Autor Tema: Ideje, prijedlozi & kritike  (Posjeta: 50144 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #75 u: Rujan 24, 2014, 17:47:02 »
Ko ga je skinuo kao admina? Ko je odlučio da radi pizdarije sa forumom?
A zakaj to nije onak javno, demokratički, napravljeno? U smislu, "dečki, čujte stvar je takva i takva i mislimo da to i to i to"... a ne čovjeku uzet "prava" takva kakva ima i ko ga šljivi... kak bi ti reagirao da si ti na njegovoj poziciji da su te skinuli sam tak? Ne nužno ti, nego bilo tko. Bez obzira što nije njegovo vlasništvo, on je to "osnovao" i fakat nije u redu da se njemu kao adminu bez ikakvog znanja ili upozorenja skinu ovlasti i ga se stera vrit jer netko drugi misli da to nije dobro za društvo, delfine, mir u svijetu, etc.

Ne radi se o tome što je Montoya sacked kao admin nego to što je on maknut onak "hladnokrvno". To su budalaštine. Da sad ode i sam otvori domenu, forum i kaj god i da se plača, otišao bi za njega.
Nemre se reći da kaj god da je rađeno od njegove strane ili nekog drugog da nije to moglo projti puno bolje i " ljudskije".

EDIT: Nisam vidio zadnjih par postova pa je ovo post na prije 5 ovih... ali se nekak uklapa
« Zadnja izmjena: Rujan 24, 2014, 17:52:54 od Wulf »

Offline igzyy

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #76 u: Rujan 24, 2014, 17:50:47 »
Bolje da nisi ništa izjavio,  fakat jadno i plitko zaobilaženje istine,  ovo je kradja i to je to ukratko


Nemaš srama i nisi vješt da dogovoriš na postavljeno pitanje koje sam postavio,  dakle programer baze je provalio lozinku Montoye, ovlasti podijelio po dogovoru,  neću ulaziti u priču zašto no sigurno je kradja.

Apeliram da se to vrati,  također da ljudi podjele svoju ideju i ovlasti ali pod potpisom Osnivača foruma,  u protivnom će se Montoya koristi oružjem zvan internet i novinarstvo,  i vjerujte ima puno saveznika.


Pozdrav

Offline igzyy

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #77 u: Rujan 24, 2014, 17:56:08 »
Dajte Montoye backup baze i naravno smf layer ili ti prezentacijski backup pa će on dalje

Offline Cole™

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #78 u: Rujan 24, 2014, 17:57:01 »
Za izgled foruma sam ja zaslužan, tako da ništa od toga...
Što se tiče bekapa ima ga, može nastaviti gdje god želi...

Pozdrav.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #79 u: Rujan 24, 2014, 17:57:06 »
@igzyy: Amen to that.
Ok, makni ga ako treba, al napravite to kak spada. Kaj Igzyy kaže; ko ga je osnovao?, ko ga je vodio?, ko ga je modao uz vas?...
Pa nije čovjek loš i da zarađuje na tome i na nama. I Cole da ti kao mod i njegov frend ga nisi mogao kontaktirat i s njim raspravit neke stvari vezano za to neg njemu iza leđa preuzet forum i sam odlučit kaj je kaj nije i druge stvari...
Sve je ovo moglo biti stvar dogovora

Offline Montoya

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #80 u: Rujan 24, 2014, 17:59:25 »
Neda mi se previše raspravljat pa ću pokušati bit što kraći.

Pad interesa i loše vođenje nekad odličnog community site-a je po meni dovoljan razlog da se vodstvo promjeni. Tim prije što sam i sa nekih drugih strana dobio mailove/poruke da na crosim-u nešto ne štima.

Prelazak na zasebnu domenu i hosting je uvjek bila opcija ali kada mi se uleti na način da to zvuči kao ucjena, a pritom se još želi da u tom prijelazu pomognem (i logistički i financijski), onda mi to baš i nema smisla.

Onog trenutka od kada je Montoya meni obznanio službeno da prelazi na drugi hosting i mijenja domenu napravio sam sve što mu je u tom trenutku trebalo -> svježi backup foruma i site-a, dopustio download i poželio mu sreću u tome.

To što je Montoya planirao da će se njegovim odlaskom ovaj forum i site ugasit, to nije moj problem. I fascinira me kako je on odjednom odlučio da mu je stalo do rada foruma i odjednom mu je drago da se ljudi vraćaju. A tko je pustio site i forum u pogon? Ja. Tko je skupio moderatore da se vrate radit? Cole.

Montoya, još jednom, hvala za sve što si napravio, u određenim trenucima je i site i forum i cijeli community stvarno blistao, ali ovo na što si ga sveo u zadnjih godinu-dvije više nema smisla gledati. Sve materijale na koje polažeš autorska prava imaš u backupu i kada digneš drugu domenu slobodno sve stavi gore, hcl se neće buniti ako će google duplo indeksirat isti sadržaj.


Pozdrav!

Brutalno.

Ko se je više trudil dići aktivnost od mene i trojke koja je sad "vodstvo"?
Kolko ti uopće provodiš vremena tu da znaš puno o aktivnosti?

Kaj je s HCL-om, pa tam je katastrofa po tom pitanju, nije možda?
Nisam možda baš ja i tam ostavil tisuće sati, besplatno?

O problemima sa crosim mogel si mene kontaktirati, mogel ti ih je prijavljivati bilo ko, ko je htel nekaj loše meni ili CSR-u...

Mi smo imali chat, u njemu je došlo do malog konflikta i ti reagiraš posve neprimjereno, ko neki balavac, kaj nisi!
Zar ti zbilja misliš da sam ja mislil ugasiti forum, pa kaj ti je, cijelo vrijeme radim na tome da bude bolji?
Ovo s novom domenom sam mislil da ide automatski, je logično da postoje dva ista??

Uostalom, tebe sam pital za prijateljski savjet.
U vezi financija, imali smo posve drugu priču, ko i još jednu, tvoj projekt - ni jedno nema veze s CSR-om, no imalo je na tvoju prenaglu reakciju i nezasluženo oduzimanje admin pozicije.

Pa naravno da sam sretan kaj se ljudi vraćaju i pišu, oduvijek tome težim i to je cilj!
Jesam ti lijepo rekel, hvala Bogu, krenulo je, vratili se modovi - i pomiril se s tim da hoću biti tu.
Meni je ionak svejedno, samo je bitno da je aktivno, kolko more biti.

A nova domena i eventualni hosting bili su opcija, za boljitak, a ne uništenje foruma i portal koje vi mi pripisujete!

O tome uostalom i malo znam, zato sam i puno pitanja postavljal, logično, zar ne?

No sad su odjednom svi vredniji, zaslužniji, prikladniji, kaj vam je?




UPDATE:

Za izgled foruma sam ja zaslužan, tako da ništa od toga...

Da, stručnjak si - kaj si preporučil Branimira s Playomanie, koji je malo uredil ovu temu (piše ispod koju) i zbog toga tražil i dobil ADMIN ovlasti.

To je istina.
« Zadnja izmjena: Rujan 24, 2014, 18:04:35 od Montoya »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Mojsije

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #81 u: Rujan 24, 2014, 18:03:36 »
Srama nikad nisam imao, istinu nikad nisam izbjegavao, a programer nisam. I nisam mu provalio lozinku već sam jednostavno u postavkama wordpressa i smf-a rekao -> Montoya više nije admin.

Ako ste toliko oduševljeni bili njegovim vodstvom, kada digne novi site, slobodno mu s pridružite mene nemože biti manje briga od toga.

I ako mi još jednom neko pitanje retardirano postavite sa nekim glupavim prijetnjama, odvojiti ću vremena da zaljepim sve screenshotove koje su mi ljudi slali vezano za Montoyine probleme i načine na koje je zarađivao od ljudi upravo putem ovog istog foruma.

Al eto, očito sam ja bio pametniji pa mu nisam ništa platio i srećom nisam mu poslao komp koji sam na kraju ipak uspio dogovorit.

@Montoya, znam čitat statistike i znam da ako si ti ostao kao jedino vodstvo, da tu nešto nije u redu. Zahvalio sam ti se na svemu, dobio si sve što si tražio i onog trenutka kada si rekao da ideš dalje za mene si otišao dalje. Korisnik i dalje ovdje možeš biti ali ne na način na koji si do sada bio i na način kako bi ti to točno htio. Ako odlučiš postepeno opet doprinjeti nečim konstruktivnim Cole će procjeniti što će biti.

Offline igzyy

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #82 u: Rujan 24, 2014, 18:05:49 »
Jebiga cole,  ti misliš da si sad moderator velikog foruma..   Nažalost si indexiran kao varalica i lopov koji je ukrao nešto,  mislim da to ne treba u životu.

Da ne zaboravim kolegu....

Offline Cole™

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #83 u: Rujan 24, 2014, 18:08:01 »
 cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline igzyy

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #84 u: Rujan 24, 2014, 18:13:01 »
Mojsije,  moguće no eto...   Priznao si...    Samo da još čujem koju poziciju je imao Montoya jer WP nema ovlasti nad smf-om

Offline doktor1

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #85 u: Rujan 24, 2014, 18:14:58 »
Vi niste normalni!! Definitivno!!

I nema tu diskusije! Ja sam glavni, najozboljniji i najutjecajniji..  kava1

Offline gamelaker

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #86 u: Rujan 24, 2014, 18:17:53 »
Jebiga cole,  ti misliš da si sad moderator velikog foruma..   Nažalost si indexiran kao varalica i lopov koji je ukrao nešto,  mislim da to ne treba u životu.

Da ne zaboravim kolegu....

jesi ti srs?  cry1

Offline igzyy

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #87 u: Rujan 24, 2014, 18:44:42 »
Možda, a ti si se....



Offline Cole™

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #88 u: Rujan 24, 2014, 19:02:43 »
Dosta.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #89 u: Rujan 24, 2014, 23:49:52 »
Wtf se desio ovdje. Uostalom stoji objasnjenje, ko je vlasnik cega? HCL je vlasnik svega, ima domenu i moze s njom radit kaj oce, ko da ne razumijete sustav vlasnistva.

Mislim da uopce ne bi trebalo ulaziti u ovakve rasprave kad je sve cisto ko suza.


I ono spominjanje da se provode sati i sati rada na ovome besplatno. I? Pa to je tvoj izbor jbt, vodio sam 2 sajta razne tematike na 1 jos radim, ne zaradujem od toga, radim to iz gusta, 1 sam domenu i placao a nisam nista dobijao njome i nikakve donacije, a sa frendovima sam prevodio animee koje su ljudi besplatno skidali.

To stalno podvlacenje kako si izgubio sate i sate za nista novca mi je totalno bezveze.

Mi bi sad trebali biti u bedu jer te HCL nije placao za to?

Nemas samo ti sranja u zivotu al volis o svojima naveliko i nasiroko razglabati.
« Zadnja izmjena: Rujan 24, 2014, 23:55:40 od Punisher »