Autor Tema: Ghost Recon: Future Soldier  (Posjeta: 14555 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Ghost Recon: Future Soldier
« u: Siječanj 26, 2012, 19:05:34 »


Nakon prvog trailera i demoa na E3-u 2010 godine i velikog hypa igra je odgađanja pa ček privremeno ostala bez PC verzije, što je naknadno ipak promjenjeno. U nastavku pogledajte najnoviji demo koji traje nešto više od deset minuta. Ovo mi je nekako mi je ovo isforsirano i nikako fluidno. Neznam možda griješim, možda samo lik loše igra. Igra izlazi 22. svibnja.

Ghost Recon: Future Soldier 'E3 Demo Gameplay' TRUE-HD QUALITY


Novi demo:

Ghost Recon: Future Soldier - Developer Demo


Dojmovi, komentari...
« Zadnja izmjena: Srpanj 08, 2012, 09:51:40 od Cole »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline budainka16

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #1 u: Siječanj 26, 2012, 19:09:41 »
Čuj, to da lik loše igra stoji, a za igru ćemo još vidit  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Cole™

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #2 u: Siječanj 26, 2012, 19:15:16 »
Ja im nekako vjerujem. Sviđa mi se sporina i smirenost. Da li će gameplay mehanika biti na razini to treba vidjet. Ako će oko toga sve biti uredu, mislim da onda dobivamo novu stealth uspješnicu iz Ubisoftove tvornice. U priči i misijama znam da nemogu fejlat.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #3 u: Veljača 19, 2012, 22:00:44 »
Ghost Recon Future Soldier - Inside Recon #1 - Animation & Cover

Izgleda vraški dobro, nakon ultra pozitivnog feedbacka, vjerovatno kupujem. ^^
« Zadnja izmjena: Veljača 19, 2012, 22:20:45 od Cole »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #4 u: Veljača 19, 2012, 22:19:16 »
Nisam nesto pretjerano zainteresiran za igru.
Odavno sam se uvjerio da su svi na isti kalup, probas jedan vidio si sve.
Probat cu i mozda odigrati, e sad dal je vrijedno mojih para ce vrijeme pokazati.

Offline Cole™

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #5 u: Veljača 22, 2012, 23:50:54 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #7 u: Ožujak 12, 2012, 22:33:57 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #8 u: Svibanj 20, 2012, 10:22:19 »
Izgleda da igra jako dobra, nakon prva tri rivjua ocjena 9.2.

explosion.com    7.5
gadgehit.com     9.0
ps3center.net    9.4
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #9 u: Svibanj 24, 2012, 00:55:16 »
Odličan 24 minutni film, koji je zapravo prequel igre. Film je pomogao snimit poznati Ridley Scott.
Ukoliko planirate odigrati ovu igru, bilo bi idealno da se zagrijete uz ovaj film.

Ghost Recon Alpha - Official HD Film
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #10 u: Svibanj 29, 2012, 01:19:46 »
Možda netko odigrao betu? Kakvi su dojmovi ?

Offline Kole

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #11 u: Lipanj 16, 2012, 12:31:30 »
Igra odgođena za 29.lipanj.(samo PC).
Ghost Recon: Future Soldier odgođen za PC | HCL.hr

Offline Cole™

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #12 u: Lipanj 26, 2012, 02:09:15 »
Prošao igru upravo i dojmovi od prije par dana još su pozitivniji. Za prelazak mi je trebalo nevjerovatnih 14 sati, što je barem 4 sata duže nego što sam očekivao. Dosta sam ponavljao situacija kada bi mi probao stealth taktika. Mogu čak reći da sam jako ugodno iznenađen šta je Ubisoft napravio s ovim naslovom. Ova igra ima mana da, no barem u mojem slučaju, ovo je ispala hit igra sa odličnom igrivošću.

Nakon zadnjeg Maxa Paynea mislio sam da ću dugo morati čekati na igru koja će imati raznovrsnije misije i odličan level design, po ovom prvom barem nisam dugo čekao, jer su u ovoj igri misije fenomenalno razrađene, raznolike i domišljate. Posebno mi rula misija gdje ste sami prepušteni sebi, Od polovice igre prema kraju misije znaju potrajat i po sat vremena,

Težina misija pri kraju igre prilično je izazovna i nudi dosta prostora za taktičko proučavanje i planiranje napada. Da bi situaciju učinili smirenom za daljnje napredovanje stealthom u kasnijem stadiju igre morat će te riješiti i do 10+ protivnika sa vrlo malim razmakom koje drže između sebe, što dodatno otežava planiranje stealth napada. Stealth je ovdje zaštitni znak ove igre, kao i njego cloak.

Oduševljen sam sinkroniziranom likvidacijom meta, koja još ima vežeg smisla jer dobijete dodatnih sekundu, dvije slow motion da riješite dodatne dvije, eventualno tri mete koliko je potrebno da nebudete primjećeni. Sviđa mi se jako što ti sinkronizirani šutevi i sami cloak nisu ograničeni. Cloak je stvarno jako koristan i nije pretjeran, neprijatelji te uoče ako si unutar 10 metara u njihovom vidnom polju.

Rula mi kada priđem meti na svega par metara što imam na izbor likvidaciju iz oružja te pridržavanje mete i klasično animacijsko ubojstvo sa rukama ili nožem. Stealth je stvarno izveden briljantno i možda najbolji što sam ga vidio u igrama.

Gadgeti i dodatna oprema upotpunjuju gameplay i proširuju taktičke opcije. Rula mi pesonja s raketama i drone koji je ujedno i cloak vozilo te emp sprava za hack određene elektronike. Gunsmith je nešto savršeno. Kada se prođe određen dio igre i zaradi nešto više oružja i dodataka, kombinacije svakog oružja ima tisuću.

Napucavanje je izvedeno jako dobro, no opet daleko je to od hit detectiona iz Max Paynea 3. Dojam malo kvari veliki crosshair, koji je stvarno mogao biti malo manji. Svaki segment gameplaya je fino ukomponiran u igru. Sviđa mi se što u nekim trenucima općeg kaosa igra je totalno skriptirana osim vaše pucnjave i tu dolazi do nekih spektakularnih scena, na sreću takvih trenutaka ima tek rijetko.

Zvuk je dosta dobar, simulacija zvukova oružja standardno je solidna i tipična  za Ubisoftove igre, no ono što mi jako rula u ovoj igri je glazbena podloga i glazba u pojedinim akcijskim scenama. Voice acting je na mjestu i zadovoljava dobro pogođene likove.

Vizualno ova igra oduševljava. Od odličnog level designa kako prezentacijski tako i nelinearnošću, do vremenskih uvijeta koji su stvarno nešto posebno. Igra pati od manjaka tekstura no na svim ostalim poljima briljira. Od osvijetljenja, kolorita i level designa. Priča je dobra, ne fantastična, ali dosta dobra. Sve ima smisla.

Cijelokupna prezentacija je odlična, no neće se svima svidjeti "virtualni krugovi" oko oružja, tagirano svijetleći neprijatelji  i općenito hud. Animacije ulaska u prostorije lijepo izgledaju, ali više manje besmislene su, jer su gotovo uvijek identične i nakon nekog vremena služit će vam da se odmorite od akcije ili planiranja.

Ekipica mi rula jako. Nema one Modern Warfare spike, nego je dobra brija i osjeća se nabrijanost i izrađenost likova. Posebno mi rulaju spike u kantinama u animaciji kada kulerski odjebu one šabane aka wanna be badass. Sviđa mi se isto tako ležerna homogenost ekipe.

Igra mi je pružila masu wow trenutaka i odličnog stealthanja i veliki palac gore Ubisoftu za ovakvu igru. Žalim samo što su izbacili onaj level pri prvom prikazivanju igre na E3-u kada misija počinje na plaži. Oduševila me i iznenadila igra. Ima svojih mana, ali nimalo me ne smetaju. Možda sam subjektivan malo za dojam i konačnu ocjenu, ali nemam nikakvih zamjerki. Svakako preporuka stealth fanovima.



9.2
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #13 u: Lipanj 28, 2012, 15:46:53 »
Stigao sam negdje do četvrte misije ako se ne varam, (snjeg u Rusiji) i igra mi je odlična. Nije run n gun šta mi se sviđa, sve se može proći sa stealthom! Customizacija oružja je odlična te si uvijek prije posložim po potrebi...

Priča nije nešto specijalno, ali drži vodu i to je to. Gameplay je meni fantastičan kao i cover sustav. Igram u HD rezoluciji, postavke high, Ambien Ocllusion, Paralax Maping, (ovo dvoje GTX460 nemože žvakat te sa time uključenim igra radi na kakvih 30 FPSa) i Motion blur isključeni, DX11 uključen, (teselacija na medium) te igra radi na 50/60 FPSa i izgleda vrlo dobro. Teksture jesu mutne, ali level dizajn i sve te sitnice, prašine, pijeska, magle, blata, oluje su fantastične. Primejtio sam da Volumetric Light totalno utječe na tu "atmosferu" prašine, magle i slično. Naime kada je na low ili medium to jednostavno ne izgleda toliko dobro kao na high....
I da AA u igri isključen te namješten FXAA u control panelu - puno bolje radi i izgleda!!

E sada, ako mi je DX11 isključen igra jednostavno radi na 25 FPSa bez obzira na ostale detalje i rezoluciju. Ne mogu podesiti ostale tipke na mišu jer se tada tipka A na tastaturi zablesira. To su jedine greške koje imam, a vidim da se mnogo ljudi žali bez obzira bio original ili pirat. I zna nekada zablesirat pa mi stavi 1920x1080 @24, (umjesto 60 refresh rate) te tada moram isključit DX11, stavit nižu rezoluciju te izaći iz igre pa ponovno ući i vratiti HD rezoluciju i DX11 da igra radi na 1920x1080 @60...

Sve u svemu nisam očekivao tako dobar gameplay..... Naravno igra se na Elite težini i to je to...







« Zadnja izmjena: Lipanj 28, 2012, 15:58:51 od doktor1 »

Offline buby0706

Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #14 u: Lipanj 28, 2012, 15:57:13 »
Jeste igrali MP!kakav je on....