeseci kasnije razvio u pravu stvar.
Tako da za sada samo uživancija u SP-u.

A to. Nisam znao, ja mislio ima i Online odma. Ali nitko ga ne spominje.

Selim se na tu igru ako bude valjao online, ghost ce na prodaju onda.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #160 u: Listopad 27, 2018, 20:24:10 »
mene je igra očarala... Imao sam 2 streama i ne znam gdje sam bio zadovoljniji...
Al baš ima hrpa sitnica na koje nisam obraćao previše pozornost ranije. Odbijao sam gledati trailere i druge priče o igri. Sada sam još više oduševljen jer ekipa koja je znala te stvari nije bila iznenađena kao ja koji nisam za to niti znao.

Od toga da ti netko skine šešir metkom s glave. Možeš pucat u zrak da nekog upozoriš, ukoliko te netko skuži - zaletim se s konjem i lasom po njega. Malo ga odvučem u neku daljinu - lijepo porpičamo i onda me više ne želi tužiti  cer1njo

Isto tako bitno je staviti masku ako se radi neka kriminalna aktivnost jer te se tada teže prepozna.
Od toga da moraš paziti na odjeću koja može biti pretopla ili prelagana pa ti bude hladno. Družiš se s konjem, dižeš bonding level i onda ti krepa... I nema ispočetka ili konj te čeka u kampu - nabavi si novog, ponovno mu buildaj staminu i health i naravno bond level...

Pa do sitnih animacija koje su mi super.
uspio sam slučajno liku izbit oružje iz ruku (metkom). Atmosfera je zakon, pa kad bude kiša, taj krajoliki sve... Ma igra je živo čudo. Moraš čekat da kosa naraste i brada (nema ono odem do brijačnice i sve odmah bude tamo).

Znam da je vama sve to poznato, no ja još uvijek otkrivam sve što igra nudi. Iskreno, preporučam svima, ako netko pretpostavlja kako mu se nešto sviđa - ne gledajte apsolutno ništa od trailera i drugih stvari.
Znači, mogu prvi puta u životu reći da je meni ova igra....

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Hrv4tin4

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #161 u: Listopad 28, 2018, 09:01:59 »
Inače, našao sam fora bug  cer1njo


Offline Cole™

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #162 u: Listopad 28, 2018, 09:26:48 »
Igra ima nekakav lagani blure? Jer mi se na svim prikazima čini da nema onako čisti jasni prikaz, do čeg je to?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Hrv4tin4

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #163 u: Listopad 28, 2018, 09:28:21 »
Mislim da je do YT kompresije...
Inače si skužio kako mi se zove konj? Imaš hint i na albumu koji sam podijelio - dolje desno u kutu...  hug1

Offline Cole™

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #164 u: Listopad 28, 2018, 09:37:57 »
Kak se zove konj? I zašto mi se ne javljaš na mobitel šabane?  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB