Autor Tema: Regrutiranje novih članova  (Posjeta: 19102 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Regrutiranje novih članova
« u: Siječanj 29, 2012, 13:07:12 »
Ljudi ako znate bilo koga od svojih bližnjih, prijatelja, prijateljica a da vole racing na bilo koji način, dovedite ih ovdje, forum što je puniji i što je više kvalitetnijih rasprava to smo jači. Trenutno nam ničega ne fali osim novih članova i još bolje racing rasprave.

Pa stoga nadam se da ako ste u mogućnosti koga dofurat ovdje da ćete to i napravit. Naravno da se na taj način i vaša reputacija boosta i bilježi aktivnost, pošto ćemo ubrzo nadam se opet krenuti sa forumašem mjeseca.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #1 u: Siječanj 29, 2012, 19:18:48 »
razmislit ću pa ako nađem kog, probat ufurat  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #2 u: Siječanj 30, 2012, 10:29:02 »
Također, drastično nam fali racing tema i rasprava, možete pomoći i na taj način.
Otvorite pokoju temu o nekoj racing igri/volanu/anketu, uz neki uvod (kratki opis, trailer, službeni web itd.), svaka se računa i dobrodošla je :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #3 u: Siječanj 30, 2012, 10:54:10 »
Pošto sam ja u prometnoj,imam frendova koji vole auto/moto svijet,takodjer i virtualne igre,pa bih im mogao spomenuti ovaj forum,a imam iz kvarta par frendova iz osnovne koji bi mozda isto htijeli biti ovdje a vjerovatno neznaju za nas,tako da cu se potrudit da skupimo sto vise clanova  p1va

Offline Montoya

Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #4 u: Siječanj 30, 2012, 10:58:00 »
E to, to se traži...  p1va
Samo nemoj zaboraviti, a onda bi oni pak mogli nekim svojima, koji su pak tebi manje poznati itd. - tak se to vrti i eto članova.

Forum ima kapaciteta sasvim dovoljno :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #5 u: Siječanj 30, 2012, 11:01:11 »
E to, to se traži...  p1va
Samo nemoj zaboraviti, a onda bi oni pak mogli nekim svojima, koji su pak tebi manje poznati itd. - tak se to vrti i eto članova.

Forum ima kapaciteta sasvim dovoljno :)
Nema frke,i meni je drago da nas ima sto vise p1va

Offline Cole™

Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #6 u: Veljača 04, 2012, 18:46:23 »
Ponukan događajima iz neodržanog kupa mislim napisati par riječi.

Malo je sramotno da neki olako svhaćaju takvu vrstu "zabave" pa da mogu jednostavno pljunut po nečijem trudu koji je pak za badava i reć mene nema olololo imam "važnijeg" posla.
Meni je osobno jako krivo kaj sam trenutno praktički skroz van racinga, što zbog hrpetinu hrpetinu obaveza koje imam, gdje najviše pati moja djevojka, buduća žena, a tu su još i tri foruma i aktivnost preko kojih sam razbacan.

Najveći problem ovog foruma nije čak ni to "neshvaćanje" pojedinih članova, nego jednostavno smo trenutno premali forum. Premalo ljudi imamo i tu problematika leži. Jedan CUP ili prvenstvo je jako teško održat upravo zbog tog malog proja ljudi. Ovaj forum ima vrhunskih šofera i jako kvalitetnih forumaša, ali za bilo šta ozbiljinije treba nas jednostavno biti više.

Isto tako nemislim da sve treba poslat k vragu i pustit sve. Svima nam je bilo teško dok foruma nije bilo i kada se vratio vratila nam se boja na lice, opet imamo svoj CSR. Ljudi morate shvatit da prije godinu dana bilo 10 postova dnevno, 5 o racingu i 4 usera koja su pisala. Ovo sada i ono prije godinu dana je nebo i zemlja i to svima mora biti jasno. Nikakva natjecanja ni prvenstva nebu nama pobjegla, ali moramo se malo napunit. Regrutirat ljude koji vole racing i sa guštom rejsaju.

Mislim da se netreba nikakvo crnilo nadvit nad forum i da sad svi pričamo kao da je umro netko. Velika nas je večina svijesna da vas je puno u posljednje vrijeme dalo pristojnu dnevnu satnicu za aktivnost na forumu i oko dogovora, treninga, utrka itd. No nemora nakon jedne loše stvari sve prestati. Malo više tolerancije i sve će doći na svoje vjerujem.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #7 u: Veljača 04, 2012, 18:54:38 »
Ne znam o kakvom se kupu govori, no ostalo shvaćam. ALi ono kaj je meni žalosno je da, čini se, samo se Gran Turismo igra. I ja bih rado, ali nemam PS3. No imam PC, a PC ima velika većina ljudi, a opet nikako s nikim zaigrati nešto na PC-u. Što se dogodilo sa F1, pa sjećam se da kad je izašla da je dosta ljudi ju igralo, većina i kupila igru. Pa nije valjda da se više to ne igra? Meni je tek sad postala napeta a utukao u nju već 70 sati (Steam bilježi)  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline SHOGO

  • Alone on the Road
  • **
  • Postova: 81
  • Total likes: 0
  • Da sam htio slušat nekog šupka..prdnuo bih
    • BOSS GAME
Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #8 u: Veljača 04, 2012, 19:38:08 »
Ste možda razmišljali da napravite mjesto za razmjenu banera s ostalim sajtovima ? To može dovest par zainteresiranih na racing  šofe1

Offline Cole™

Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #9 u: Ožujak 08, 2012, 13:30:04 »
Racing rasprave su napokon na višoj razini, no može to još bolje. Pa stoga ako znate bilo koga ko ima imalo racing žara u srcu, dovedite ga ovdje, budi te aktivni. Vi koji stalkate forum i slabo pišete upustite se u rasprave, samo dajte, ovaj forum to zaslužuje. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #10 u: Travanj 01, 2012, 10:39:09 »
Bump predhodnog posta, da i jednog člana dopeljate a da podigne aktivnost foruma i da ostane aktivan napravili ste velik posao.
Stoga se nadam da poznate nekoga ko voli racing i rasprave o njemu, kako virtualni tako i stvarni...

 p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #11 u: Travanj 14, 2012, 10:46:01 »
Pozvao sam jednog hrvata s GT Planeta ovdje. Da piše, da raspravlja, da donosi novosti i da  šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #12 u: Travanj 14, 2012, 11:59:19 »
Super, probaj tu registraciju i ostvariti  p1va
Kad god vidite nekog poznanika (s foruma ili ih znate uživo, nebitno) da se imalo interesira za racing općenito - preporučite mu forum za to  šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #13 u: Kolovoz 10, 2012, 08:59:24 »
I nećeš frendove lude za racingom - zvati/dopelati tu..  hmm

Da malo podijele dojmove s našom šoferskom nacijom :)

Vidi ga, vidi ga sm1jeh
Naravno da cu probati, nista ne obecavam. Posto vec imam iskustva, upecat cu dva-tri do kraja osmog. kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Regrutiranje novih članova
« Odgovori #14 u: Kolovoz 10, 2012, 09:03:29 »
upecat cu dva-tri do kraja osmog. kadt1kažem

Gledaj da ulov ostane živ  dsmoker
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"