Autor Tema: Ideje, prijedlozi & kritike  (Posjeta: 50154 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Ideje, prijedlozi & kritike
« u: Siječanj 30, 2012, 18:07:14 »
nisam vidio ovaj thread pa ga otvaram :P
Može i sticky...

Dobio sam ideju, to sam predstavio Coletu na meetu..

da se ukine post count u OTu...
Ne nužno u cijelom podforumu OffTopic nego u određenim topicima samo. npr kaladont ;)
Neko može natući stotine postova na nekom "bezveznom" topicu a nije ništa konkretno pridonio forumu. Ne mislim ništa loše s ovih zadnjih par riječi jednostavno neznam kak da se izrazim  ;D

Znači da se bezveze ne nabijaju postovi u tak nekim topicima :)

@ispravljeno ime teme
« Zadnja izmjena: Siječanj 30, 2012, 23:11:02 od Montoya »

Offline ManTheRamparts

Odg: Ideje, prijedloze & kritike
« Odgovori #1 u: Siječanj 30, 2012, 18:10:26 »
Za to sam totalno, taj kaladont je najobičnije, nepotrebno spamanje. Da se mene pita - zbrisal bi ga z foruma!

Offline budainka16

Odg: Ideje, prijedloze & kritike
« Odgovori #2 u: Siječanj 30, 2012, 18:13:56 »
Ja sam za ukidanje post counta u svemu onome što je nevezano za racing  šofe1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Cole™

Odg: Ideje, prijedloze & kritike
« Odgovori #3 u: Siječanj 30, 2012, 20:42:48 »
Pa nisam baš za to jer smo jako mali forum, no za ovo što wulf kaže aposlutno za. Vjerovatno će tako i biti. Čekam kolegu Montoyu za potvrdni odgovor.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Ideje, prijedloze & kritike
« Odgovori #4 u: Siječanj 30, 2012, 20:46:21 »
Iskreno, smraci mi se pred ocima dok vidim kaladont na bilo kojem forumu.
Dodjem da vidim kaj ima novo, a kad ono 10 stranica nicega....

Offline doktor1

Odg: Ideje, prijedloze & kritike
« Odgovori #5 u: Siječanj 30, 2012, 21:39:42 »
Iskreno, smraci mi se pred ocima dok vidim kaladont na bilo kojem forumu.
Dodjem da vidim kaj ima novo, a kad ono 10 stranica nicega....

Također! Potpuno nepotrebno....

Kaladont - šest budala se napije sjede za stolom i imaju pet sekundi  da nađu riječ, ako ne stignu moraju na iskap čašu pive... - može
kaladont na forumu - nikao, bez imalo logike!!

Ajde, znači nekome treba neka riječ i samo u google upiše prva dva slova i opla!!! Totalno, ali totalno ga treba maknuti!!!

Offline Montoya

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #6 u: Siječanj 30, 2012, 23:30:45 »
Post count zasad ostaje, može ga se ukidati samo po forumima, ne temama - u tom slučaju S&G, zasad ostaje po starom.
Eto, prema željama, kaladont vam je, tj. zatvorili ste si ga po drugi puta, sad ga skinite sa "top lista" statistika :)

Ajde da vidim i to držanje nivoa dosadašnje aktivnosti kroz "službene" podforume, voljel bi to više od svega i već sam potrošil sate i sate (otkad smo krenuli iznova, za prije da i ne spominjem) da vam omogućim što više prostora za racing "spike".
Kojih je realno gledajući, jako, jako malo.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline budainka16

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #7 u: Siječanj 31, 2012, 00:08:31 »
A nemožeš / nemožemo očekivati da nas aktivnih 10-15 budemo racing only tipovi. Npr. ja volim pogledati F1 utrku, volim odigrati dobru racing igru, ali u dublju analizu toga ne mogu, jer nemam znanja a ići na blef i sve kopirati sa nekog drugog foruma ( L.P. ) mi ne pada na pamet.


Racing spika ( površna ) mi odgovara, tko je pobijedio, tko je bolje vozio i tko se gdje spizdio. Ali otvoriti neku takvu temu ili poticati neku žešću raspravu ostavljam starijima i nadasve pametnijima od sebe. Naravno, zato tražimo nove članove koji će raditi upravo to  p1va
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Wulf

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #8 u: Siječanj 31, 2012, 00:35:34 »
A nemožeš / nemožemo očekivati da nas aktivnih 10-15 budemo racing only tipovi. Npr. ja volim pogledati F1 utrku, volim odigrati dobru racing igru, ali u dublju analizu toga ne mogu, jer nemam znanja a ići na blef i sve kopirati sa nekog drugog foruma ( L.P. ) mi ne pada na pamet.


Racing spika ( površna ) mi odgovara, tko je pobijedio, tko je bolje vozio i tko se gdje spizdio. Ali otvoriti neku takvu temu ili poticati neku žešću raspravu ostavljam starijima i nadasve pametnijima od sebe. Naravno, zato tražimo nove članove koji će raditi upravo to  p1va

ali opet kad pogleaš nemre niko sve znat.... nećeš kopirati svoje mišljenje sa nekog foruma... ako imaš neki info koji te zanima ili tak neš onda ok.
Ti napiši svoje viđenje određene situacije jer zanimljiviji su komentari, razmišljanja i slične stvari od "laika" i nekih ljudi koji npr neznaju neke stvari nego od profesionalaca..

I nismo tu da ispunjavamo kaladont i neke topice da nam prođe dan i da nabijamo statistiku postova nego upravo to da raspravljamo... O bilo ćemu vezano za racing, virtualni ili stvarni.
I tek bi tu dobili diskusiju i finu raspravu na forumu, pa makar to bilo o jednoj utrci F1 u Malaziji na 3 stranice. I to je aktivnost  kadt1kažem

NHF prema onima za kaladont i tak to  sm1jeh :P

Offline budainka16

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #9 u: Siječanj 31, 2012, 00:37:42 »
Nisu bitni postovi ( meni ) , meni je do što kvalitetnije rasprave. Kaladont mi je bio za zajebanciju dobar, a sve ostale teme na ovom forumu većinom stalkam, jer nemam niš pametno za reći, a da kažem nešta debilski bio bi ismijan skroz  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Montoya

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #10 u: Siječanj 31, 2012, 08:46:44 »
pa makar to bilo o jednoj utrci F1 u Malaziji na 3 stranice. I to je aktivnost  kadt1kažem

To tek je vrsta aktivnosti kakva se očekuje na racing forumu...
Većinom se slažem s oba tvoja posta, no činjenica je da su racing forumi tako reći prazni, deseci (puno više zapravo) racing igara nemaju svoje teme itd.
A sad su podforumi napravljen tak da se more u sitnice, teme za pojedinosti o velikim igrama...
Da ne spominjem kolko je tu mogućih anketa, usporedbi itd. u "filozofija" podforumu.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline budainka16

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #11 u: Siječanj 31, 2012, 13:48:39 »
Primljeno na znanje, od sad malo više aktiviram vozača u sebi  šofe1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Montoya

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #12 u: Veljača 04, 2012, 19:45:06 »
"Stop and Go" od maloprije ima ovaj opis i način rada:

"Svakidašnje i nesvakidašnje teme i rasprave. U CSR boksu broje se sekunde, no ne i postovi."

Nadam se da to neće nikom smetati...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Luckyluke

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #13 u: Veljača 05, 2012, 09:35:31 »
Prijedlog: dal bi se dalo poštelat forumsko vrijeme jer kasni 15 min?

Offline Montoya

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #14 u: Veljača 05, 2012, 09:40:01 »
To vidim, pratim cijelo vrijeme i pokušaval sam riješiti, no riiešenja nema.
Zapravo ima - vrijeme more naštelati isključivo hosting servera...koji je, kolko znam, negde u Njemačkoj.
Ja morem samo u satima.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"