Autor Tema: Mass Effect 3  (Posjeta: 19736 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Mass Effect 3
« u: Siječanj 30, 2012, 14:36:14 »
« Zadnja izmjena: Siječanj 30, 2012, 14:43:59 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #1 u: Siječanj 30, 2012, 14:39:01 »
Dakle, 9 ožujka izlazi treći nastavak ovog odlčnog serijala.

Jedinicu i dvojku sam prešao te spremio saveove za nastavak sage o Shepardu.

Ali još imam za preći Overlord, Shadow Broker, Arrival i Genesis DLC za upotpunit priču. Ali to ću kada počne hype oko igre....  ;D

Offline budainka16

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #2 u: Siječanj 30, 2012, 18:14:23 »
Šteta što izlazi na Originu  cry1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline s2000

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #3 u: Siječanj 30, 2012, 20:27:28 »
Jedva cekam, dvojku presao na Pc-u,nadam se vrlo uspjesnom nastavku

Offline Cole™

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #4 u: Siječanj 30, 2012, 20:40:13 »
Isto prešao jedinicu i dvojku, ali ne potpuno istražio sve do kraja, plus niti jedan DLC nisam isprobao, mislim sve ponovit prije trećeg nastavka. Kada to počnem javim i sekundarne dojmove, koji su već i ovako visoki. Veliki sam fan serijala, pogotovo dvojke  koja mi je jedna od najepičnijih igara ikad. Naravno sejvovi će se koristiti od prvog sljedećeg igranja. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #5 u: Siječanj 30, 2012, 22:33:39 »
Imam saveove od jedinice i dvojke i sad se ceka trojka.
Jos uvijek me hype ne lovi. Ne svidjaju mi se dojmovi onih koji su igrali rane verzije igre. Kao da sve manje ima RPG elemenata, skoro pa klasicni TPS  cry1

Offline doktor1

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #6 u: Siječanj 31, 2012, 19:19:25 »
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
!

Na 3:40 Martin Sheen kaže: "....I'm not done yet..."

Dali je to lagana najava četvorke.....
« Zadnja izmjena: Siječanj 31, 2012, 19:21:46 od doktor1 »

Offline budainka16

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #7 u: Siječanj 31, 2012, 19:40:20 »
Stvarno jebote  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Luckyluke

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #8 u: Veljača 14, 2012, 20:15:55 »
Dostupan demo na Originu:
http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/html/originweb/play4free/pbPage.play-free-games-en_IE

Upravo se skida, jedva ga čekam isprobati.

Offline Thergothon

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #9 u: Veljača 19, 2012, 00:40:05 »
Probao danas demo. Cista klasika i ne vidim neke promjene u gameplayu, atmosfera obecavajuca i samo se ceka dan izlaska.
Prvo sam probao na ps3 i non-stop mi je u glavi bilo da je igra tehnicki nazadovala, kasnije pokrenuo dvojku na boxu i naravno da se bolje vrti i nema problema s frame rateom. Nakon toga isprobao isti taj demo na x360 i razlika je vise nego ocita. Posto mi pc nije dovoljno jak igrat ce se na boxu, a tamo su mi i saveovi iz prethodnika.
Multyplatform SP orijentirane igre cu poceti izbjegavati na ps3 od sad jer vec sam se previse puta opekao, zadnji zajeb je bio skyrim. Frame drop do doslovno 5 fpsa  fpalm1 Dodje mi da pljusnem nekoga dok cujem da ove konzole imaju jos puno toga za ponuditi!

Offline ManTheRamparts

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #10 u: Veljača 19, 2012, 22:31:06 »
Ma i da je dobar frame rate - preskačem. Ne sviđa mi se baš. Bioware je otišel za mene đenja.

Prema demoju - jako dobra akcijska igra s probijanjem kroz horde neprijatelja. Previše put viđeno.

Offline Thergothon

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #11 u: Veljača 19, 2012, 22:38:46 »
Istina, gameplay skoro da uopce nema veze s rpg zanrom jos od dvojke.
Mislim odigrati samo zbog price i dobre atmosfere koja u demoju nemre doci do izrazaja.
Ako se pomiris s cinjenicom da to nije pravi rpg i prihvatis igru ovakvu kakva je - more se uzivati iako je za siroke mase.

Offline ManTheRamparts

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #12 u: Veljača 19, 2012, 22:46:19 »
Nije ni to takav bed - jednostavno je tolko put prožvakano da mi se doslovno bljuje od toga. Dobro da na početku ne pucaš po štakorima, a kasnije po kosturima. Generičan dojam je ostavil na mene. Jako zamorno - onaj dio na demoju - lift - odi ubi dušmane na prvom katu, sad ih na drugom nasloži, sad na trećem i celo vreme isti k. Wannabe Gears of War s nekim sitnim RPG elementima, tak mi je.

A priča znam da je jedan veliki LOL. Bioware od KOTOR-a nije sklepal neku, bar donekle priču - sve na isti kalup.

Uglavnom - nije za mene, dobra je igra, al previše stvari mi smeta da bi izdvojil za nju pare. Ili ju opće zaigral bilo kak.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #13 u: Veljača 19, 2012, 22:55:41 »
Kakve pare?  ;D cer1njo
Ma sve znam al moram odigrati jer me zanima kraj koji je vec sad preocit.
Kasnije ako nastave istu politiku, zaobilazim u sirokom luku kao i assassin's creed.
Na pocetku generacije mi je stvar bila odlicna ali dok mi sto puta pokusavas prodati istu igru - od mene mores dobiti samo ovo:

Offline ManTheRamparts

Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #14 u: Veljača 19, 2012, 22:58:03 »
Pa baš to. Očajno treba nova generacija, jer ovo je sve više nikud-nikam. SRY na offtopicu, ne postam više u temi tu.