Autor Tema: Fat Princess  (Posjeta: 2599 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Fat Princess
« u: Siječanj 25, 2012, 16:56:37 »


Fat Princess E3 Trailer


Fat Princess Review


Igra je pravi dragulj, dostupna na PSN-u, totalna ludnica online, jako zabavno i zarazno! Temelji se na standardnom RTS receptu, samo s jednom značajnom promjenom u gameplayu - kontrolirate samo jedan lik. Na izbor za igranje ima par klasa: Villager, Worker, Priest, Ranger, Mage, Warrior, Ninja, Pirate i Giant. Klase se jednostavno mjenjaju u bazi promjenom 'šešira'. Humor i vizualan stil su odlični i sviđa mi se kaj su se odlučili uz taj 'slatkasti' vizualni stil ubaciti i krv. Puno krvi! Uglavnom - gameplay je fenomenalan i igra je topla preporuka svakom vlasniku 'trojke'. IGN-ov review malo bolje objasni stvari, zato je i priložen gore.

Čvrstih 9/10 od mene, a još nisam probal single-player modove.


Offline Jack-Darkman

Odg: Fat Princess
« Odgovori #1 u: Siječanj 26, 2012, 11:42:48 »
Kad sam vidio na PS3-u pročitao naziv igre koju igraš bila je faca WTF, što ovaj igra  cer1njo


Offline ManTheRamparts

Odg: Fat Princess
« Odgovori #2 u: Siječanj 26, 2012, 17:12:27 »
Preluda je igra, totalni hit!  ave1

Offline Thergothon

Odg: Fat Princess
« Odgovori #3 u: Siječanj 27, 2012, 22:24:05 »
Ova igra je odavno u top5 najboljih koje psn nudi na raznim listama. Mnogo puta sam imao na psn racunu para da te glava zaboli (150$)  i uvijek sam imao neke predrasude prema ovoj igri zbog neznanja i naravno da nikad nisam uzeo igru. Danas mi je kompa Ramparts share-al igru i ostal sam totalno iznenadjen. Moguce je igrati u cetvero na jednoj konzoli online, a a online je prica za sebe. Simpaticno, neozbiljno, humoristicno i krvavo do koljena  cer1njo Pravi dragulj, izgleda jednostavno al je u sustini dosta kompleksno. Zabavno do bola uz konstantno smijanje u co-opu. Tnx jos jednom Ramparts  hug1
« Zadnja izmjena: Siječanj 27, 2012, 22:33:46 od Thergothon »