Autor Tema: Call of Duty: WWII  (Posjeta: 21904 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #60 u: Studeni 06, 2017, 20:27:22 »
Kak su zombiji? cer1njo

Offline Cole™

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #61 u: Studeni 06, 2017, 21:09:38 »
Dobro su, pozdravili su tebe i tvoje.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #62 u: Studeni 06, 2017, 21:22:45 »
 cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #63 u: Studeni 06, 2017, 21:35:24 »
 cer1njo cer1njo thumbs1 hug1

Offline Luckyluke

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #64 u: Studeni 06, 2017, 22:01:24 »
Hahaha  cer1njo cer1njo cer1njo

Ona špijunska misija... vrh ! Daj mi još jednu takvu i ja bum bil prezadovoljan igrom. Na momente sam mislio da igram Dishonored. Tako nešto vidjet u CoD-u mi je nepojmljivo. Misije do sad su bile solidne, ali ova baš odskače i unosi malo svježine.

Offline c0bra123

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #65 u: Studeni 06, 2017, 22:25:59 »
Dobro su, pozdravili su tebe i tvoje.  ;D
Ja mislio trebaju Doctora. :D

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #66 u: Studeni 07, 2017, 12:07:10 »
Ja brijem da bum se diskonektal s neta dok traje ovo svršavanje na COD i Assassin's Creed  kava1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #67 u: Studeni 07, 2017, 15:51:14 »
Nisam baš u stanju napisat post nakon pređene kampanje, ali samo moram reć da sam ugodno iznenađen, oduševljen i da nisam mislio da su oni u stanju pružiti ovakvo WWII iskustvo u AAA igri koje će biti uz bok jednoj od najboljih ratnih priča i ekranizacija - seriji Band Of Brohters. Svi bruje kako im je kampanja prekratka; no ja sam uživao u svakoj sekundi i nije mi nešto prekratka. Naravno da bih volio još i dva sata više, pa i više i od toga; ali ovo je odlično, eksplozivno i dramatično iskustvo. Dosada mi nijedna igra nije uspijela dočarati strahotu rata i tu atmosferu koja je bila savršeno ekranizirana u popularnoj seriji. No i tome dođe kraj te ova igra je uspijela i u tome. Detaljnu recenziju očekujte ovih dana, a ja ću stavit Band Of Brohters na skidanje. A možda se čak opustim i u drugi prelazak. Ja neznam kako postoji netko ko je ravnodušan prema ovoj kampanji?! Grafički je ovo vrh vrhova! Neznaš di bolje igra izgleda u ovim brutalnim CGI animacijama ili  u gameplayu. Mora mi se sve slegnut; jer trenutno sam još full pod dojmovima i u blagom šoku.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #68 u: Studeni 07, 2017, 17:10:02 »
Sve super, al zombiji? cer1njo

Offline Cole™

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #69 u: Studeni 07, 2017, 17:18:21 »
Meni je prolog sa zombijima super, ali matchmaking mi je bio KFS i nisam ga dočekal...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #70 u: Studeni 07, 2017, 17:19:57 »
A da, na PC-u nema split screen di je bila najveća zabava @Thergothon

Offline bartul_9

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #71 u: Studeni 07, 2017, 22:06:06 »
Call of Duty WWII Review - Worthabuy? - YouTube


Nista dobro nije rekao o igri.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Cole™

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #72 u: Studeni 08, 2017, 11:42:03 »
We don't even know how strong we are until we are forced to bring that hidden strength forward.
In times of tragedy, of war, of necessity, people do amazing things. The human capacity for survival and renewal is awesome.




Razvojni programeri Slegdehammer Games pod palicom Activisona, dali su nam najimpresivniju WWII igru, barem u mojim očima...





Nakon godina silovanja WWII settinga u FPS igrama prije deset godina tome došao je kraj i gotovo sve AAA igre bazirane na ratu otišle su moderni ili futuristički setting, dajući prostora ovom razdoblju rata da se izdigne iz pepela. Kako je ovih godina grafički prikaz u igrama postao sve fotorealističniji i kako igre sve bolje izgledaju u digitalnom obliku, ovo je bio odličan trenutak kojeg je COD franšiza iskoristila da poput feniksa uskrsne jedan od najinspirativnijih i najzanimljivijih razdoblja ratova u povijesti čovječanstva. Jasno je svima da kada Call of Duty ima kampanju koja je kratka šest sati, da će biti jako puno onih kojima će to smetati i da će podjeliti FPS fanove, a od nekih navući i mržnju. Budući da ja volim više kvalitetu prije kvantitetu, jedan sam od onih koji ovih šest sati smatra bombom među FPS-ovima i to onom vrlo pozitivnom.  Među onima sam koji su jedva čekali WWII setting pa evo koliko sam zadovoljan COD-ovom iteracijom i povratkom u to vrijeme...

~ Grafički igra izgleda fenomenalno! Neznam koji mi je bolji i impresivniji prikaz, onaj CGI-a ili tekućeg gameplaya!~






Naravno da je igra morala počet iskrcavanjem na Omaha Beachu! Prvo što mi je bilo bitno, što već i radim s nekoliko zadnjih COD naslova, da si ne spojlam jednu jedinu sekundu igre single player kampanje! Neznavši kakav me audiovizualni šok čeka, stavio sam headset i odvrnuo na 100% glasnoću i jedva izdržao tu glasnoću do kraja igre! Smatram da iako nije zdravo, da se ovakva kampanja jedino tako i odigra! Zvuk je perverzija! Grafički igra izgleda fenomenalno! Neznam koji mi je bolji i impresivniji prikaz, onaj CGI-a ili tekućeg gameplaya! Kretanje, težina oružja i naše kretnje i reakcije podsjetile su me na prvi prikaz  CGI gameplaya Brothers In Arms: Hell Highwaya kada je to jedino CGI mogao biti; a danas to imamo u gameplayu! Nisam mogao vjerovati da smo u COD-u dobili taktičke mogućnosti i podršku! Da su se vratili medpeckovi čije korištenje zadovoljava i one najzahtjevnije fanove realnosti! U prvoj misiji, je odmah postalo jasno koliko će igra biti strogo linearna i što prije FPS igrač to prihvati, prije će se opustiti i uživati u igri. Ono što me je iznenadilo i oduševilo kroz igru su neke opcionalne stvari koje možemo napraviti! COD je s ovom igrom stvarno postao malo raznovrsniji po pitanju onog što radimo u klasičnom napucavanju.

~ Glavni pokazatelj da će ovo biti odlična AAA igra i priča su mi bili glumci, koje sam odmah prepoznao ~






Osim grafike i atmosfere, glavni pokazatelj da će ovo biti odlična AAA igra i priča su mi bili glumci, koje sam odmah prepoznao. Odličan casting za ovu igru! Posao koji su napravili Josh Duhamel aka TSgt. William Pierson, Jonathan Tucker kao PFC Robert Zussman, Brett Zimmerman koji tumači našeg protagonistu Pvt. Ronald 'Red' Danielsa, odlična Bella Dayne kao Rousseau i meni najdraži lik u igri Jeffrey Pierce koji glumi Joseph Turnera, ma svi odreda su mi jako upečatljivi. Priča, karakterizacija likova, prezentacija tog rata i priče, sve me podsjetilo na najbolju ekranizaciju WWII razdoblja seriju Band of Brothers! Kada imaš takve likove siguran si da ćeš se vratiti igri barem zbog njih. Rijetko kada pamtim sporedne likove, odnosno njihova imena u igrama, pogotovo u FPS žanru; no ovim likovima sam odmah zapamtio imena čim sam prešao igru! Kemija među njima je savršena! Prijateljstvo, snažni odnosi među likovima, ljubav, snaga, sve je to vrlo emotivno i dobro odrađeno i prezentirano, pogotovo kada znamo da igra skupa s animacijama traje šest sati! Ja sam dugo čekao igru koja će klasično bojište u bilo kojem settingu zamjeniti za klaustrofobično čišćenje zgrada, u kojoj će biti malo pobliže prezentirana ta strahota rata, gdje će level design još bolje prikazati ruševine i općenito svu tu moć razaranja koju svaki rat napravi. Vjerujem da su u Activisionu bili svjesni da moraju čekat tehnologiju koja je sada dostupna, kako bi nam to omogućili i po meni rezultat je spektakularan. One ruševine u tenkovskoj misiji, odlična djelomična destrukcija, level desing onih blatnih misija, pa korijenje u rovovima i svaka misija je stvarno melem za oči po pitanju grafičkog prikaza! Top jebeni notch!

 
~ Zvuk headshota kojeg napravimo držeći dah je maestralan! Jedan od najboljih u igrama! ~






Prva misija iako me je grafički oborila s nogu, nije mi pružila onu satisfakciju kakvu bi očekivao od te misije i onu satisfkaciju koju sam dobio od svih ostalih misija! Grafički izleda bomba iskrcavanje u Normandiji, no odmah po odličnom iskrcavanju, ono čišćenje rovova me se nije previše dojmilo onoliko koliko sam želio, srećom pa je ostatak igre po pitanju toga kudikamo bolji. Odličan je to početak, no htio sam više od toga, kada je to sasvim moguće napraviti od ovakvog uvoda! Daljne misije su toliko raznovrsne i toliku svježinu su mi donjele da sam jednostavno oduševljen! Ima tu jako dobrog stealtha, eksplozivnih misija, misija kakve sam mislio samo da ću gledat u filmovima! Ona u Parizu mi je posebno dobro sjela! A sada nešto što mi je bolje od misija u igrama gdje dobijemo snajper! Većina igra ovog tipa ima specijalnu misiju gdje glumimo snajperistu! E u ovoj igri možemo jako puno vremena provesti sa snajperom i rezultat je savršen! U dosta dionica možemo naletjeti na snajper i totalno izmjeniti pristup u borbi. Nešto kao što bi to napravili u multiplayeru. Zvuk headshota kojeg napravimo držeći dah je maestralan! Jedan od najboljih u igrama! Dosada mi je favorit bio zvuk i satisfakcija iz The Divisiona. Mehanika pucanja je odlična, pogotovo to sa snajperom i nekim puškama, gdje nam je dozvoljen fokusa. Oružja imaju odličan balans i recoil na nekima je baš mesnat i težak, što me također obraduje. No hit markeri mi uništavaju taj osjećaj i imerziju! HUD mi izgleda lijepo iako bih volio da su nam ga ponudili isključiti! No ti hit markeri su jebena lošost i tu im to zamjeram! Mogućnost traženja municije, medpackova ili dimne bombe za označavanje neprijateljskog položaja za artiljeriju je odlična novost u COD serijalu! No di im je pamet bila sa otkrivanjem neprijateljske pozicije iliti wallhacka! Jebena lošost broj dva! Srećom pa se takvo nešto može izbjeć! No u par navrata sam zabunom zatražio otkrivanje neprijateljskih pozcija pa mi je igra uništila borbeno iskustvo!


 
~ Wolfenstein II: The New Colossus nedodirljiv FPS ove godine? I ovako kratki Call of Duty: WWII, puše mu za vratom!  ~






Baš sam u priči s ratnim veteranom koji je igrajući ovu igru bio pomalo isfrustriran i razočaran, jer su mogli ubaciti još puno toga, što nas povijest uči, a što igra nije obradila. On sam tvrdi kako je tu bilo puno mjesta da se igra obogati sa još par sati ratišta i da se neke borbe u igri još detaljnije obrade i da se još dublje prikaže priča i kemija među likovima kao i njihova pozadina. Ja iako se načelno slažem sa svime time, mislim tko nebi volio majku mu da ova igra je još dublja, detaljnija, strašnija i kvalitetnija!? Ali ovih šest sati je više nego ijedna Modern Warfare igra! Da li je kraća nego li svi mi želimo? Je! Ali je li tih šest sati jebeno maestralno čudo od Activisiona i Slegdehammer Gamesa? Jebeno je! U šest sati upakirali su prejebene likove, njihovu priču, fantastične misije i odličan gameplay uz prejebenu grafiku kakvu je WWII zavrijedio napokon! Je i meni je krivo što je kraj nakon šest sati, no šest sati jebene zadovoljštine je iza mene i ja samo razmišljam o ponovnom prijelazu! Krenuo sam gledat Band Of Brohters odmah po završetku igre i to je to! Jako blizu jedno drugome po pitanju produkcije! A ja se molim onom gore, da ovo nebude jedina igra! Daj mi isto razdoblje, nove likove ili neke od ovih likova i daj mi novih šest sati tamo iduće ili one iduće godine! Da toliko mi je ovo pasalo i bilo dobro. Call of Duty is back bitches! Zombije sam prošao prolog i izvrsno mi je! Kao netko ko nije igrao skoro nikad COD MP, mislim da će mi ovaj biti bomba! Mislio sam da je novi Wolfenstein II: The New Colossus nedodirljiv FPS ove godine, no i ovako kratki Call of Duty: WWII, puše mu za vratom!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #73 u: Studeni 08, 2017, 18:33:02 »
Ne znam.

Offline doktor1

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #74 u: Studeni 08, 2017, 19:10:12 »
Zbilja izgleda kao neka serija...  thumbs1





Ali neće se još igrat...