Anketa

Smatram ovo

Super,bice zanimljivo i zabavno
Glupo
Odlicno samo ako bude dobar odaziv

Autor Tema: CSR Cup/Liga  (Posjeta: 9403 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

CSR Cup/Liga
« u: Siječanj 30, 2012, 14:42:41 »
Vidim da u zadnje vrijeme skoro pa i nevozimo pa bih napravio nekakav cup/ligu da se to promijeni i da nastavimo sa ugodnim druzenjem.
Ovo bi se trebalo odrzavat samo vikendom,znaci subota i nedelja oko 19:00h,Utrke bii trajale 10-15 krugova a gume bi bile SH ili SS,sto bi znacilo ulasci u box i taktiziranje,oko staza bi se dogovorili uz uvijet da se staza/e nesmiju ponavljat,sto se tice  voznog parka tu cemo se jos dogovorit,zelio bi da nas bude u sto vecem broju da bude sto zanimljivije

Offline DogZy

Odg: CSR Cup/Liga
« Odgovori #1 u: Siječanj 30, 2012, 20:11:29 »
Bilo bi dobro i da oni koji su glasovali u anketi da tu obrazloze i svoj odgovor kadt1kažem
Glasovao sam za prvo jer znam da ce odaziv biti dobar. Ne moram ni spominjati koliko to uzitka donosi nama koji se natjecemo u necem takvom. Skupio sam vec podosta takvih utrka i prvenstava na GTS-ima, znam znanje kuul
Napravio bih ja prvenstvo odmah prvi tjedan od otvaranja CSR-a ali nisam pouzdan sto se tice vremena i zbog toga mi je jako zao.

Ukoliko se ova ideja ostvari, imas moju pomoc sto se organizacije tice sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: CSR Cup/Liga
« Odgovori #2 u: Siječanj 30, 2012, 20:15:38 »
Hvala ti,stvarno bih zelio da napravimo nekakav Cup/Ligu da se ponajvise zabavimo i druzimo,al izgleda da nikog nezanima

Offline Cole™

Odg: CSR Cup/Liga
« Odgovori #3 u: Siječanj 30, 2012, 20:35:16 »
Bit će vjerujem više članova, ostali koji se zasada nisu javili ili budu ili su zauzeti tada, pa isto imat razumjevanja za takve stvari. Zato i je smisao regrutacija sve više novih članova. Samim time kupovi i lige dobivaju smisao. Nemožeš odmah očekivati zanos i da sve bude u startu kak spada. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: CSR Cup/Liga
« Odgovori #4 u: Siječanj 30, 2012, 20:38:34 »
Ja sad imam vremena za voziti, nisam pročital nijedan post. Al imam dosta slobodnog vremena. Praktički bilo kad mogu (dok je žena na faksu).  cer1njo

Sad kak budu ostali raspoloženi za peljanje, ne znam!

Offline Thergothon

Odg: CSR Cup/Liga
« Odgovori #5 u: Siječanj 30, 2012, 20:54:21 »
Ja sam uvijek za ako ce bit ozbiljna organizacija tj. ako se dovoljno ljudi skupi.
Nema sanse da vozim ako ce nas biti svega 4-5. Cesto puta se zna dogoditi da su u pocetku svi zagrijani, a kasnije dok vide da nisu konkurentni ili tko zna zbog cega odustanu, cak dok su u pitanji i obicni time trial eventi  hmm Nadam se da ce ovo zazivjeti.

Offline s2000

Odg: CSR Cup/Liga
« Odgovori #6 u: Siječanj 30, 2012, 20:58:02 »
Ja sam uvijek za ako ce bit ozbiljna organizacija tj. ako se dovoljno ljudi skupi.
Nema sanse da vozim ako ce nas biti svega 4-5. Cesto puta se zna dogoditi da su u pocetku svi zagrijani, a kasnije dok vide da nisu konkurentni ili tko zna zbog cega odustanu, cak dok su u pitanji i obicni time trial eventi  hmm Nadam se da ce ovo zazivjeti.
Nadam se i ja velikom odazivu,bitno da se vozi i greske su za ljude nije bitno,netreba odma gasit ps3 ako izletis nema veze idemo dalje p1va

Offline Thergothon

Odg: CSR Cup/Liga
« Odgovori #7 u: Siječanj 30, 2012, 21:12:33 »
Upravo o tome se i radi.  sm1jeh
Ljudi prevec zabriju dok se vozi neki kup, kao da je pitanje zivota i smrti  cer1njo
Lagano i opusteno pa kud puklo  p1va

Offline s2000

Odg: CSR Cup/Liga
« Odgovori #8 u: Siječanj 30, 2012, 21:17:14 »
I da  neznam kakvo je stanje nemozes promjenit,nego nastavit vozit kako mozes sa vise rizika i nadat se greski od drugih vozaca na stazi,nitko nevozi savrseno zato trebamo sto vise vozit da se sto vise uvjezbamo pa da bude sto zanimljivije sa puno dvoboja na stazi thumbs1

Offline Montoya

Odg: CSR Cup/Liga
« Odgovori #9 u: Siječanj 30, 2012, 22:13:09 »
Nije potrebno raditi ankete za takvo što, podforum je tu, trebam samo smisliti koncept i pravila eventa/kupa (za ligu još nismo spremni, realno gledajući, nažalost), dati mu neko ime, otvoriti službenu temu i to je to

  p1va
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Jack-Darkman

Odg: CSR Cup/Liga
« Odgovori #10 u: Siječanj 30, 2012, 22:58:04 »
O ovome se već priča mjesec dana, al nitko da išta poduzme.

@Ther.- teško da će nas se skupit više od 5-6, mislim da nas više i nema koji igramo GT5.

Normalno, ja sam za. Nek se organizira ovaj vikend, a mi pojedinci možemo i kroz tj. koji race opalit.