Autor Tema: The Flash  (Posjeta: 2871 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

The Flash
« u: Prosinac 05, 2017, 03:45:59 »
After being struck by lightning, Barry Allen wakes up from his coma to discover he's been given the power of super speed, becoming the Flash, fighting crime in Central City.



The Flash is an American superhero television series developed by Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, and Geoff Johns, airing on The CW. It is based on the DC Comics character Barry Allen / Flash, a costumed superhero crime-fighter with the power to move at superhuman speeds. It is a spin-off from Arrow, existing in the same fictional universe. The series follows Allen, portrayed by Grant Gustin, a crime scene investigator who gains super-human speed, which he uses to fight criminals, including others who have also gained superhuman abilities.

The Flash premiered in North America on October 7, 2014, where the pilot became the second-most watched premiere in the history of The CW, after The Vampire Diaries in 2009. It has been well received by critics and audiences, and won the People's Choice Award for "Favorite New TV Drama" in 2014. The series, together with Arrow, has spun characters out to their own show, Legends of Tomorrow, which premiered on January 21, 2016. On January 8, 2017, The CW renewed the show for a fourth season, which premiered on October 10, 2017.


Citat:
Nakon 9 mjeseci koje je proveo u komi zbog udara groma nakon katastrofe koju je prouzročio akcelerator čestica, Barry Allen se budi i saznaje da mu je taj udar podario supermoć, nadljudsku brzinu. Uz pomoć ekipe iz STAR Labsa, koja je i prouzročila nesreću, Barry se bori protiv kriminala u Central City-u. Barry nije jedini koji je dobio moć nakon katastrofe, dobili su je i drugi tzv. Metahumani, koji većinom imaju zle namjere, a Barry-ev zadatak je da ih zaustavi.

U 12 dana pogledao sam tri sezone iliti 69 epizoda po 45 minuta, a ja se ne sjećam da sam ikad ijednu seriju pratio tim tempom i količinom. Počelo je sve da pronađem nešto dovoljno dobro da pratim nešto te da nadoknadim spin off Arrowa čiji sam veliki fan, a na kraju se ispostavilo da se radi o čudu o seriji. Svi koji rade na seriji su čudotvorci, jer mi je prosto nemoguće shvatiti kako su uspijeli toliko stvorit i na kraju povezat, a da to nema ogromnih rupa, pitanja i nelogičnosti. Vjerojatno će sigurno se nać dežurni analizatori koji kuže propuste i rupe, ali mom oku i pameti je to promaklo. Nakon tri sezone mogu samo reć da je gluma Tom Cavanagh izvan svega u ovoj seriji, pa čak i same izvedbe serije. Najbolji lik ikad je <3. Negativci u svakoj sezoni su savršeni. Build up za svaku sezonu je fenomenalan, kao i filter epizode te crossoveri sa još dvije serije. Sada ću napraviti malu pauzu od serije, jer nemogu gledat seriju epizodu po epizodu dok se još serija snima, pa ću napravit stanku...

Za tko god nije gledao seriju spojler...


Spojler za prvu sezonu...


Za drugu sezonu...


Tretja sezona...

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB